Şimdi Ara

RTX 3000 serisinin ülkemiz fiyatları açıklandı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
3
Favori
14.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

donanımda nasıl bilmiyorum fakat 8-9 sene önce amazon.com dan dijital oyun alırken girdiğimiz adrese göre vergi eklenip eklenmeme olayı vardı. orada da eyaletlere göre vergilendirme var. mesela adamın oturduğu eyalet bilgisayar bileşenlerinden %5 vergi alıyorsa paşa paşa ödemek zorunda.

• Bu fiyatların founders edition fiyatları olduğunu biliyorsunuz değil mi? Ve Vergileri eklenmemiş, üretici, bayi kârları olmadan verilen fiyatlar olduğunun farkındasınız değil mi? "Başlayan fiyatlarla" yazan her ürünün üzerine en az %30 eklemeniz yararınıza olur.

• HexfeT kullanıcısına yanıt
    Bu attığım resim amerikaykrn amazondan aldıgım ekran kartının fiyatlandırmasını gösteren resim.

RTX 3000 serisinin ülkemiz fiyatları açıklandı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orodruin

Adamlar 500 birime RTX 3070 Alacak. Biz de 6000 birim civarına ancak alırsınız vergisi şusu busuyla. 3090'a para verecek adama acıyorum sadece bu ekonomik koşullarda.

Neden aciyosun ? Parasi cok diye mi ?

• Bu fiyatların vergi hariç olduğu nerede yazıyor? Biri link verebilir mi?

• 3070 500 dolar. 7.40 tan hesaplasak 3700 yapar kart 4800den başlayacak dendi bu aradaki 1100 liralık rakam nedir peki???

• Portraitclub kullanıcısına yanıt
    güzel oyun yok (bence) çünkü güzel oyunların çoğunu oynayıp bitirdim. tek beklediğim oyun TES 6

• evdeki rx480'i çıkartıp pamuklara mı sarsak ne yapsak?

• Bu gidişle ne telefon ne de pc parçası alabileceğiz.

• Karamanenes K kullanıcısına yanıt
    TRT payı ve ÖFV (özel FPS vergisi) olabilir hocam.

• 1060 6gb ımla mutluyum herşeyi açıyor şükür sizlerde bu ekonomik dar boğazda ekonomik bütçenizi zorlamayın arkadaşlar. Ülkemizde herşey lüks oldu malesef

• Bu fiyatın referans kart olacağını düşünüyorum. Custom(strix,trio) kartlar kafadan 1K daha fazla olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi bir de anlamadığım birşey var. Yurtdışında misal bir karta 500 USd dityorsa bunun içinde üeriticinin karı da var satıcı bayinin de karı var en son vergi konuyor üzerine. bizde 500 doların üzerine distiributor bir daha kar koyuyor satıcı bir daha koyuyor en son da vergi binince absürd rakamlar ortaya çıkıyor. Kardeşim bu kartı Almanyadaki dağıtıcıya senden farklı fiyata mı veriyor? Dealer fiyatı var onun üzerinden alıyorsun onun gibi karını koyuyorsun bilmemneni koyuyorsun en son vergi. Neden bizde katlanarak gidiyor?

• 2000 serisine sahip arkadaşların ne yapacakları hakkında fikirleri var mı :) Bende de 2060S var.

İki kat performansı varken elde 2000 serisi kart tutmak sadece maddi açıdan zarara sebebiyet verir diye düşünüyorum. Bir şekilde upgrade sağlanmalı, uzun vadede bu upgrade ile karlı çıkılacaktır.

• Gtx 1080 var inşallah 2023 yılı seçimlerine kadar sorunsuz çalışır, belki o zamandan sonra türkiye insan gibi yaşama elverişli hale gelir diye umut ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: berk768

Sonunda 4k 144 HZ monitör için düzgün ekran kartı çıktı.

RTX 3090'ı geldiği gibi alacağım.  

2k 360 hz mi 4 k 144 hz mi almak lazım sizce görme fırsatınız oldu mu

• Bence fiyatlar makul 3070 2080ti gücünde ve ondan daha ucuz

• cocainbar kullanıcısına yanıt

Evkur.

• Yemin ederim ucuz

• djduke kullanıcısına yanıt

3080 TI'ı ne için kullanacağını sorabilir miyim ?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.