Şimdi Ara

Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU] (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.222
Cevap
652
Favori
895.380
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayın 5 de gezinirken amazon da denk geldi. 2982 tl idi. Prime ile xiaomi alışverişinde 100 tl indirim verdi site. Ürün 13 ü akşamı teslim edildi.
    Bulunursa metro marketlerde 2990 tl ye satışa çıkmış mop pro üzerine 100 tl maxipuan veriyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • admbltc A kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de alalı daha 1 ay olmadı 2980 e aldım beyazını. O zaman 100 tl indirim de yoktu. Hatta daha önce de inmişti fiyatı. Kaçırdım diye üzülmüştüm. Amazonda ara ara düşüyor mutlaka takipte olun bence.

• Çerkes kullanıcısına yanıt
    Öncelikle mop ihtiyacınız yoksa batarya kapasitesi çekim gücü olarak gayet iyi cihazdır. Çevremde kullananlar var gayet de memnunlar ama sıkıntısı şu haritayı kaydetmiyor. Evin haritasını çıkarır. Evin tamamını temizlettiyseniz son temizlikte harita kayıtlı kalır ama yasaklı alan sanal duvar tarzı değişiklikler yapamazsınız. mesela bir arkadaşımın yatak kenarı alçak. Her yatak odasını temizlediğinde oraya sıkışıyor falan. Bu tarz sorunları yaşamaz benim evimde diyosanız ayrıntılı incelemelere bakabilirsiniz.

• deniizzz D kullanıcısına yanıt

Mop pro amazon satıcısında yok gelir mi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce de böyle elindeki bitmişti amazonun. Bir süre sonra satışa tekrar sokacaklardır hocam. Ben çok uzun süre takip ettim bu ürünü. Genelde böyle oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniizzz -- 16 Ekim 2020; 19:45:46 >
  • deniizzz D kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• sirphoenixx kullanıcısına yanıt
    Tüh ya yine kaçırdım. Fiyat 4676 olmuş.

• Napoleon_Bonaparte kullanıcısına yanıt
    Belki de evren size başka bir makineye bakın diyordur😊

• Napoleon_Bonaparte kullanıcısına yanıt

Linkteki cihaz bende “Sen Cep” isimli satıcı tarafından satılıyor görünüyor. Amazon satıcılı olan 4676 TL

• photographia kullanıcısına yanıt
    Benim fırsatı gönderdiğim sırada satıcı Amazon idi 4404 TL’ye. Fırsatlar çok uzun süre durmuyor ne yazık ki. Bu arada ben Amazon’da Amazon satıcılı olan hariç fırsat paylaşmıyorum zaten.

• Yine kaçırdık desenize :)

şimdi linke tıklayınca diğer satıcının ürünü çıktığı için dedim.

• Hocam sen ve napeleon nickli Arkadaşı istiyorsanız mentionlarım bir sonraki fırsata denk geldiğimde.

• quote:

Orijinalden alıntı: sirphoenixx

Hocam sen ve napeleon nickli Arkadaşı istiyorsanız mentionlarım bir sonraki fırsata denk geldiğimde.

Denk gelirsen benide mentionlar mısın hocam ?

Hocam cok mutlu olurum boyle bisey yaparsaniz. Hatta ben hem mop pro/viomi v2 pro ve s5 max ariyorum. Haber verirseniz cok sevinirim :)

• Tek bir model üzerine mentionlayabilirim😁😁 mop proyu boşverin zaten S5 Max beyninize girdiyse:)

• Arkadaşlar hepiniz amazondan fiyat bakıyorsunuz ama buradan neden kimse almıyor?

Fark nedir?

https://www.hepsiburada.com/roborock-s5-max-robot-supurge-p-HBV00000Q7FBL?magaza=Sen%20Cep

• struma S kullanıcısına yanıt
    Satıcıların sattıktan sonra malının arkasında duracağı konusu muallak hatta “garantisi benim abi”den öteye gitmeyen bir satış mantığı olunca verdikleri garantinin bir değeri olmuyor. Ha satıcısı Hepsiburada olsa belki bir nebze kurtarır ama onun da kime tamir ettireceği meçhul. O yüzden de satıcısı Amazon olan makine kovalıyor insanlar. Amazon garantisinde makine bozulursa en kötü ihtimalle ürünü iade alırlar diye düşünüyor insanlar. Diğer satıcılarda bu çok çok meçhul.

• quote:

Orijinalden alıntı: sirphoenixx

Satıcıların sattıktan sonra malının arkasında duracağı konusu muallak hatta “garantisi benim abi”den öteye gitmeyen bir satış mantığı olunca verdikleri garantinin bir değeri olmuyor. Ha satıcısı Hepsiburada olsa belki bir nebze kurtarır ama onun da kime tamir ettireceği meçhul. O yüzden de satıcısı Amazon olan makine kovalıyor insanlar. Amazon garantisinde makine bozulursa en kötü ihtimalle ürünü iade alırlar diye düşünüyor insanlar. Diğer satıcılarda bu çok çok meçhul.

Hocam bir şey sormak istiyorum. Trendyoldan da herkes bedavaya veriliyormuş gibi alıp tüketiyor fakat aklımı garanti olayı bulandırıyor ithalatçı garantili yazıyor. Mop proyu 2850 ye görmüştüm beyazını. Sizce alınır mı trendyoldan bana bilgi verebilir misiniz rica etsem ?

• Ürünlerin hepsi bozulana kadar çok güzel bozulursa aldığın kişiler önemli. Ben olsam 2850’ye trendyoldaki herhangi bir satıcıdan değil ( Ekay hariç) gider Metro grossmarketletden alırdım. 3000 TL (+100 TL maxipuan). Bir şey olursa da Metroya gider bozuldu diye iade edersiniz. Yani satıcıyı biraz daha kurumsal çalışan firmayı ya da müşteri deneyimleri çok iyi olan firmaları tercih ederdim.

Teşekkür ederim hocam cevap verdiğiniz için. 2 yıl içinde bozulsa bile metro bu şekilde ürünü iade alıyor mu ? Biraz forumu okudum da Amazon da sanırım bu şekildeymiş. İki model arasında kaldım Xiaomi mop pro ve Xiaomi essential 2 in 1 evim 95 m2 sizce hangi modeli seçmeliyim. Çiçeksepetinde essential 1500 e düştü mop pro ise 2900 diyelim aradaki farka değecek ne var ki ? Sadece haritalama ve lazer- navigasyon sensör mü ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ph electro -- 17 Ekim 2020; 1:28:49 >
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.