Şimdi Ara

sahibinden.com'a karşı arabam.com'u destekliyoruz. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
4
Favori
11.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Adam 1kere satıp 3 4yıl kullanma hevesinde zaten.

Adam senede 4 5 araba değiştirip ne yapsın.
  • Öyle olmuş harbiden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Desteklemiyorum. Keyfekederciler,boş muhabbet yapmayın kalbinizi kırarımcılar, satarızcılar bu limitli ilan uygulaması sayesinde biraz azaldı.
  • Sadece sahibinden.com özelinde değil...Tüm konularda tüketiciler olarak gücümüzü göstermemiz ve patronun kim olduğunu belli etmemiz lazım...
  • Herkesi 2. el piyasasının saçma sapan fiyat seviyelerine ulaşmasına neden olan sınır ilan hakkı veren arabam.com yerine gerçekten araç satmak isteyen adama koymayacak olan 1 ilan sınırı getiren sahibinden.com'u kullanmaya davet ediyorum. Hepimiz potansiyel 2. el alıcısıyız, tüm araçlarını sıfır alan adam bile. Sınırsız ilan piyasa yükseltir başka bir işe yaramaz. Konuyu açan ya arabam.com viralcisi, ya al-satçı ya da aracını piyasanın 3-5 bin üstüne koyup sazan bekleyecek olan oltacı.
  • Destekliyorum

Araç ilanı verene ücretsiz ekspertiz hakkı da veriyor arabam.com; harika!
  • İlanın bir ay kalması gayet normal. Zaten bir ayda satılamayan arabada sıkıntı vardır. Ederinde yazdığınız her türlü ürün Sahibinden.Com'da ortalama 1,5 haftada alıcısını buluyor.
  • Yılda birden fazla ücretsiz ilan verilememesinin keyfe kedercileri azalttığı gerçek. Ama sahibinden'in kendisi keyfe kederciye dönüştü. İster ilan verin, ister vermeyin alternatifiniz yok, dönüp dolaşıp bana geri gelip o ilanı vereceksiniz diyor!

Alternatifin olması, tekelleşmenin kırılması her zaman iyidir. Arabam.com da belli bir müşteri potansiyeline ulaşınca sınırısız ilan hakkını kaldırır. Böylece ilan verme fiyatları tüketici lehine düşer. İlan verme fiyatı 1 TL bile olsa keyfe kedercilerin yarısı gelmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

sahibinden tamamen ücretli olmaı,keyfekeder ilan görmekten bıktık.arabanızıda alıp gidin

"Arabanızı da alıp gidin" ünlü birinin hatırlattı.
  • arabam.com a hiç girmiyorum bile daha doğru düzgün siteler ibile yok herşey karma karışık ayrıca paralı olması çok daha iyi
  • Zamanında 30 üyelikle 30 ilan açmasaydınız.

Beter olun
  • Sahibinden sonuna kadar destekliyorum.Bedavaya hizmet vericek halleri Yok.Zaten bedava olduğu için 2.ek piyasası şiştide şişti.Çevremde milletden arabayı alırken fiyatı kırdırdıkca kırıp,aldıktan sonra 3 4K fazlasına keyfe keder ilan açan o kadar çok insan var ki.Paralı olsa bak bakalım o ilanı açacak mı?Bunu gören başka vatandaşda aa bu arabaya bu kadar istiyorsa benim arabamın Ne eksiği var deyip geçiriyor fiyatı.Nöyle böyle aracın değeri ederinden Kat be kat artıyor.Satacak adam versin ilanı.Cebinden para çıksın ki keyfe keder ilan vermesinler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DolceVita.

Desteklemiyorum.

Senede 1 ilan, 1 ay ücretsiz ilan süresi vs diyorsunuz.

Arabasını satmaya niyeti olan adam 1 ayda aracını satacağı fiyatı, yani ederini yazar ve 1 ayda da satar o arabayı. Oturduğu yerden "ya tutarsa" diye olta atıp piyasayı yükseltmez. Biz de bu sayede keyfekedercilerden kurtulmuş oluruz.

Senede 1'den fazla alım satım yapan adam bunu zaten ticaret amaçlı yapıyordur. Üzerinden para kazandığınız bir malı pazara sunmanın maliyeti de olacaktır elbette. Neden şaşırdınız?

Balon gibi şişen piyasanın bi nebze normale dönmesi açısından sahibinden.com'un söz konusu uygulamasını destekliyorum.

Çok doğru bir yazı,

Keyfe keder satılıkçılardan, piyasayı yükselten ya tutarsacılardan, arabayı alır almaz 3000 yukarısına ilan açıp aylarca tutanlardan, onlara bakıp piyasa bu sanıp yüksek fiyattan ilan açanlardan nasıl kurtulacağız yoksa ?

Bence fiyatlar az bile !

• Talep olduğunda onlar da aynı muameleyi yapacak. Kapitalist sistemin gerçeği
  • Desteklemesine destekleyelimde.. yarın onlarda aynı olacak...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk mesajı okuyunca sahibinden daha iyi göründü gözüme
  • quote:

Orijinalden alıntı: DolceVita.

Desteklemiyorum.

Senede 1 ilan, 1 ay ücretsiz ilan süresi vs diyorsunuz.

Arabasını satmaya niyeti olan adam 1 ayda aracını satacağı fiyatı, yani ederini yazar ve 1 ayda da satar o arabayı. Oturduğu yerden "ya tutarsa" diye olta atıp piyasayı yükseltmez. Biz de bu sayede keyfekedercilerden kurtulmuş oluruz.

Senede 1'den fazla alım satım yapan adam bunu zaten ticaret amaçlı yapıyordur. Üzerinden para kazandığınız bir malı pazara sunmanın maliyeti de olacaktır elbette. Neden şaşırdınız?

Balon gibi şişen piyasanın bi nebze normale dönmesi açısından sahibinden.com'un söz konusu uygulamasını destekliyorum.

Aynen

Eski aracımı uygun fiyat yazdım 5 güne sattım

Yeni aracımı 3 güne aldım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: beynemaz

Destekliyorum

Araç ilanı verene ücretsiz ekspertiz hakkı da veriyor arabam.com; harika!

Bu hakki ilanimdaki aractami kullanmak zorundayiz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mantık yanlış, soyulma meselesi falan değil bu. Siz de 50 binlik arabaya 62 bin lira yazıp da bekleyen keyfekeder satıcılardan mısınız?

Ben bir müşteri olarak en kısa tabirle saçma sapan ilan görmek istemiyorum. Nasıl ki alışveriş merkezinde "abi bunun garantisi bizzat benim" diyen çakal esnaf görmek istemiyorsam bunun da farkı yok.

Bu bi nebze nezih ortam için de gerekirse ücret öderim. En azından ciddi insanlarla muhatap olurum. Saçma sapan insanlarla ve gereksiz ilanlarıyla uğraşmaktansa aldığım hizmet için para ödemeyi tercih ederim.

Ha al satçılar ve keyfekederciler olarak muadil sitelere geçişinizi ise sonuna kadar destekliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kardeşim benim arkadaşım 5 bin tl ye şahin aldı ..hemen ilan koydu 7500 tl ye bir keriz cıkarsa para kazanalım hesabıı??!! böyle adamlar yüzünden dolayı bende desteklemem satmayı düşünen kişi zaten 30 günlük sürede satmış olur gerisi çakalll....
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.