Şimdi Ara

Sahibinden üzerinden dolandırıcılık[İlan ve kanıtlarıyla] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
1
Favori
8.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satan adama mesaj attınız mı? Ne diyor? Sahibinden.com'a bu forum başlığını yazarak da şikayet edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen bit arkadaş ta bmw sahtekarligini ortaya çıkarmıştı. Onun linkini verebilecek olan var mı bulamadım.

• Açıklama translate gibi

ARACIM ARKA TARAFTAR KAZALIDIR BAGAJ KAPALI DEGİSMISTIR

BU DURUMLARI BİLİP ARASINDA LÜTFEN BÜTÜN AKSAMLARI CALISIYOR
  • Bişey yok çıtır hasarlı
  • Vrataski V kullanıcısına yanıt
    bu tiplerin niyeti şudur, akıllarınca doğru kelimeler yazmayıp, herhangi bir davada kanıt yerine kullanılmasını engellemek,, bu tür ilanlarla birlikte hacıyım, hocayım, slm vs yazısı görünce direk kapatıyorum,,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence bu tür durumlarda sahibinden'in de sorumluluğu olmali.madem ilanlardan para alıyor bir nevi galericilik yapıyor bunun sorumluluğunu da almalı.ben burada konusu suç olan seyler yapsam ve forum yönetimi de bunu kaldırmasa suç onlarda da olmayacak mı?aracılık yapmak her türlü sorumluluktan yırtmak anlamına gelmez gelmemeli.

• BOYLE FOTOSHOPLU ILAN GORDUNMU HEMEN KAPATICAKSIN OKUMAYACAKSIN BILE HERKES DOLANDIRICILIK PESINDE 2.EL ARACLAR ENFLASYON NEDENIYLE KENDIMI BILDIM BILELI PARA EDIYOR OYLE AMERIKA AVURPA GIBI 1500 DOLARA 3000 EUROYA 5-10 YASINDA ARAC ALABILSEK KIMSE DOLANDIRICILIKTA CIGIR ACMAYA KALKMAZ ALANDA ZATEN KAZASINA BOYASINA BAKMAZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrcnd

Renk farkı anlaşılmasın diye resim üzerinde renklerde oynama yapılmış

İşlerinin ustası olmuşlar artık

Adamlar profosyonel olmuşlar hocam

• Bahçelievler,Şirinevler,Bağcılar.

Amaan dikkat edin.

• Hafif hasarlıydı da sigorta firması şişirmiş yazan ilardan araç alanın aklına edeyim. Sigorta firması parayı nasıl az öderim diye elli tane takla atıyor durduk yerde şişirir mi parayı
  • birde ilanın son resminde ön iki koltuğu yatırıp fotoğraf çekmiş, yahu bu tipleri anlamıyorum, amaçları ne olabilir ??? ....bu araba ancak yatarak kullanılabilir.... yada bak koltukları da yatıyor...bu arabada yatabilirsin...koltukları geri yatırdık bir daha öne gelmiyor....hatta nerdeyse 300 binlik arabalarda bile böyle fotoğraf koyan var anlamak mümkün değil....
  • quote:

Orijinalden alıntı: metesserdar

birde ilanın son resminde ön iki koltuğu yatırıp fotoğraf çekmiş, yahu bu tipleri anlamıyorum, amaçları ne olabilir ??? ....bu araba ancak yatarak kullanılabilir.... yada bak koltukları da yatıyor...bu arabada yatabilirsin...koltukları geri yatırdık bir daha öne gelmiyor....hatta nerdeyse 300 binlik arabalarda bile böyle fotoğraf koyan var anlamak mümkün değil....

Döşemede yırtık gibi bir şey vardı hocam belki onu görmesinler diyedir.
  • İlan kaldırılmış mı?...

• Eksper raporuna baktınız mı. Fiyatlar çok yüksek.
  • hükümet böyle dolandırıcıları idam etmez ise

bunların çocuklarıda bu yolda gidecek

bahçede ki kötü otlar temizlenmeli ki iyiler yeşersin
  • 48 ym 012 plakalı aracın sahibi benim

• Abim sene olmus 2017 hala su ilana bakin diye link konuyor.

Alin ss sini.1 hafta sonrada olsa bakabilelim.daha dun ilandaymis.bugun yok.neymis ne degilmis anlamaya calisiyoruz

Olay ne simdi.bu arkadasin pert arabasini alip citir hasarlimi satiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ultrasaray0643 -- 20 Mayıs 2017; 15:55:34 >
  • Aracı kartal otomativ den hersey dahil 14750 aldım kurtarici satış felan 5.000 tl masraf ettim

Bu bir ticaretir kafa kafaya satıyorum aracı zaten

Yapılan işlemler arka havuz düzeltildi çekildi on tarafa doğru bagaj kapağı değişti arka tampon değişti on tarz radyatör tamir edildi tampon tamir edildi iki far değişti kaput düzeltildi bunların hepsini ben yaptırdım .2 gündür ilanda olan aracıma gelip bakan müşterilerede bunları söyledim üstüne basa basada arka taraftan ağır hasarlı diye sahibinden com yazdim

• Bu araci pert eden ŞÖFÖR un heralde sorunları varki bu araç hakkında ve benim hakkimda yada işi gücü yok Burada can sikintisini gideriyor onada sıra gelecek sahibinden com aracılığıyla dolandırıcılık nedemek kim kimi dolandıriyor zaten on den az hasarlı ydi bu araç sadece arkadan ağır hasarlı ydi beni tanımıyanlar burda hepsi için demiyorum ÇOLUGUNDAN ÇOCUGUNDAN ÇIKAR DİYEN SAHISLAR KONUNUN NE OLDUĞUNU BILMEDEN AĞIR KONUSMUSLAR BU ISLER DOLANDIRICILIK YONTEMIYLE YAPANLAR PLAKASINI MUTLAK SURETLE DEGİSTIRIR LER

BEN PLAKA DEGISTIRMISMIYIM BI BAKIN ÇOK BİLEN ARKADAŞ KAZA YAPINCA PLAKAYI NEYE SAKLAMIS ONUDA BILIYORUM BEN ARAÇ PERTE CIKMASSA YAPTIRINCA ETİKET OLMASI DIYE

• Hakaret edenler in hepsi ve dolandırıcı diyenler

Hepsine yüz yüze gorusecem numaram ilanda var önce aracı beraberce servise gidip ne değişmiş ne işlemler yapılmış bunları kanıtlamak için beni arayın bekliyorum yoksa tanımadığınız bi kişiye bu kadar hakaret beddua nin karşılığı olucak hiç kimse sanal ortamdan adamlik yapmasın dolandırıcı olan telefonunu kapatır kaçar gider ben 10 yıldır ticaretle uğraşıyorum bu iş düzenlene kadar herkes üstüne düşeni cebir veya konuşarak yapicak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oguz242424 -- 21 Mayıs 2017; 19:0:13 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.