Yüzbaşı
06 Temmuz 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 108 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selamlar bir çok kişide gördüm baya saçları gelmiş kuzen de kullandı baya farketti ama şimdi aldığı yerden alamıyoruz
Varmı öğerebileceğiniz mavi su

Uraw falan hikaye diyorlar
Selamlar herkese

Yardımcı olursanız çok sevinirim piyasa bilgim yok

Ev alacağım için aracımı satmak istiyorum

2020 model golf 1.5 150 beygir dsg comfortline 15 bin km de

Fikir verebilirmisiniz kaça satmalıyım

yaz aylarını beklemek daha mı iyi fiyata satabilirim sizce

Teşekkür ederim herkese
Selamalar herkese

Mayıs ayında gittiğim bayi bugun aradı birinin kredisi çıkmamış kırmızı renk araç var 208 bin tl dediler aslında kırmızı hiç düşünmüyordum ama çevremdekiler ikna etti ben beyaz yada gri düşünüyordum

Bir iki saat düşünme fırsatı istedim çünkü arayacakları cok kişi vardı elimde bir egea var onu satıp üstüne 80 bin gibi bir kredi cekeceğim inşallah. Şimdi diyeceksiniz elindeki araç neyine yetmiyor borca gireceksin falan yaş 30 bekarım illa ki evlilik olacak bir süre sonra fakat aradaki makas açılıyor ben aracı otomatiğe cevirmek istiyorum ikinci el fiytlarını da görünce dedim sıfır alayım 2/3 yılda borcunu öder aradan cıkarırım en kötü sıkışırsam yine satarım borcunu öder ucuz bir araç alırım diye

Size sormak istediğim ben hep dizel kullandım benzinli araç beni yorar mı? Bu act teknolojisi 120 yi geçtikten sonra 4 silindir çalışıyormuş onun dısında tasarruflu 5/6 litre arası yakıyor diyorlar kullanan yada duyan varmı yakıt tüketimini fikir verirmisiniz o kadar borca girip kapıda yatmasını istemiyorum

208 bin tl nasıl uygunmudur golf comfortline için ? Yer yerde 215 en az o da araç yok galeriler yada vatandaş almış 220 den koymuş ilana en düşük zaten

Haftaya pazartesi bu işi tamamlamam lazım düşünceleriniz cok önemli bu formun bana yardımcı olacağını düşünüyorum malum hepimiz zor şartlarda para kazanıyoruz

Şimdiden teşekkür ediyorum yazan okuyana
Selamlar herkese
Sıfır golf düşüncem vardı fakat araç bulamadım bulsamda kırmızı renk vardı ve fiyatlar üç haftada 200 den 220 230 a geldi bir türlü alamadım

Bugün bayiye gidip 308 e baktım yurt dışı versiyon muş koyu gri renk 1.5 dizel otomatik eat 8 active dynamic 195 bin dedi ve inmiyor
Golfe göre dizel olması bir avantaj evet ama golf de de malzeme kalitesi yalıtım vs avantajları var tabi golfün ikinci eli daha iyi
Şimdi ben bu 308 i alırsam satarken zorlanırmıyım 2-3 yıl sonra
Test ettim aracı gidişi güzel arkası biraz dar ama bagaja vermişler 420 litre yapmışlar yüzü eskidi çok 308 görmüyorum trafikte ama dizel otomatik bu fiyatlarda başka araba yok
Bir araç var golf 1.5 benzinli dsg comfortline yarın belli olacak bir alıcı vazgeçebilir 214 bin tl
Siz olsanız ne yapardınız açıklayıcı fikir verirmisiniz ben elimdeki egea yı verip kalanını kredi çekeceğim

Yardımcı olursanız sevinirim lütfen
Sizce 215 bin tl civarına sıfır 1.5 tsı dgs golf cam tavansız comfortline mı
Yoksa 200 bin tl ya aynı motor leon fr mı full paket cam tavan hayalet ekran vs ( leonda trim sesi çok diyorlar bu durum 2020 modelde aşıldı mı ? Golf de bu durum kaliteli plastikten dolayı yok diye duydum )
Bu araçlara sahip olanlar varmı
Selamlar herkese,

