Şimdi Ara

Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU] (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.223
Cevap
651
Favori
895.485
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de şuan roborock s5 max 4469 görünüyor iyi mi fiyat? Siyah 4469 beyaz ise 5232 neden bu kadar fark var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ge620dx kullanıcısına yanıt

4469'a görünen satıcısı amazon değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetcank

Halı olunca moplu sıkıntı mı çıkarıyor ?

Alıntıları Göster

bugün geldi, deneyimlerimi paylaşacağım

• ysuleymany kullanıcısına yanıt

evet 1. nesil, haritalama var cihazda sadece haritayı kaydetmiyor.

• berkay956 B kullanıcısına yanıt

Pejki, haritayı kaydetmediği halde haritalama yapmasının bir faydası var mıdır?

• ysuleymany kullanıcısına yanıt
    Var tabiki, en son temizlik yaptığı harita üzernden alan seçip oda temizliği veya belirli bir alan temizliği yaptırabilirsiniz

• Merhaba roborock s5 max almayı düşünüyorum. Satıcılar arasında ki bu kadar fark olmasının sebebi nedir? Garanti durumunu mu etkiliyor? fiyat farkı çok bilen aydınlatabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metro Market yarınki (15-28 Ekim 2020) kataloğundan (Mi Robot Vacuum Mop Pro):

100 TL maxipuan

Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU]
  • Selam herkese s5 Max ile aranıza katıldım. İlk haritalamada koridordaki ayna yüzünden biraz hata mevcut. Şu sekilde

Bu da aynanın konumu

Sizce ayna önüne bir paravan koyup görmesini engelleyip yeniden bir haritalama yaptırmalı mıyım? Bu şekilde durmasının sıkıntısı var mı?

Son olarak salondaki sehpanın ayakları başıma dert oldu. İki kez dikey eksende yukleselen ayaklara takılarak hata verdi. Bunun için bir çözüm öneriniz olur mu? Teşekkür ederim

• merhaba. roborock s5 max vacuum cleaner siyah modelin amazon prime da kampanyalı fiyatı amazon un kendisi satıcı olunca 5142 lira görünüyor. hepsiburada da ise mi store satıcısında 4669 lira görünüyor. sormak istediğim satıcının mi store un kendisi olması daha iyi değil mi? eğer daha iyiyse neden daha ucuz? bi sıkıntı yoksa alacağım.

son olarak viomi v2 pro ile bu model arasında kaldım. fiyat farkına değecek bi artısı varsa roborock u alacağım. fikrinizi sormak istedim. teşekkürler şimdiden.

• quote:

Orijinalden alıntı: verderweremem

Selam herkese s5 Max ile aranıza katıldım. İlk haritalamada koridordaki ayna yüzünden biraz hata mevcut. Şu sekilde

Bu da aynanın konumu

Sizce ayna önüne bir paravan koyup görmesini engelleyip yeniden bir haritalama yaptırmalı mıyım? Bu şekilde durmasının sıkıntısı var mı?

Son olarak salondaki sehpanın ayakları başıma dert oldu. İki kez dikey eksende yukleselen ayaklara takılarak hata verdi. Bunun için bir çözüm öneriniz olur mu? Teşekkür ederim

Sehpa ayağında yaşadığınız problemin aynısını ben de salondaki yemek masasında ve mutfaktaki bar sandalyelerinde yaşıyorum. Ben çözüm bulamadım. Eğer siz bulursanız, benimle paylaşabilir misiniz?

• verderweremem V kullanıcısına yanıt
    Yere kadar olan aynalarda bu oluyor, bir sorun yaratmaz ama haritanin duzgun gozukmesini istiyorsaniz aynayi kapatip haritalama yapabilirsiniz dediginiz gibi.

Sehpa ayagi icinde fotografta robotun bulundugu yerden asagiya dogru yani yere basan ayagi ve karsisindaki ayagi ayri ayri no go zone secerek oraya gecmesini engelleyin ucgen seklinde acik olan bolumden sehpanin altina girip temizlesin (deneyin tabi girip temizleyebilirse)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 15 Ekim 2020; 0:34:27 >
  • Amazon'da S5 Max 4.454TL. Dünden 4500'e alamadığı için üzülen arkadaşlara yardımı olur belki.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0841S2G1C/ref=ox_sc_saved_title_10?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1

• https://www.ciceksepeti.com/xiaomi-mi-robot-vacuum-mop-essential--white-kc5890930

1800 lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BayCicik -- 15 Ekim 2020; 0:12:34 >
  • Mi vacumm mop pro ile ilgili tespitlerim

Kurmak azıcık uğraştırdı ama yaptım, ilk çalışmada harita çıkardı ama kaydetmedi. Sonra kenarlari supur ozelligi ile butun evi gezdirdim duzgun haritalandirma ve odalandirmayi yaptı.

Banyonun eşiği yüksek olmasina rağmen çıkabildi. Supurmesi tatmin edici, evde kedi var epey tüy topladı.

Baya eşyaların arasına girip çıktı. Bazanin altıni falan epey güzel temizledi.

Bölgesel temizlemesi sorunsuz calisiyor.

Paspas konusuna gelince sadece suyla bu kadar olur. Keske deterjan katilabilse ama katilamiyormus.

Tek tur paspas banyoya yetmedi, iki kere sildirdim yeterli kadar temizlik yaptı.

Etrafta az da olsa kablo var, takılmadı. Lambader vs baya hassas olmasına rağmen devirmedi.

Halı performansını bilmiyorum cunku evde halıları kaldırmıştım kedi yüzünden. Belki artık koyabilirim çünkü her gun supurecek.

Bir de nerede olursa olsun sarj istasyonunu sorunsuz buldu. O konuda hakkını yiyemem. Yaklasik 75 metre kare alani tatmin edici derecede temizledi diyebilirim.

İşe yarıyor mu, hem de cok.
    Özellikle tek yaşayanlar, evde hayvani olanlar gönül rahatlığı ile alabilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

Yere kadar olan aynalarda bu oluyor, bir sorun yaratmaz ama haritanin duzgun gozukmesini istiyorsaniz aynayi kapatip haritalama yapabilirsiniz dediginiz gibi.

Sehpa ayagi icinde fotografta robotun bulundugu yerden asagiya dogru yani yere basan ayagi ve karsisindaki ayagi ayri ayri no go zone secerek oraya gecmesini engelleyin ucgen seklinde acik olan bolumden sehpanin altina girip temizlesin (deneyin tabi girip temizleyebilirse)

Onuda ben aldım. :) 4454 satıcı Amazon. Parafta iki kampanya ile birleşince gayet iyi fiyata geldi. Umarım cihazdan memnun kalırım. Alıntı yanlış olmuş bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuzeydebiryer -- 15 Ekim 2020; 0:33:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuzeydebiryer

Onuda ben aldım. :) 4454 satıcı Amazon. Parafta iki kampanya ile birleşince gayet iyi fiyata geldi. Umarım cihazdan memnun kalırım. Alıntı yanlış olmuş bu arada.

Alıntıları Göster

Hayırlı olsun, 4454 TL'lik fırsat da bitmiş zaten. (ürün kalmamış)

• tunahan1071 T kullanıcısına yanıt

paspası musluk altında yıkayıp üstüne yeteri kadar sıvı el sabunu dök köpürt. durulama yapmadan suyunu hafif ıslak kalacak şekilde sık. bu şekilde tablasına tak.

su dolu hazneye de yarım çay bardağı sirke koy

sonuca şaşıracaksın

• s5 max kullananlar halı sensörü olup olmadığını yazabilir mi? yani halıya çıkınca emiş gücü artıyor mu?

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.