Şimdi Ara

Nvidia'dan Ücretsiz 3 Aylık Gamepass PC Alma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
11
Favori
8.459
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nvidia tüm kullanıcılarına ücretsiz 3 aylık PC gamepass veriyor. Aylık fiyatı 159 TL şu an ve 3 aylığı 477 TL yapıyor. Ancak kodu alabilecek ülkeler arasında Türkiye yok. Bundan dolayı direkt alamıyorsunuz, dolaylı alabilirsiniz.

Kod sadece daha önce üyeliği olmayan kullanıcılar için geçerli, tek hesaptan tek kod aktifleşiyor.

Kodu almak için GeForce GTX 10 ve üzeri laptop veya masaüstü ekran kartınızın olması gerekiyor.

Yöntem şu:
    • İlk olarak Microsoft Store'dan Avira Phantom VPN indirin. Başka herhangi bir VPN de olur ancak hangi ülkeden bağlandığınızı bilmeniz önemli.
    • VPN aktifleşince kullandığınız VPN uygulamasında hangi ülke yazıyorsa ona göre bilgisayarın ülke/bölge ayarını o ülkeyi yapacaksınız. Avira VPN de en yakın konuma bağlandığı için ülkeyi göremiyoruz uygulamada. Google'a "my ip" yazıp ilk siteye girip ülkeyi tespit ediyorsunuz. Bende Bulgaristan olduğu için Windows ayarlara girip Bölge yazıp ülkeyi Bulgarca (Bulgaristan) seçip uyguluyoruz.
    • Daha sonra NVIDIA hesabımıza giriş yapmış olduğumuz GeForce Experience uygulamasını açıyoruz. Sağ üstte hesap simgesine tıklayıp kod kullan'a tıklıyoruz. Karşınıza FOTO-1'deki gibi bir ekran çıkması gerekiyor. Çıkmıyorsa bölge/ülke ve VPN'le bağlandığınız ülkede sorun var demektedir.
    • Daha sonra kod kullan tuşuna basıp bekliyoruz. Karşınıza FOTO-2'deki gibi 25 karakterli bir kod belirene kadar bekleyin.
    • Bu kodu Microsoft Store yazıp uygulama açıldığında sağ üstten hesabınıza giriş yaptıktan sonra profil resminize tıklayıp "kodu veya hediye kartlarını kullan" tuşuna tıklayarak (FOTO-3) ya da şu linke tıklayıp yine Microsoft hesabınıza giriş yaparak ÖNCE ülke kısmını VPN'deki ülkenizi yapıp SONRA kodu girerek 3 aylık ücretsiz Gamepass PC edinebilirsiniz ()
    • Kodu girdikten sonra sizden bir ödeme kartı eklemenizi isteyecek çünkü 3 ay bitince normal ödeme almaya devam eder sistem. O zaman Nays, papara, tosla vb ön ödemeli sanal kartlardan birini giriş yaparak adımları tamamlayabilirsiniz. Adres olarak da yine VPN ülkesinden bir posta kodu ve internetten rasgele bulunabilecek bir adres yazarak ilerleyin. 3 ayın bitimine yakın girip üyeliği iptal ederseniz veya sanal kart limitiniz sıfırsa herhangi bir ücret çekemez.
    • İyi eğlenceler.

FOTO-1

FOTO-2

FOTO-3

ÖNEMLİ EKLEME
    Hata alanlar için: Eğer halihazırda hesabınız varsa kullanamazsınız, yeniden hesap açmalısınız (oluştururken bağlandığınız bölgeyi seçmeyi unutmayın). Açarken de bağlandığınız bölgeye ait, kişisel dökümanlarınızın olması lazım: kredi kartı bilgileri, telefon numarası vs. veya Paypal numaranızla da halledebilirsiniz. Ayrıca avira phantom ile yapamayanlar, adguard vpn kullanabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi englishmannn -- 5 Haziran 2024; 18:6:48 >

• emeğinize sağlık

• teşekkürler faydalandık.

• Kullanmayan varsa verebilir mi
  • Ben yapamadım hata veriyor neden olabilir?
  • Kodu aldıktan sonra Microsoft hesabınıza eklerken önce ülkenizi VPN ülkesiyle değiştirip sonra kodu girmeyi deneyin.
  • Hata alanlar için: Eğer halihazırda hesabınız varsa kullanamazsınız, yeniden hesap açmalısınız (oluştururken bağlandığınız bölgeyi seçmeyi unutmayın). Açarken de bağlandığınız bölgeye ait, kişisel dökümanlarınızın olması lazım: kredi kartı bilgileri, telefon numarası vs. veya Paypal numaranızla da halledebilirsiniz. Ayrıca avira phantom ile yapamayanlar, adguard vpn kullanabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weirdusername -- 5 Haziran 2024; 17:57:35 >
  • Weirdusername kullanıcısına yanıt
    Mesajınızı direkt ana mesaja ekliyorum hocam.
  • Elimdeki kodu satıyorum, ilgilenen olursa PM üzerinden yazabilirsiniz.

• Teşekkürler faydalandım

• ooo süper

• Sağolun hocam faydalandım
  • yok yahu kodu kullan yeri boş olmuyor.

not:avira vpn

• Teşekkürler, faydalandım.

• Ne yazık ki çıkmıyor benim uygulamada. Almanya'ya bağlıyım, pc de her şeyi almanya bazlı yaptım fakat reedem kısmı boş. Hatta vpn bağlı yeni nvidia hesabı da açtım yine olmadı. Nvidia app'ı indirdim yine yok, belki de bitmiştir sınırlıymış çünkü. Teşekkürler yine de! Bu arada ekran kartım 40 serisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kage. -- 5 Haziran 2024; 20:18:22 >
  • Adamlar donanım haberi hesaba katmamış
  • olmadı maalesef.

• Tekrar tekrar yapılabiliyor mu denediniz mi hocam?

• bilgisayarda zilyon tane ayar değiştirdik yine olmadı.

• Teşekkürler deneyeceğim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.