Yüzbaşı
08 Mayıs 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Kasımpaşa - Osmanlı maçını izliyorum da, herif olmayan pozisyondan penaltı verdi. Yaktın GS'yi ilker...
Trend mağazaclık'ın iflas erteleme talebi ile ilgili bir belge dolanıyor, sp de üyelere ve müşterilere ödeme kanallarında sorun var, kargolanmayan ürünleri kargolamayın vs diye mesaj atıyormuş.

Bu şekilde bir bilgilendirme gelen oldu mu ?
Telefonu genelde sol pantalon cebimde taşıyorum, ve telefonun olduğu yer bir garipleşiyor, böyle belli belirsiz bir ağrı, sızı, sancı, huysuzlanma yaptırıyor, telefonun yerini değiştiriyorum geçiyor.

bu sar'dan dolayı mıdır yoksa telefonun pili ekranı vs birşeyler yayıyor da o mu etkiliyor ?

Telefon note 2 bu arada.
Anakart olarak Gigabyte 990XA-UD3'ü almayı düşünüyorum.

işlemciler arasında 50 tl fark var, 965BE sanırım, (be olmayanı da varmış) 50 tl kar etmek için 965 almak mantıklı olur mu?

FX6100'ü pek önermiyolar. Bunun sebebi çok kötü olması mı yoksa beklentileri karşılamaması mı ?

bi de 965 140w cpu, anakartın destekleyip desteklemediğini öğrenemedim, 2 si sorun çıkartır mı ?
havaleyle bi sipariş vermiştim, parayı göndermeden malı gönderdiler. Parayı göndermessem nolur ?
"Beşiktaş avrupada en çok maç yapan 8 takım arasına girdi" konusuna "8 Takım Mı" yazdığım için

Ekrandaki gibi bir uyarı sebebi aldım, onaylandığı anda Bölüm uzaklaştırması, ve 4 gün forum uzaklaştırması alıcam.

Futbol bölümünde sabit başlık olarak bulunan

SPOR BÖLÜMÜ KURALLARI (Güncelleme 28 Aralık 2010)
http://forum.donanimhaber.com/m_21280979/tm.htm

konusunda bu uyarıyı ve cezayı almama sebep olabilecek bir tane bile madde yok. 8eşiktaş vs gibi bir yazı var ama şu güne kadar ne bir yönetici ismi ne de bir takım ismi konusunda bu şekilde bir alay etme yaklaşımım olmamıştır.

Tamam, mesajımda Beşiktaşın yediği 8 gole bir gönderme olabilir ama, bu uyarı puanı bile almadan direkt 4 gün uzaklaştırma ve Beşiktaş bölümüne yazmama cezası mı gerektirir ? Aynı şekilde Fenerlilerin Galatasaray a karşı 6 rakamını kullanmaları yasak mı ? yada Fenerlilere karşı 28 rakamını kullanmak uzaklaştırma sebebi mi ?

8 yediğine gönderme yapmanın ceza sebebi kabul edildiği kurallar nerede ? bi link verin de biz de nelere dikkat edeceğimizi bilelim.

Şu madde var,
quote:

3) Üyelerin birbirleri ile tartışırken "Çakmak, geçirmek, koymak, kapak,ezmek,ağlamak,emzik,gözü yaşlı,renkliler,kobra " gibi kelimeler ile ifade etmeleri tartışmada tansiyonun yükselmesine sebebiyet verdiğinden dolayı yasaktır (bu ifadeleri resim yoluyla foruma aktarmakta ceza sebebidir). Bu tür mesajlar içeriğine bakılmaksızın silinecek ve yazan üyeye bölüm uzaklaştırma cezası uygulanacaktır.Yukarıda belirtilen kelimeler örnek kelimelerdir. Bölüm içerisinde rakip taraftara hitaben konuyla alakasız farklı kelimeler kullanıldığında yine aynı yaptırım uygulanacaktır..

belki bundan dolayı olmuştur ama, mesajım konuyla gayet alakalı, 8 takım arasına girmekle övünülen bir konuda, 8 takım mı yazmak alakasız ve farklı bir kelime değil.

hadi tahrik amaçlı mesaj diye değerlendirilebilir, ona lafım yok. ona da 2 uyarı verirsin 3 uyarı verirsin. 8 takım mı yazıldı diye hem 4 gün uyarısız uzaklaştırma hem bölüm cezası alacaksak ne yazıp ne çizicez bu bölümde ?

