Şimdi Ara

Safariden indirdiğim videoyu bulamıyorum..nereye iniyor dosyalar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
19
Cevap
0
Favori
17.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iphone 7📱 cihaz sahibiyim ve az önce safari üzerinden Twitter da beğendiğim bir videoyu indirdik lakin videoyu telefonda bulamadım yardımcı olursanız sevinirim safariden indirdiğim videoyu nasıl bulurum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Safari video indirmez ki hadi İndirsen de depolanmaz,silinmiştir o

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myhunter

Safari video indirmez ki hadi İndirsen de depolanmaz,silinmiştir o

Kardeşim durum şöyle Twitter’dan bir İndirmek istedim Google vasıtasıyla araştırma yaptım sonra Twitter’a girip sonra Twitter’a girip indirmek istediğin videonun bağlantısını kopyaladım Ve o indirme sitesine gidip linki kopyaladım ve download tuşuna bastım lakin videoyu açtı ama videoyu bulamıyorum

• http://twittervideodownloader.com

Bu siteye girip Twitter’daki indirmek istediğin videonun linkini kopyalayınca indiriyor ama video yok yada ben bulamıyorum

• ardacelik90 kullanıcısına yanıt
    Siteyi ilk defa gördüm ve çok beğendim ama safari video indirmiyor kardeş.Sadece oynatıyor,o kadar.

• iOS kapalı işletim sistemidir.Dışarıdan video,mp3 gibi dosyaları telefona direkt indiremezsin.Safari sadece videoları oynatır indirmez.İndirmek için TDownloader gibi uygulamalar kullanmak gerekir.

https://itunes.apple.com/us/app/total-free-browser-file-manager-cloud-storage-support/id557285579?mt=8
  • Aloha iyidri

• Eğer video çok lazımsa ekran kaydediciyi kullanabilirsiniz. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vega

iOS kapalı işletim sistemidir.Dışarıdan video,mp3 gibi dosyaları telefona direkt indiremezsin.Safari sadece videoları oynatır indirmez.İndirmek için TDownloader gibi uygulamalar kullanmak gerekir.

https://itunes.apple.com/us/app/total-free-browser-file-manager-cloud-storage-support/id557285579?mt=8

Evet kardeşim bende sonunda videoyu oynattı zaten ozaman indirmedi oynattımı sadece yani?

• icab mobile hem video indirmede hem de tarayıcı olarak çok iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: omondoles

icab mobile hem video indirmede hem de tarayıcı olarak çok iyidir.
    Merhaba

iphone x kullanıyorum, jailbreak yok telefonumda. icab ile herhangi bir videoyu doğrudan iphone’uma indirebilir miyim?

• indirmek işe yaramıyor ki

sadece uygulamanın kendi içinden izleyebiliyorsun

onu fotoğraflar'ın içine at diyemiyorsun mesela

jailbreak şart
  • defected kullanıcısına yanıt
    Jailbreak şart değil, uygulamalar var dosya vs indirmek için. Documents uygulamasıyla mesela her türlü dosyayı indirebiliyorsunuz. Galeriye kaydetme seçeneği de var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpesifikBrush

Jailbreak şart değil, uygulamalar var dosya vs indirmek için. Documents uygulamasıyla mesela her türlü dosyayı indirebiliyorsunuz. Galeriye kaydetme seçeneği de var.
    Merhaba

Documents uygulamasını indirdim, youtube videolarını indirebildim de farklı sitelerden indiremiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

• H@mdilli kullanıcısına yanıt
    Bu kullandığınız video çeviren siteden kaynaklanır. Başka site deneyin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Documents uygulamasıyla indir. Safari video indirmez.

• SpesifikBrush S kullanıcısına yanıt
    Hocam youtube’dan video indirmek mümkün mü bu uygulama ile ?

• Documents uygulaması ile istediğiniz yerden istediğiniz şekilde video indirebilirsiniz.

Kısaca anlatayım.

Şunlar şurada dursun:
    https://tr.savefrom.net/ (Youtube, Facebook, Instagram'dan video indirmek için site)
    http://twittervideodownloader.com/ (Twitter'dan video indirmek için site)

Documents uygulamasını indirdikten sonra uygulamanın tarayıcı bölümüne gir. Hemen sağ altta tarayıcı kısayolu var.

O tarayıcı üzerinden hangi siteden video indirmek istiyorsan o siteye gir. Sitelerin ilgili yerine indirmek istediğin YouTube, Facebook, Instagram ya da Twitter video linkini yapıştır. Karşına hangi kalitede indireceğini soracak. Tıkla ve indirmeye başla.

İndirilen videolar Documents uygulamasının içerisine inecektir. İndirdiklerini Download klasöründe bulabilirsin. Dilersen "taşı" seçeneği ile indirdiğin videoları film rulona kaydedebilirsin.

Uzun zaman boyunca video indirmek yöntemleri denedim. Bulduğum ve uzun süre boyunca sorunsuz ve en iyi yöntem bu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.