Şimdi Ara

Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU] (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.223
Cevap
651
Favori
895.465
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Var uygulamadan açılıp kapatılabiliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kuzeydebiryer kullanıcısına yanıt
    Parafın elektronik kampanyası mı? Amazon dahil mi bu kampanyaya?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyslope

merhaba. roborock s5 max vacuum cleaner siyah modelin amazon prime da kampanyalı fiyatı amazon un kendisi satıcı olunca 5142 lira görünüyor. hepsiburada da ise mi store satıcısında 4669 lira görünüyor. sormak istediğim satıcının mi store un kendisi olması daha iyi değil mi? eğer daha iyiyse neden daha ucuz? bi sıkıntı yoksa alacağım.

son olarak viomi v2 pro ile bu model arasında kaldım. fiyat farkına değecek bi artısı varsa roborock u alacağım. fikrinizi sormak istedim. teşekkürler şimdiden.

Roborock daha kaliteli bir ürün. Farka değer.

Farkı ödemek istemeyenlere ya da maddi durumu imkan vermeyenlere tavsiyem Viaomi V2 değil, ondan daha ucuz olan Mop Pro. Nedense Mop Pro'ya karşı bir ön yargı oluşmaya başladı, Viaomi'nin daha kaliteli olduğunu sanmıyorum. Amazon yorumlarnda Mop Pro ile ilgili çok daha fazla yorum olmasına rağmen çok daha az olumsuz yorum var, Viaomi ile ilgili olumsuz yorum oranı ise ciddi biçimde yüksek.

Şahsen Mop Pro'dan daha fazla verilecekse Roborock zorlanmalı derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfien -- 15 Ekim 2020; 9:31:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Noo Pasaran

Sehpa ayağında yaşadığınız problemin aynısını ben de salondaki yemek masasında ve mutfaktaki bar sandalyelerinde yaşıyorum. Ben çözüm bulamadım. Eğer siz bulursanız, benimle paylaşabilir misiniz?

Alıntıları Göster

Yasaklı bölge yapın ya da ayakların etrafına engeller koyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfien -- 15 Ekim 2020; 9:33:38 >
  • Arkadaşlar Roborock s5 Max fırsatını kaçırınca daha üst model olduğunu düşünerek Roborock S6 aldım 5130 TL'ye Amazon'dan henüz gelmedi.

Daha sonra youtubedan bazı videolar izledim gördüm ki sanırım S6 tam olarak S5 Max'ın üst versiyonu değil. Hatta en üzüldüğüm tarafı no mop zone yok diyorlar S6'da yani halıları moplamaması için ayarlayamıyoruz galiba.

Yorumunuz nedir? İptal etmeyi düşünüyorum siparişi. Açıkcası Amazon harici bir yerden de almak istemiyorum çünkü hiç deneyiyim yok robot süpürge konusunda. Belki memnun kalmayabiliriz, iade etmek durumunda kalabilirim diye düşündüğümden ve garanti konusunda kafam rahat olsun diye Amazon satıcılı almak istiyorum.

5000 liralara çıkmak yerine 3500'e viomi v2 pro mu alsam diyorum. Kafam karışık anlayacağınız.

• Metro marketlerde satılıyormuş.

Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU]
  • Merhaba hocam,

Robot süpürgeler hakkında ana konuda ali bey’in (hepsirobot) en çok önerdiği süpürgelerden biri de S6 Pure. O grupta da sorarsanız Ali bey’de cevap verecektir sorunuza.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfien

Yasaklı bölge yapın ya da ayakların etrafına engeller koyun.

Alıntıları Göster

Yasaklı bölge yapınca da altına girip temizlemiyor. Engel koymak en mantıklı çözüm gibi duruyor şu anda. Ancak, bu durumda da evde yokken çalıştırmak istediğimde, sorun yaşayacağım. Engeli sürekli bırakmak gibi bir imkanım da yok maalesef. Çünkü salonda çirkin gözükecek. Çok teşekkürler yanıtınız için.

• Merhaba,

Fikir vermesi açısından 1c modelini almıştık. 4. Gün oldu hergün çalıştırıyoruz artık ilk geldiği gün vurarak yön bulma çalışmasını bile yapmıyor direkt duruyor onların önlerinde.. bu fiyata bu kadar olabileceğini sanmıyorum , eviniz çok çok büyük değilse en yüksek çekiş gücüne sahip(2.500 ma) 1c modelini araştırmanızı tavsiye ederim

• sioux kullanıcısına yanıt
    Aaa hocam hiç aklıma gelmemişti sadece sürkeli suyla sildiriyodum evi iyiki msjınızı gmrdüm mutlaka denicem çok teşekkürler

• Amazon da ürün devamlı takip etmek biraz zahmetli.
    Az önce sayfada takip ettiğim ürünlerden ana ekrana döndüğümde resmini paylaştığım şekilde bildirim almam için sanıyorum bir yenilik eklemişler.
    Umarım işimize yarar. Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU]

• Ankara metro marketlerde Xiaomi mop pro gelmemiş gelende de kalmamış
    Ya bu kadar millet derdine mi düşmüştü bunun inanamadım. Az gelmiştir anlıyorum ama hemen bitiyormuş

• iron_man İ kullanıcısına yanıt
    Çok ilginç duyan da 2500 e falan düştü sanır. Yanlış görmediysem fiyat 2999 tl değil miydi hocam?? İşiniz acil değilse hiç kasmayın amazonu takip edin. Ben prime günlerinden dahi önce 2980 e amazon satıcısından aldım cihazı. Ara ara düşüyor anlık da olsa.

• deniizzz D kullanıcısına yanıt

Anlık indirimleri yakalamanın bi yolu var mı? İndirim olunca bildirim gelmesi için bir ayar falan uygulamada? Yoksa tamamen şans işi mi? Hep kaçırıyorum fırsatları.

• photographia kullanıcısına yanıt
    Maalesef hocam ben sepetime eklemiştim arada bir girip bakıyodum artık. Kalp şeklindr alışveriş listeme ekle kısmı vardı ona tıklamıştım ama hiç bir düşmede bana bildirim göndermedi. Öyle olunca bende ara ara girip bakıyodum. Zaten şuan amazon satıcısı yok diye biliyorum. Yakında yine stoklara girer. Annemler de almayı düşünüyor cihazı. Denk gelirsem 3000 civarı veya altına sizi de etiketlerim hocam.

• Merhaba arkadaşlar, mop pro ile düzünün farkı nedir? 2500e düz olan model alınır mı?

• S5 Max siyah 4405 TL. kaçırdık diye üzülenler varsa fiyat daha da düşüyor.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B088WC24MD/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1

• sirphoenixx kullanıcısına yanıt
    2882 Liraya mop pro almış birisinin açmadan aklını karıştırıyorsunuz

• M.U.Y. kullanıcısına yanıt
    mop proyu o fiyata nasıl aldınız hocam bende mop pro bakıyordum

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.