Silinme sebebi nedir ?
2 tane 500gb lık aynı marka model diskim var, raid yapayım dedim. Ama bir türlü beceremedim.

Bios menüsünden (F10) diskleri Stirpped olarak ayarladım, 930 gb olarak gözüküyorlar, sistem kurma aşamasına geldiğimde 2 tane biçimlenmemiş disk görüyor ve birine sistem kurulamaz diye uyarı veriyor. diğerine kursam da zaten sistem açılmıyor.

netten nvidia ve sil3114 raid driverları bulup win7 ekranında sürücü yükleden gösteriyorum ama 1 tanesi dışında hiç birini görmedi, o da işe yaramadı zaten.

raid üzerine nası sistem kurucam önerisi olan var mı :)
Bugun 50 TL ye dualshock 3 gamepad buldum. vakumlu pakette olduğu için açmaya izin vermediler.

benim bildiğim sert bir plastik kutu içinde oluyor gamepadlar, ama bu pvc tarzı bir vakumlu paketteydi.

Paket üzerinde CECHZC2U yazıyor. netten araştırdım, sahte olanları da varmış sanırım. Ama orjinal olup bu kodlu olan da varmış.
ek: üzerinde 1.97 fw ve sonrası için kullanılabilir diye bi yazı da var. (1.97 mi emin değilim de 1 li bi versiyondu)

kutu aynen bu şekilde, ama üzerinde sixaxis mi yazıyor onu hatırlamıyorum.

ön kısmında hem dualshock3 hem de sixaxis yazıyor.

kutu üzerinde made in china ve fariq bilmemne bilmemne china yazıyor :)

50 tl riske atılır mı ?
Gigabyte 770TA-UD3 AMD 770&SB710 AM3 DDR3 1866(O/C) USB 3.0 SATA3 Anakart
Athlon II X4 630 AM3 2.8GHz 2MB Cache 45nm İşlemci
WD 3.5" 500GB 16MB Cache Sata2 Caviar Blue Harddisk
2GB Hyperx DDR3 1600MHz CL9 Tek Modül Ram
Sapphire HD5770 GDDR5 1GB 128Bit ATI DX11 Ekran Kartı
AeroCool VX-9 460W AKTIF PFC MidT ATX PERFORMANS KASASI (PSU markası hight power sanırım)

http://www.vatanbilgisayar.com/aerocool-vx9-460-vx-9-460w-aktif-pfc-midt-atx-performans-kasasi/productdetails.aspx?I_ID=42001#divDigerResimler

1090 tl gibi bişey tutuyor.
kasa konusunda Thermaltake'in daha şık duran bi kasası var onu mu alsam diyorum ?

http://www.vatanbilgisayar.com/thermaltake-vb6430bws-vb6430bws-swing-430w-midt-atx-pencereli-siyah-kasa/productdetails.aspx?I_ID=41652

ama PSU 430W markası thermaltake dir büyük ihtimalle.

disk yuvaları thermaltake de daha güzel ve kullanışlı geldi, aerocool everest kasalar bibi duruyor.

Aerocool'da 460W mış.

Bu bileşenler sorun çıkartır mı ?

bütçeyi biraz aşıyor ama, ekran kartını 4770 alsak çok farkeder mi ? ya da güncel oyunları full detayda olmasa da AA vs kapalı iken iyi kalitede akıcı oynatacak bir ekran kartı ? (mesela zotac 9800GT synergy)

ve ram konusunda 1333mhz cl7 mi daha iyidir 1600mhz cl9 mu ?

DvdRW eklemeyi unutmuşum. hepten aştık bütçeyi. 100-150 tl lik ne çıkarabilirim burdan
Hakkında
Forum İmzası:
..ToUCH Me WiTH YouR LoVe..
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.438
İkinci El Bölümü Mesajları: 161
Konularının görüntülenme sayısı: 85.240 (Bu ay: 372)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 191 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.