T

Yarbay
10 Şubat 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
12 üye
Görüntülenme
Toplam: 3340 (Bu ay: 2)
Gönderileri

ASUS Phoenix GeForce RTX 3060 model ekran kartını satılığa çıkarmadan önce test etmek amaçlı pc ye taktım ve 1440p de nasıl sonuçlar alacağıma baktım ama bende hayret ettim çünkü 2560x1440 çözünürlükte elimde denediğim oyunlarda en yüksek ayarda bazı oyunlarda dlss quality açık olarak çok iyi sonuçlar aldığını gördüm ve performans testlerini paylaşmak istedim.


Furmark 1440p burn-in

RED DEAD REDEMPTİON 2 Grafik kalitesi maksimum ultra seviyesine çok yakın bildiğim bir motion blur kapalı 1-2 ayarda autoda gerisini elle ultra yaptım dlss quality modunda test sonuçları.Far Cry 6
Far Cry 6 tüm ayarlar en yüksek Fsr kapalı.


Far Cry 6 tüm ayarlar en yüksek Fsr 2.1 ultra quality açık.

Marvels Spider-Man Miles Morales

Oyun testlerinde gerçekçi gücünü görmek için kartı biraz hız aşırttım ve alttaki değerleri kullandım oyun testleri bittikten sonra iptal ettim.https://gizmomobilya.com.tr/ Whatsapp +90 850 308 0090


Rebelx Square Oyuncu Koltuğu Eco Turkuaz rengi olan firma yetkilisi bana kollar böyle gelecek dedi padsiz ama geniş kolçaklı whatsappta ama web sitesinde ki gibi mi gelir altta ki resimdeki gibi mi ben garanti edemem.

Ve birde 2982 TL den daha pro bir ürün için aşağıda ki ürün dikkati mi çekti.Dünya üzerinde gizlice çalışan Antik Mısır'da da kullanılmış bir uzaylı tanrı sistemi var bu sistem tahminime göre antik Mısır'da da kullanılmış ve her insanın beyninde ki düşünceleri okuyabilme davranışlarını etkileyebilme gibi özelliklere sahip olma ihtimali olan dünya dışı bir uzaylı ırkın üretimi uydu gibi bir şey olup dünyaya çalışan uzaylı bir tanrı sistemi ve bu sistemi öyle görünüyor ki antik Mısırlılar kullandı çünkü bu sistem benide buldu ve benimlede bir şeyler yapılmak istendi ispatlarıda vardır önce bugünden yaklaşık 9-11 sene önce ra sesi gelen 3 boyutlu hologramlara benzeyen bir sarı ışık hüzmesi gözüktü bana akşam vakti evimin salonunda ve ra sesi gelmesinden şu antik Mısır'da ra diye adı geçen tanrı olduğu söylenen şeyle ilgili olduğunu anladım ve bugünden yaklaşık 3-5 sene önce evimin yatak oda kapısının önünde yine 3 boyutlu hologramlara benzeyen yıldırım şeklinde bir şey gösterildi bana ve aynı gün annemin laptop ekranının üzerinde yıldırım benzeri bir görsel gösterilip dizi oyuncularının sesiyle bizim Hasan mi? Allah'ın işi denildi.. Ben bu olayları biraz unutur olduktan sonra bunlar bana 3 boyutlu hologram gibi gözüken tiplerle daha çok kadın cinsiyetleri ile görünmeye başladılar bu olaylarda yaklaşık 2021 yılının mart ile kasım ayları arasında oldu gelenler diyeceğim uzaylı tanrı grubuna dönüş Dikilitaş'taki evinde ilk gördüğüm ra diyen sarı renk ışık hüzmesini bana gösterenin kendisi kadın erkek gibi görünürken bana aynı tarihlerde hem kışlık evimde hem yazlık evimde 2 farklı tiple daha yapay sınıf uzaylı olduğunu anladığım beyaz ve yeşil renkli ana tipleriyle uzaylı gözüktü ve kendisini Allah ben diyerek tanıttı yazlık evde gözüken yeşil tipi olan Alladdin'in sihirli lambası hikayesinde anlatılan mavi tipli cine benziyor.


Bu olaylarla aynı zamanda bu karşıma Allah ben diyerek çıkanlar eski din kitaplarıyla ilgili hiç bir şey ispatlamadan yani kendi yazdırdıklarını ispatlamadan benden gizlice ve benden izin almadan benim beynimdeki bilgilerden buldukları cin , melek ve peri gibi bazı varlıkların yapay uzaylı taklitlerini gösterdi ve yine yakın tarihlerde hayatımda ilk defa kışlık evimin salonunda kitap senin kitabın olacak sen yazacaksın diyerek 3 boyutlu hologramlara benzer büyük bir kitap gösterip bana yeni din yazdırmayı teklif ettiler.


Bu olayların ispatı aşağıda ki video kanalında yeni din yazma çalışmalarım sırasında kaydettiğim ufo görüntüleridir.


Kayıtlar %100 orjinal oynamasız gerçek bana din yazdırmak için bu gelenlere ve görünenlere ait sinyal tipi ufo görüntüsüdür. Videolar her türlü kriminal teste açıktır.


Bu gelen varlıklar kendi yazdırdıklarını ispat etmedikleri Kur'an dini kitabının kıyametinin benzerini bile kopartmayı denediler.
Zxxyoutube
İstanbul din üzere iletişim 1.
https://www.youtube.com/shorts/C6a3SOmzhOc?feature=share
Zxxyoutube
İstanbul din üzere iletişim kurulma.
https://www.youtube.com/watch?v=PESa34aUNus&feature=youtu.beZxxyoutube
Antalya din üzere iletişim kurulma.
https://www.youtube.com/watch?v=2mnI8gywxxI&feature=youtu.be


Zxxyoutube
Antalya din üzere iletişim 2.
https://www.youtube.com/watch?v=2pCFuMht7pU&feature=youtu.be

Kuran'da ki Allah adını tanrısı denene kim koydu?


Allah adı 1400-1500 senelik bir isim nasıl dünyayı yaratmış olabilir?

Kocaeli'de genç kıza cinsel istismara kalkışıp, başına taşla vurdu

Kocaeli Gebze'de Afganistan uyruklu A.M., takip ettiği genç kızı ormanlık alana çekip cinsel istismarda bulunmaya çalıştı. Genç kızın direnmesi üzerine taşla başına vuran A.M., yardım istedi.

https://m.ensonhaber.com/ic-haber/kocaelide-genc-kiza-cinsel-istismara-kalkisip-basina-tasla-vurdu

Trendyol cayma hakkı dolandırıcılığı yapmaktadır yasayı kendilerince saptırarak beni mağdur etmiştir. Sipariş no 665666033 lu ürünümü vazgeçtim ve koşulsuz cayma hakkı süresinde iade ettim eksiksiz orijinal ambalajında tabi ki açıldı ama bu iadeye engel değil ve iadesi yapılmayarak tarafıma geri gönderilmiş. Kesinlikle kabul etmeyeceğim acilen mağduriyetimin giderilmesini bekliyorum mevzuatta elektronik ürün diye bir ayrım yok.


https://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/18534648


Hakkında
Konum: İstanbul, Sarıyer
Forum İmzası:
PassMark Rating
Forum İkinci El İmzası:
ÜYELİK TARIHIME VE
2. EL MESAJ SAYIMA BAKIN OKADAR COK ALIS VERIS YAPTIM
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: dün
Mesaj Sayısı: 11.919
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 15.017
İkinci El Bölümü Mesajları: 541
Konularının görüntülenme sayısı: 328.244 (Bu ay: 2.873)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 12.182 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.