Şimdi Ara

RISEN Türkçe Yama Çıktı!!! www.oyunceviri.com (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
315
Cevap
2
Favori
25.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu ben de oynamadım.,o yüzden oyunu bilmiyorum ama Gökhan'ı az çok (hepimiz kadar) biliyorum. frp-rpg tarzındaki oyunlar hakkındaki yorumları da çok güzel. Oyunlara eskisi gibi vakit ayırmıyorum ama tavsiye istesem, yorumlarını dikkate alacağım birkaç kişiden biri. Çevirmek içinde bu oyunu seçtiyse bir bildiği vardır. Değmeyecek bir oyuna o kadar vakit ayırmaz.
    Geçmişte oynayıp beğenmeseniz bile yamadan sonra mutlaka deneyin bence...
  • Beyler sakin yama bitmiş işte
  • gercekten tebrık edıyorum.cok buyuk emek cok buyuk ugras.yamanın cıkacagıgunu beklıorum.kolay gelsın arkadasım.
  • Oynayanlara bir sorum olacak.Oyuna skiller güzelmi ? Hem görsel hem çeşitlilik açısından ?Videolara baktım biraz, ama skiller iyi gibi durmuyor sanki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xpress_

Oynayanlara bir sorum olacak.Oyuna skiller güzelmi ? Hem görsel hem çeşitlilik açısından ?Videolara baktım biraz, ama skiller iyi gibi durmuyor sanki.

Bence güzel. Videoları boşver, oynayınca keyfine varırsın. Risen gibi yüz tane rpg olsun, hepsini oynarım. Her silah türü için (sword, axe, staff, bow, crossbow) bir uzmanlık seviyesi var, bunları zamanla geliştiriyorsun. Normal büyülerin yanında eğer büyücü olursan kullanabileceğin üç çeşit saldırı büyüsü bulunuyor. Büyü okları, ateş ve buz. Bu üçünü de ayrı olarak geliştiriyorsun.

Çeşitlilik olarak belki yetersiz gelecektir. Ama oyunda gereksiz hiçbir eşya ya da skill olmadığı için bence alışırsın.

• Türkçe olan her oyunu oynarım valla . Bu oyunuda çevirmen arkadaşımız sayesinde duydum sabırsızlıkla bekliyorum kolay gelsin ayrıca tşkler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dupp

Türkçe olan her oyunu oynarım valla . Bu oyunuda çevirmen arkadaşımız sayesinde duydum sabırsızlıkla bekliyorum kolay gelsin ayrıca tşkler :)

valla hocam zamanında yukledım oyunu sonra her rpg de oldugu gıbı hıkayeyı anlayamadıgım ve gorevlerı yapamadıgım ıcın sıldım:(sımdı sabırsızlıkla beklıorum cunku gercekten eglencelı oyundu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dupp

Türkçe olan her oyunu oynarım valla . Bu oyunuda çevirmen arkadaşımız sayesinde duydum sabırsızlıkla bekliyorum kolay gelsin ayrıca tşkler :)

türkçe olan her rpg'yi oynarım bende çıksında bi bakarız nasılmış oyun tam anlamıyla(türkçe olan birçok fps var duruyor kenarda oynamıyorum). kötü olsa bile ki tahmin etmiyorum kötü olacağını türkçe yamadan dolayı birkaç kez bitiririz oyunu.
  • Yamayı sabırsızlıkla bekliyorum bir aksilik mi çıktı acaba ? Haziran ortalarında demişsiniz çünkü ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hat-trick!!!

Yamayı sabırsızlıkla bekliyorum bir aksilik mi çıktı acaba ? Haziran ortalarında demişsiniz çünkü ?

yamanın yayınlanacağı oyunceviri.com da yamanın en geç 30 haziran'da yayınlanacağı duyuruldu.2 gün sonra oynarız..
  • Tamam teşekkürlr
  • 0teşekkürler bende 2007den kalma bi topicden arkadaşın imsazında gördüm dün indirdim bekliyorum bakalım yaması olduğuna göre kesin çok güzeldir yapan arkadaşın ellerine sağlık
  • Yamamız çıkmıştır.

Herkese iyi oyunlar. www.oyunceviri.com'u izlemeye devam edin. :)
  • Arkadaşlar sizden ricam yamayı beğendiysenizwww.oyunceviri.com adresine girip sitemize bağışta bulunmanız. Yapacağınız her bir bağış sitenin devam etmesini sağlayacak ve sizi ileride daha pek çok kaliteli Türkçe oyun ile buluşturacaktır.
  • Emeğinize sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gokyabgu

Arkadaşlar sizden ricam yamayı beğendiysenizwww.oyunceviri.com adresine girip sitemize bağışta bulunmanız. Yapacağınız her bir bağış sitenin devam etmesini sağlayacak ve sizi ileride daha pek çok kaliteli Türkçe oyun ile buluşturacaktır.

Yamayı deneme fırsatım olmuştu. Gerçekten kusursuz bir çeviri var. Ellerine sağlık dostum. Beraber daha nice yamalara.
  • Vallahi bir sevindirik oldum.İnsan bu kadar bekledikten sonra kurmaya kıyamıyor xd Eline emeğine sağlık Gokyabgu
  • Ellerine sağlık
  • elıne saglık kardesım devamını beklıoruz.duacıyız:)
  • 18.000 satır dile kolay, nasıl bir emek olduğunu hayal bile etmek zor.

çok teşekkür ederim. oyunu bu sefer bitirebileceğim inş.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.