Şimdi Ara

Ryzen 5 5600 | 16 GB DDR4 | Radeon RX 6700 XT 12 GB sistem 14.998,99 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
3.704
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

www.incehesap.com
    SouthPaws | AMD Ryzen 5 5600 | 16 GB DDR4 | Radeon RX 6700 XT 12 GB | 500 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com
    https://www.incehesap.com/southpaws-oyuncu-bilgisayari-fiyati-56848

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ylmzknn -- 25 Haziran 2022; 19:34:58 >

• fena değil fiyat, incehesap ın bu kadar agresif oynaması fiyatların daha da düşeceğine işaret gibi geldi bana, daha da düşmeden elindeki stoğu bir an önce eritmeye çalışıyor gibi bende geçen ay 5600 işlemcili 6750xt ekran kartlı sistemi 21.5 a topladığım için kendimi tebrik ediyorum mükemmel zamanlamamdan dolayı

• Baya güzel makine ama hep giriş seviyesi anakart koyuyorlar bu sistemlere.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fena değil fiyat, incehesap ın bu kadar agresif oynaması fiyatların daha da düşeceğine işaret gibi geldi bana, daha da düşmeden elindeki stoğu bir an önce eritmeye çalışıyor gibi bende geçen ay 5600 işlemcili 6750xt ekran kartlı sistemi 21.5 a topladığım için kendimi tebrik ediyorum mükemmel zamanlamamdan dolayı

• Forumda sıfır 6700 xt'yi 7250'ye satan bir arkadaş var. İşlemci anakart 4500 tl desen. 13-14'e çıkıyor.

EE nerede bunların kampanyası. Bunlara geliş fiyatları çok daha düşük.

Bu sistemin ederi 12-13 bin tl taş çatlasa. Zaten stok da 2 gündür bitmedi talep az stok çok demek ki.

• Nevfel kullanıcısına yanıt

öyle hesaplamamak lazım hocam,bakkal amcada bu fiyat deyip ref fiyat gösterilmez.Şuan en uygun 9k görünüyor 6700xt

www.incehesap.com
    XFX Speedster SWFT 309 AMD Radeon RX 6700 XT Core RX-67XTYJFDV 12GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı - incehesap.com
    https://www.incehesap.com/xfx-speedster-swft-309-amd-radeon-rx-6700-xt-core-gaming-ekran-karti-fiyati-49013/?ref=akakce&v=1.89.6

ederi elbette daha uygun olmalı ama kendilerince stok eritmek icin bir kampanya vari yapıp bi miktar ucuza veriyorlar tek tek toplayınca 2-3k fark oluyor vs vs

• Anakart 500 serisi olsa şu fiyata tadından yenmezmiş.

• Arkadaşlar bu bilgisayar alınır mı? Biraz daha beklemek mi gerek sizce

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ankara içine 3050 rtxli kasa 12.5k sıfır kutusunda veririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tonjours -- 27 Haziran 2022; 22:28:18 >

ikinci el fyatını sıfır satan yerle mukayese etmek nasıl bir kafa ?

işlemci 3900, anakart 500 600 etse , ram, disk , kasa vs dersen nerde sıfırı 4500 ?

• MrKhan kullanıcısına yanıt
    Yazdıklarımı iyice oku öyle cevap yaz.

forumdaki ikinci el ilanını referans gösteren adamın yazdığını daha nasıl okuyayım ?

ama çok istiyrosan al

"Forumda sıfır 6700 xt'yi 7250'ye satan bir arkadaş var. İşlemci anakart 4500 tl desen. 13-14'e çıkıyor."

yazdığın anlamsız mesaj bu. ne anlatmaya çalıştın sen bi açıklamaya çalış bence.

firmalar bi ürünü 3e alıp 3.1 e satacak değil, alım fiyatına satış yapan enayiler varsa yerlerini söyle biz de gidip alalım.

İşlemci 3500 felan ancak. Anakart 300-400 ancak eder. Fazla yazmışsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gunpower-storm kullanıcısına yanıt

ben sıfır fiyatları yazdım, kalkıp ta sıfır sisteme karşı ikinci el piyasasından örnek verecek kadar aklımızı kaybetmedik. akakçede en ucuz 5600 3900 tl , anakarta az bile yazmışım 800 900 diyor.

yani dükkandan satılan bir sistem için elemanın biri ikinci elde şu fiyata satıyor diye br yorum yapmak kimse kusura bakmasın ama saçmalığın daniskası.

Yazdıklarımı okuma cevapta yazma kardeş. İyice saçmaladın.

Bu firmaların nasıl karlar yaptıklarını gizlemeye çalışıyorsun da biz biliyoruz. Sen alabilirsin hatta çok ucuz 3-5 tane al.

Tüh be yakalandık, incehesap ceosu olduğum ortaya çıktı.

Allah sana akıl fikir versin dostum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat cazip.

• Ne gereksiz muhabbet döndü konuda ya, varsa daha ucuza aynı sistem tek tek parça linklerini atın da almak isteyen oralardan kendi toplasın.

• Çok iyi gibi duruyor fiyatı. 6700xt ve 5600 kullanılmış. Sanki toplam 15-16 eder gibi tüm parçalar toplansa.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 6700xt ye b450 anakart koymak neyin kafası...
    pci4 desteği yüzünden ekran kartı 100 de 30 performans kaybına uğrar....

• deneme1 D kullanıcısına yanıt
    İmkansız. Gözle görülür bir fark yok 3 ile 4 arasında

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.