Şimdi Ara

Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU] (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.221
Cevap
652
Favori
894.898
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

prime day ile alakası yok birkaç gündür bu fiyat takip ettiğim bir cihaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sioux -- 13 Ekim 2020; 5:55:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.U.Y.

Amazon da teknomosh satıcısında mop pro 2300 liralara anlık düştü. Ailem için alayım diyesiye kadar ürün bitti yada kaldırıldı satıştan🙄

mop pro 2300 e bedavaymis. görsem alırdım

• quote:

Orijinalden alıntı: sirphoenixx

Aslında burada markaların, modellerin özellikleriyle ilgili sorulan soruların çoğu şu konuda soruluyor ve cevaplanıyor.

https://forum.donanimhaber.com/robot-supurgeler-hakkinda-ana-konu--20388867-788#145980150

O başlığın altında marka ve model arama yaparsanız teknik soruların cevaplarını da görür, ürünü kullananların deneyimlerini okuyabilirsiniz.

O konuda sadece "hepsirobot" nick'li Ali Bey'in yazdıklarını dikkate alın. Bilmediği halde yorum yapan, kendi aldığı ürüne methiyeler düzen çok kişi katıldı sonradan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfien -- 13 Ekim 2020; 9:26:35 >

• Ecovacs Ozmo 950 bekleyen varsa

399€ (Kargo+gümrük 537€)

https://www.amazon.de/ECOVACS-DEEBOT-OZMO-950-Staubsauger-Roboter/dp/B07WC1MXN7/

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Amazondan umitliydim.2800 TLye 3 gün önce kaçırdığım mop pro ile kaldım.360 s9 için sherman teknoloji ile görüştüm stok bitmiş Kasım sonu gelecekmiş.Beklemeye devam ediyoruz bakalım.

• Hocam ürünün linkini paylaşır mısınız? Şu amazonun sistemine bir türlü alışamadım.

• M.U.Y. kullanıcısına yanıt

Rica etsem ürünün linkini paylaşabilir misiniz? Takibe alayım.

• 2800 bandına kadar mop ve süpürge özelliği bulunan haritalama modlu hangi süpürgeyi önerirsiniz acaba?

Xiaomi Vacuum Essentials ile Xiaomi Vacuum mop arasında kaldım aslında.

• Roborock S5 Max Vacuum Cleaner Akıllı Robot Süpürge Beyazhttps://www.amazon.com.tr/dp/B0841S2G1C/ref=cm_sw_r_u_apa_i_v0wHFb1MWXFWK

• Mop Pro için

garanti hakkında bilgisi olan arkadaş var mı?

gittigidiyor da evofone teknik servisi ve genpa olanı var hangisini alayım?

• sirphoenixx kullanıcısına yanıt
    Ecovacs Ozmo 950 icin çok güzel fiyat. Keske ülkemizde satilsa. Ozmo 920 ve 950 yazilim olarak cok stabil. Cihazin kaydettiği navigasyonu bozmak için emek harcamak gerekiyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: biyikliadam

Ecovacs Ozmo 950 icin çok güzel fiyat. Keske ülkemizde satilsa. Ozmo 920 ve 950 yazilim olarak cok stabil. Cihazin kaydettiği navigasyonu bozmak için emek harcamak gerekiyor :)

Deebot ozmo 950 yi hollandadaki ablama gönderme şansım var. Şu anki kurla 3600 civarı bir fiyata geliyor. Sizce almak mantıklı mı? Yoksa 4500 civarına s5 max mi almalıyım?

• TzisTa kullanıcısına yanıt
    3600 civarina Ozmo 950 alabiliyorsaniz, kesinlikle alın :)

• biyikliadam kullanıcısına yanıt
    Çekim gücü 1500 psa yazıyor. Düşük değil mi?

Hocam kağit üzerinde yazan teknik veriler elbette önemli fakat tasarimla bu değerler gercek hayatta yazdigi gibi yansimiyor. Ecovacs Sektördeki en iyi birkaç markadan birisi. Ozmo serisi isi Ecovacsin en cok tutulan ve F/P canavari serisi. OZMO 920 ile 950 ise batarya kapasitesi haric ayni cihazlar. Emis gücü hakkindaki önyargilariniizi youtube den farkli cihazlarla ayni kirlilikteki alani temizleme testleri yapiliyor ordan Ecovacsin nekadar etkili temizlik yaptigini gorebilirsiniz. Ayrica vaktiniz varsada Robot Supurgeler hakkindaki anakonuyu da takip edebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: TzisTa

Deebot ozmo 950 yi hollandadaki ablama gönderme şansım var. Şu anki kurla 3600 civarı bir fiyata geliyor. Sizce almak mantıklı mı? Yoksa 4500 civarına s5 max mi almalıyım?

Alıntıları Göster

Hollanda'daki ablanıza alacaksanız ben olsam kesinlikle Ozmo 950 değil 599€'ya Ozmo T8 AIVI alırdım :D (Türkiye'deki S5 Max fiyatı)

Duty Free süresini hatırlamıyorum (fatura tarihinden itibaren 15 gün 1 ay vs içinde ürünün Avrupa birliği dışına çıkartılma durumu) ama eğer böyle bir süre içinde SİZ Hollanda'ya gidip geri dönmüş olursanız, vergi iadesi de alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sirphoenixx

Hollanda'daki ablanıza alacaksanız ben olsam kesinlikle Ozmo 950 değil 599€'ya Ozmo T8 AIVI alırdım :D (Türkiye'deki S5 Max fiyatı)

Duty Free süresini hatırlamıyorum (fatura tarihinden itibaren 15 gün 1 ay vs içinde ürünün Avrupa birliği dışına çıkartılma durumu) ama eğer böyle bir süre içinde SİZ Hollanda'ya gidip geri dönmüş olursanız, vergi iadesi de alabilirsiniz.

Alıntıları Göster

hocam almaktan vazgeçtik. şu piyasada mümkün olduğunca harcama yapmamaya karar verdik. amazon hollanda açılmış.(eskiden sadece kitap satılıyordu) elim bollaşınca elbet bir fırsat çıkar.

Bu piyasada normal olarak hiçbir şey almamız lazım evet ama işin kötü olan yanı gün geçtikçe sürekli fiyatlar artıyor. Ekonomimiz darmadağın oldu yıkıldı yıkılacak son zamanlar..

Çok heveslenmiş olsam da ben de sanırım sizin yaptığınız gibi yapıp, şu durumda beklemeye geçebilirim.

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.