Arkadaşlar liste fiyatı 239 bin tl olan 2020 1,5 tsı act dsg comfortline golf ü bayiler 200 bin tl ye veriyor araç bulmak biraz sıkıntı ama tüm bayileri ararsam bulabileceğimi düşünüyorum haziran sonu gelecek bir kızmızı renk var isterseniz kapora verin ayıralım dediler ben beyaz istediğimden kabul etmedim ne diyorsunuz? Alınırmı şu zamanda malum fiyatlar uçuyor

Bu arada bende 1,3 egea var onu takasa vereceğim düşük fiyat veriyorlar takas da o yüzden bir biniciye düşünüyorum araç bulabilirsem
Arkadaşlar herkese merhaba,

4 aydır kullanmakta olduğum 1.3 multijet 2017 model 40 bin km de egea urban paket aracım var.
İlk aracım para biriktirip bir yandan da aile desteğiylede aldım
İki yıllık araçta olurmu dedim ama Aracı aldıgım günden beri rahatsız oldugum nokta ciddi trim sesleri var ön kapılardan ve gögsünden bende hassasımdır böyle seslere servise gittim araç garantili kapı içlerini söküp gevşemiş sıktık diyip hallettik dediler sesleri bir kaç gün olmadan tekrar aldım bir ay o şekilde kullandım dayanamadım yine götürdüm garantili nasıl olsa dedim yapamamışsınız tekrar bakın her seferinde gelmek istemiyorum dedim bu sefer de başka birşey deneyip hallettik dediler sağ ön kapı tarafından yada sağ ön taraftan tekrar gelmeye başladı sesler.
Son bakımda 40 bin bakımda rot ayarıda yapıldı ama yapamamışlar direksiyon sola çekiyor yani iyice soğudum araçtan bir türlü dikiş tutturamadım

Bunu satıp yine temiz dizel egea mı alayım diyorum yoksa 30 40 daha kredi çekip başka model mi bakayım fiyatlarda almış başını gitmiş temiz araç bulmak mesele bulduktan sonra fiyatları görünce almak mesele ne yapıcam bilemedim

Görüşleriniz benim için çok önemli
Egea dizellerde araştırdıgım kadarıyla nette cok şikayet gördüm bir taksici abimizde egea alma enjeksiyon problemi var yaptırırsın yine ortaya çıkıyor deniyor.
Bu doğru mudur kullanıcı arkadaşlar yada bu durumu bilen arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim
Selamlar herkese 2017 model bir egea buldum gri renk 32 bin km de tertemiz hiçbirşeyi yok sadece arka tamponda bağajdan yük indirirken tampona sürtmüş boya kalkmış sahibi yaptırmamış,bakımları serviste yapılmış faturaları var aracı görmeye gideceğim perşembe günü

Ben düşük km li yüksek model araç bakıyordum en az 2 3 sene biner otomatiğe yükseltirim diye değer kaybetmeden aracı diye

Malesef geçen bir aya oranlar piyasa yükseldi her araca en az 5 bin zam gelmiş ikinci ellere içimden 80 civarı egeaya vermek gelmesede düşük km yüksek model hasarsız bu fiyata sedan secenek yok gibi

Sizce iyi mi yapıyorum bu aracı düşünmekle bu fiyata düşünceleriniz benim için çok önemli araçlardan pek anlamam piyasa ne getirir götürür anlamam

Yardım ederseniz sevinirim
Selamlar herkese 2017 model bir egea buldum gri renk 32 bin km de tertemiz hiçbirşeyi yok sadece arka tamponda bağajdan yük indirirken tampona sürtmüş boya kalkmış sahibi yaptırmamış,bakımları serviste yapılmış faturaları var aracı görmeye gideceğim perşembe günü

Ben düşük km li yüksek model araç bakıyordum en az 2 3 sene biner otomatiğe yükseltirim diye değer kaybetmeden aracı diye

Malesef geçen bir aya oranlar piyasa yükseldi her araca en az 5 bin zam gelmiş ikinci ellere içimden 80 civarı egeaya vermek gelmesede düşük km yüksek model hasarsız bu fiyata sedan secenek yok gibi

Sizce iyi mi yapıyorum bu aracı düşünmekle bu fiyata,düşünceleriniz benim için çok önemli araçlardan pek anlamam piyasa ne getirir götürür anlamam

Yardım ederseniz sevinirim
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 629
İkinci El Bölümü Mesajları: 15
Konularının görüntülenme sayısı: 2.649 (Bu ay: 540)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 224 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.