Şimdi Ara

Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU] (211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.223
Cevap
651
Favori
895.507
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam lütfen yardım ... 3000 TL'ye kadar hanımın çenesinden kurtulacağım 140 metre kare ev için sorunsuz bir süpürge arıyorum ve hiç bilgim yok ,forumdaslarimin fiyat çek ,kod kombinasyonu ile önerisini bekliyorum....
    Teşekkür ederim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Homend Alex nasıl acaba, 2999 TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pcqlock P kullanıcısına yanıt
    ekayonline yada amazon’un kendi satıcısı olduğu ürünleri tercih etmenizi tavsiye ediyorum.
  • laedri1907 kullanıcısına yanıt

Oda oda temizletme seçeneğiyle 3k bütçeyle 360 S7 veya Mop pro önerebilirim

360 s7 uzun dönem kullanım detaylı inceleme VİDEOSU

iki model arasındaki farklar;

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/146679430

Birde bu iki modelden kağıt üzerdinde bir level üstü olan Dreame D9 var (3,2k) ancak satış sonrası servis yedek parça için çok bir tecrübe paylaşımı yok iyi araştırmanız gerek.

Yine üst bir cihaz olarak 360 S9 (3,5k) inceleyebilirsiniz.

Çek kod vs bilgim yok forumda bir arakdaş var aktfi olarak sayfalara indirim kodu çeki var gibi yazıyor ama aklımda değil adı sanı...

• Be_Yourself kullanıcısına yanıt

Aynı soruyu geçtiğimiz günlerde Ana konuda bende sordum ;

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/148441517

yorum ve devamındaki cevaplara bakınızRobot Süpürge Fırsatları [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: aliboduroglu

ekayonline yada amazon’un kendi satıcısı olduğu ürünleri tercih etmenizi tavsiye ediyorum.

Evafone den aldım. Hb de diğer satıcılarla aynı fiyata düşmüştü. Kendi sayfalarında 1000tl fazla. Anlamadım ama şikayet varda hepsine dönüş yapmışlar 4bine almış oldum gece

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt

hocam size şunu soracaktım, ben s7 pro alacağım ama ürün yaklaşık 2 ay sonra açılıcak çeyiz için alıyoruz yani, sizce o zamana kadar hiç açmasak, kontrol etmesek sıkıntı olur mu?

• murattekno kullanıcısına yanıt

Valla hocam mantıken açılıp kontrol etmeniz daha doğru olur, olabiliyor seri üretim nakliyede hasarlanabiliyor vs vs... Bence durmunuzu Sherman Teknolojiyle görüşüp onların yönlendirmesi ve bilgisi olacak şekilde hareket etmeniz Garanti vs açısından çok daha mantıklı olur.

Gerekirse bir kağıt düzenlemelerini rica edin cihaz şu şu tarihte satıldı ancak ortalama şu tarihte açılacak bilgimiz vardır gibi gibi..

Birde 2 ay süre zarfında hiç açmasanız veya açıp kontrol edip kısa bir test yapsanız dahi pil için almanız gereken bir önlem var mı sorun hocam.

• Arkadaşlar bende robot alma arifesindeyim. Mop Pro ve S7 pro arasında kaldım. 2 cihazı da kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba? Sorunsuz olarak hangisini önerirler?

• dj halid D kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/146679430

Genelde çoğunluk S7 pro diyor. Bende Bayadır araştırıyorum buradaki arkadaşlardan çok fikir aldım. Sanırım kararım S7 pro olacak benimde

• Nihat2382 N kullanıcısına yanıt

Mop pro kötü cihaz vs demiyoruz sakın yanlış anlaşılmasın, farkları yazdık sadece.

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt
    Hayir tabikide hicbir cihazı kötülemiyoruz. Sadece farkları yazılmış ve insanlar ihtiyaçların göre karar verecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: mali_bu16

Valla hocam mantıken açılıp kontrol etmeniz daha doğru olur, olabiliyor seri üretim nakliyede hasarlanabiliyor vs vs... Bence durmunuzu Sherman Teknolojiyle görüşüp onların yönlendirmesi ve bilgisi olacak şekilde hareket etmeniz Garanti vs açısından çok daha mantıklı olur.

Gerekirse bir kağıt düzenlemelerini rica edin cihaz şu şu tarihte satıldı ancak ortalama şu tarihte açılacak bilgimiz vardır gibi gibi..

Birde 2 ay süre zarfında hiç açmasanız veya açıp kontrol edip kısa bir test yapsanız dahi pil için almanız gereken bir önlem var mı sorun hocam.

teşekkür ederim yorumunuz için haklısınız ben bir araştırayım

• iRobot Roomba 976 Amazon satıcılı (2 yıl distribütör garantili) 3346,55 TL ye düşmüş.
    iRobot Roomba 976 Robot Süpürgehttps://www.amazon.com.tr/dp/B08KXXR91R/ref=cm_sw_r_cp_api_i_JV09T4J2RNZ9VBN9HGJ6?_encoding=UTF8&psc=1
    6 ay taksitli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi needacar -- 27 Mart 2021; 12:51:38 >
  • 3500 e kadar hangi model onerılıyor acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: social

3500 e kadar hangi model onerılıyor acaba

Hocam kutsal sorularında cevapları önemli :)

Eviniz kaç m2, kaç kat, halı eşya yoğunluğunuz, mobilya yüksekliği gibi gibi...

Ancak Ana konuda bu soruyu sormanız çok daha isabetli olur;

https://forum.donanimhaber.com/robot-supurgeler-hakkinda-ana-konu--20388867-1627#148484952

• quote:

Orijinalden alıntı: mali_bu16

Hocam kutsal sorularında cevapları önemli :)

Eviniz kaç m2, kaç kat, halı eşya yoğunluğunuz, mobilya yüksekliği gibi gibi...

Ancak Ana konuda bu soruyu sormanız çok daha isabetli olur;

https://forum.donanimhaber.com/robot-supurgeler-hakkinda-ana-konu--20388867-1627#148484952

Alıntıları Göster

Tesekkurler

• Merhabalar, çok yazılmış çizilmiş ama tam durumum için ben de yazmak istedim. Fırsat buldukça okuyorum başlığı. Roborock alacak param yok maalesef. 2500 civarına bir makina alma niyetindeyim. 360 mı almalıyım, yoksa xiaomi mi?
    Evim 180 m2, salon ve oturma odasındaki koltukların altı gayet yüksek, baza altı da yüksek ama yetmezse ayaklarını değişebilirim. Fazla halımız yok olanlarda püskülsüz, ve kaba değil.
    Evin zemin beyaza yakın düşen herşey görünüyor. Şöyle gün içinde dolansın ortalıkta, paspas yapsın fena olmaz. 2500 liralık beklentime göre ne almalıyım? Şimdiden herkese teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.