Şimdi Ara

riven

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya beyler şu roven nası oynanır az anlatın canım baya çabuk azalıyor nabıcam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Troll gibi. Ama yine de cevap yazayım sonra " troll " ben oluyorum. Hydra bruzatiler LW , bruzatiler'i youmu , karşıda tank varsa bc çıkıyorsun yoksa BT de çıkabilirsin. GA , banshee falan da olabilir.
  • Troll bey burst falan atıyorum ama dediğim gibi baya can gidiyor 2 olarak e fulluyom kalkan veriyo diye nabsam?

• 3.q ile duvarlardan atlamayı öğren önce

• Bi ara bi arkadaş riven rehberi yapmıştı bulursam editlerim.

Edit: Buldum https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=96107596&p=1 birazda olsa yardımcı olur umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sarney Btinson -- 12 Eylül 2014; 11:23:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deniz1353

Troll bey burst falan atıyorum ama dediğim gibi baya can gidiyor 2 olarak e fulluyom kalkan veriyo diye nabsam?

6 7 levelde, minyon kaçırmadıysan itemlerini de aldıysan, R-E-Q-A-W-Q-A-Q-R yapınca rakibini tokatlayarak öldürmen lazım en kötü tutuşturla. Tabii karşında tank bir champ yoksa. Best Riven TR gg WP who fed Riven arkadaşlar daha iyisini söyleyebilr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi filojistoN -- 11 Eylül 2014; 23:29:33 >
  • Araya Banshee/GA/Warmog/Randuin dörtlüsünden birini çıkabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knee-Deep in the Dead -- 11 Eylül 2014; 23:26:49 >
  • Ben de Riven'i bir kaç kez kullandım. Ama arada duvardan atlıyorum. Bazen de atlayamıyorum.
  • Duvarda geçiyorum hocam onda sorun yok :)

• quote:

Orijinalden alıntı: OzcanQQ

Ben de Riven'i bir kaç kez kullandım. Ama arada duvardan atlıyorum. Bazen de atlayamıyorum.

3.qda tam duvarın dibine tıklayıp (duvarın sana bakan tarafına öteye değil) q basacaksın.
  • Karşıma garen gibi şampiyonlar geldimi riven ile sıçıyorum :(
  • + İmleç zıpladıgın yerin orda olmalı diye bilüyrüm ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: filojistoN

+ İmleç zıpladıgın yerin orda olmalı diye bilüyrüm ben

yok champinin kafasi nereye donukse

• Troll değilsin diye yazıyorum,
    Riven demek Cooldown demek Lifesteal demek. CDR Botunu alıyorsun, sonra brutalizerı alıyorsun. %25 cdr oluyor, %5 mastery den geliyor oldu sana %30 ustalaşmak istiyorsan mavilere cooldown koyup %40 yapabilirsin. Önem sırası R>Q>E>W. Cooldown kasmazsan E yi çok atamazsın ve böylece " canon çok hozlo gidör" buildi yukarda arkadaş vermiş onu yaparsın. Hydra + Bloodthirster birde %30 gibi bir CD yaparsan ölmen çok zorlaşır
  • Zor ya. Mesela rakipten kaçarken bir anda yapamıyorum. Ama dün bir şekilde kaçarken yaptım.
  • Ultiyle 6da 2v1 potansiyeli var,full ad kasma defansif bişeyde kas TFde araya girince hemen ölme
  • Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: nyph

Troll değilsin diye yazıyorum,
    Riven demek Cooldown demek Lifesteal demek. CDR Botunu alıyorsun, sonra brutalizerı alıyorsun. %25 cdr oluyor, %5 mastery den geliyor oldu sana %30 ustalaşmak istiyorsan mavilere cooldown koyup %40 yapabilirsin. Önem sırası R>Q>E>W. Cooldown kasmazsan E yi çok atamazsın ve böylece " canon çok hozlo gidör" buildi yukarda arkadaş vermiş onu yaparsın. Hydra + Bloodthirster birde %30 gibi bir CD yaparsan ölmen çok zorlaşır

Teşşekürler. Riven oynayasım geldi

• riven nerf geldi oynanmaz yaww
  • quote:

Orijinalden alıntı: nyph

Troll değilsin diye yazıyorum,

Hayır combo sırası yanlıs. Usta bir oyuncu ya da Riven da usta olmak isteyen bir oyuncunun ilk ögrenmesi gereken şey ultinin animasyonunu kaldırmaktır. Bunun yolu ise hızlı bir şekilde E>R>Q dan geçer. Bu tuşlara sıra ile cok hızlı basarsa ulti animasyonu olmaz ve karşındaki daha ne oldugunu anlamadan %50 can çekmiş olursun. Daha sonra W>AA>Q>AA>Q>Ignite>Wind Slash düşmanın canına göre oynarsın. Tabi bu yazdıklarımı sana değil konu sahibine söylüyorum. Riven ustalaşması zor bir şampiyondur. Ama öğrendiğin ve mekaniklerini kavradığında top lanede uğraşılması en zor champdir.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.