Çavuş
11 Mart 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 33 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Geçen sene 30 dk verildi bu sene bu hakkı kaldırırlar mı sizce ?
Ayrıca hesaplamalarıma göre bu sene oturduğun yerden daha iyi bir sıralamaya sıçrayabiliyorsun. ÖSYM nin algoritmasına göre.

Bu soru 2017 LYS Fizik sorusu. Kafayı yiyeceğim. Bütün çözümlerde her bölmeye "h" diyerek çözüyorlar ama soruda böyle bir bilgi yok. Ve bütün kaynaklarda bu soru tarzında bölmeler arası eşittir yazıyor. Ama bi allahın kulu bu soruda eksik bilgi var demiyor. Yok mu aydınlatacak biri ???
2011 1.6 Grandtour LPG li aracımın ön sol farı periyodik olarak bozuluyor. Dün farı değiştirirken elektrikçi bende o parça yok, ancak serviste bulursun veya kaportacılardan çıkma bulursun dedi. Servis dışında nerden bulabilirim ?
Ay sonu Gezginfest Kilyosa gidecem. Önümde 20 gün var. 2 tane 6 kiloluk dambılım var. Az bi kas yeterli. Mekik, şınav ve dumbıllarla günlük program verebilir misiniz bana ??
Arkadaşlar sıkışık trafikte şerit değiştirirken tır beni görmedi ve aracıma girdi. Neyse özür dilerim trafik çağıralım mı dedi trafiği daha çok tıkamak istemediğim ve o anki panik havasıyla devam et dedim. (Çok pişmanım) Kaportacı gittim boya + düzeltme 400 ₺ aldı sizce çok mu. Fotoğraflar aşşağıda KIRMIZI SINIR İÇİNDEKİ HERYER BOYANDI

1974’te Kıbrıs Barış Harekatı sırasında alınan ve 44 yıldır TSK, UN haricinde kimsenin girmediği. Yemeği ocağında iken, ütü yaparken bile birden bırakılmış şehir Maraş. Geçen evde dondurma yerken dondurma kaşığında Salaminia Tower hotel yazıyordu ve araştırmalarım sonucu bu otelin kıbrısın en nadide otellerinden biri olduğunu buldum. 2005 te ailecek babamın arkadaşında kalmıştık, annem bu kaşıkları beğenmiş ve eşi ona iki tane hediye etmişti. Ben şok oldum Bilgisi olan yorum yapsın lütfen.
Fotoğraflar

Arkadaşlar sizin burda yaptığın tüm teoriler saçma, Erdoğanın üzerinde bir güç var Erdoğanı bile kuklası gibi oynatabilen. Dikkat edin Erdoğan balkonu iptal etti ve o ara birşey oldu. Herkes sustu Muharrem İnce pes etti. Yada satın alındı. Ama derin birşeyler var ve bu Türkiye’yi onlar yönetiyor.
Arkadaşlar Clio 1.6 Grandtour 2011 LPG aracımın arka dingili eğrilmiş. Mardinde yaşıyorum. Sanayiye gittim 450 ₺ dediler. Lastikçiye gittim 180 ₺ dedi. Sonra sanayiye tekrar gittim dediler lastikçi bunu yapamaz seni kandırmış. Sizce kim doğru söylüyor.

Lastikçinin verdiği kağıt.

İnternet cafede bu asılı ne anlama geliyor ?

Muharrem İnce’nin bahsettiği icazet alma mevzusunu Fetullah Gülen önceden itiraf etmiş zaten.
Video:https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1099793363492845&id=275239839281539

Edit: Youtube linkhttps://youtu.be/L-VMARR3xnA
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 208
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 4.773 (Bu ay: 828)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 267 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.