Şimdi Ara

RTX 3000 serisinin ülkemiz fiyatları açıklandı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
3
Favori
14.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çoğu kişi 2000serisi kartlarını elinden çıkaracak ve 3070 3080e geçecek. Eğer fiyatlar çok uçuk olmazsa ve nvidianın dediği gibi 3070 2080tiden performanslıysa yer yerinden oynar. Dün akşam itibariyle yeni ilan açılmış ikinci el sitelerinde bir sürü 2070super 2080ti vb gördüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun grafiklerinde hic bir devrim yok kartlar surekli yenileniyor guzel sektor..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CasperPişmanlıktır kullanıcısına yanıt
    Bende 2060s var niye elimden cikarayim? Bir tane mantikli sebep yazarmisin.

• 3070 alabilirim bu fiyata olursa iyi ki beklemisim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dehşetengiz -- 2 Eylül 2020; 10:44:7 >
  • 3070

• Neyse bende 2080 satıp 3080 alam

• Acaba dizüstü için mobile serileri ne zaman çıkacak? :)

• Fiyatlar çok iyi, xbox çöpü yerine bu kartları almak çok daha mantıklı. DLSS ile 8K görüntü verir

• indirim mi yarıştırıyoruz kardeş? bende gidip 2800 liraya aldığım 5700xt nitro'yu mu atayım, ne alaka yani? piyasa fiyatından bahsediyorum incehesap cuma indirimini atıyorsun

• Arkadaşlar 3060 için bır bılgınız varmı. Fiyat ve performans bakımından. Ayrıca 2k mı 1080 p mi devam edelım.

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Bir fanboy daha. Sen olayı çok yanlış anlamış ve karşılaştırmışsın bro 😂

• Pek inandırıcı gelmedi bu fiyatlara gelecegi :)

• Cem300 kullanıcısına yanıt

Daha yüksek çözünürlüğe daha yüksek performans istemiyorsan geçmezsin kardeşim. Alma gücün yoksa alamıyorsan ben napayım. Uygun Fiyata Türkiyeye girerse denilen şekilde fps artışı olursa neden alınmasın... 2080ti 10–11bine satılan karttan daha performanslı kart 5000 5500tlye gelirse almamak için bir sebep yok. 2070superler 4500–4600.

• Zenohsama kullanıcısına yanıt
    Resmen ikiye katladilar performansi, ilk 2 ay stoklar doldugu an bitecek, akillari baslarina gelsin gibi bir olay olacagini hic sanmiyorum. Baya baya daha gecen ay 10 bin lira olan karttan iyi performans verecek.

En son buna yakin performans artisi 2004 te oldu, nvidianin dedigine gore de bu simdiye kadarki en buyuk performans sicrayislari ve fiyat artismadilar 2000 serisine gore. İleride cikacak en ucuz kartlari (3060) bile rahat rahat 1440P oynatacak.

Yurt disinda yasiyorum Fiyat benim icin cok uygun istedigim an 3090 alabilirim, alma konusunda en ufak sorunum yok. Devrim niteliginde yeni grafikler sunmayip sadece fps artisi sunmasi beni almak icin motive etmiyor, benim zaten monitorum 4k 60hz alsamda bana bir artisi olmayacak.

• 2080 Super beni baya bi götürür. Alacak param var ama hak eden oyun yok, ayrıca ekonomide belli.

• 3000 tl'ye 2080ti nakit alınır Kart en fazla 6 aylık olmalı fatura garanti olmalı. :))

Yeni kartlardan haberi olmayanlara itelemeye çalışacaklar kartları uygun fiyatlara! :)

• alpalp84 kullanıcısına yanıt

1080 hala iş yapar hocam.4k değilde 2k next gen oyunları oynatır.Hatta size next gen oyun soyliyim indirin test edin.Observer redux demo steamden indirin oyun nextgen grafikleri müthiş.

• Yurt dışında yaşıyorum alacak param var ama almıyorum çünkü 4k 60 hz monitörüm var. 3090 a verecek para bulabilirken monitörümü bir üst seviyeye çıkaracak para bulamıyorum. ????????

Kafalara gel hacıııııı

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.