Şimdi Ara

RISEN Türkçe Yama Çıktı!!! www.oyunceviri.com (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
315
Cevap
2
Favori
25.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: condemned890

kesin çıkış tarihi belli oldu mu ?

Oyunceviri.com yenileniyormuş. Sitenin yeni haliyle birlikte paylaşırlar diye düşünüyorum. Temmuz içinde çıkar büyük ihtimalle.
  • Dragon Age çevirisi muhteşemdi. Oyunu kaç kere bitirdiğimi hatırlamıyorum. Türkçe RPG oyunu oynamayı özlemiştik, çok iyi oldu bu haber.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xerias

Dragon Age çevirisi muhteşemdi. Oyunu kaç kere bitirdiğimi hatırlamıyorum. Türkçe RPG oyunu oynamayı özlemiştik, çok iyi oldu bu haber.

• Türkçe yamayı tamamladım. Oyunceviri.com'un yeni tasarımı ile birlikte çıkacak. Haziran ayı içerisinde kesin çıkacak.
  • Güzel haber, tekrar teşekkürler.
  • ellerine sağlık. yeni dizaynı bekliyoruz. daha fazla rpg çevirisi istiyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gokyabgu

Türkçe yamayı tamamladım. Oyunceviri.com'un yeni tasarımı ile birlikte çıkacak. Haziran ayı içerisinde kesin çıkacak.

eline sağlık Gökhan Abi. başka çevirilerini de bekliyoruz diyerek yüzsüzlük yapayım
  • sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır...

Dragon Age 2 yi isterük
  • sonuna kadar destkliyoruz sizi arkadaşlar helal olsun

• Eline sağlık
    Dragon Age 2 için de bekliyoruz çalışmalarınızı...
    RPG'yi kendi dilinden oynamak bambaşka bir keyif...
  • Arkadaşlar her şeyi yapıyorum patch i de yüklüyorum o malum işlemi de yaptıktan sonra tıklıyorum risen simgesi geliyor sonra siyah ekran geliyor ses de yok görüntü de.Boyut 1.88 gb acaba dosya falan mı eksik? Kaldırmıyor desem systemreq.dan denedim maksimum seviyede açması lazım sorun ne olabilir lütfen acil yardım...
  • beyler zaten rpg i anlarsan sana ayrı bi dunya sunar rpg nin yerini hicbi oyun tutmaz türkiedeki az rpg cilerdeb biride benim zar zor anlasamda oynuordm bütn rpg leri risen i hc duymadm gorselleri ve hikayesi güzelse baslayabılırm bende .ayrıca yama icn saol gokyabgu rpg dunyasını daha fazla insanın görmesi için iş yapıyorsun saol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 24 Haziran 2011; 0:12:40 >
  • oyunu biraz oynadım hiç hoşuma gitmedi. umarım türkçe yamayla sarar da oynatır kendini oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: x_tol

oyunu biraz oynadım hiç hoşuma gitmedi. umarım türkçe yamayla sarar da oynatır kendini oyun.

yapma ya tuh bnde buna umutlanmıstım zaman gecırmek ıcın :S zaten ekran goruntulerıne baktım hep dandık sılahalr war bı guzel kılıc ve bıselre goremedım yanı:S
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

beyler zaten rpg i anlarsan sana ayrı bi dunya sunar rpg nin yerini hicbi oyun tutmaz türkiedeki az rpg cilerdeb biride benim zar zor anlasamda oynuordm bütn rpg leri risen i hc duymadm gorselleri ve hikayesi güzelse baslayabılırm bende .ayrıca yama icn saol gokyabgu rpg dunyasını daha fazla insanın görmesi için iş yapıyorsun saol.

dostum rpg'nin yerini hiçbir şey tutmaz lafına sonuna kadar katılıyorum..3-4 aydır başka hiçbir oyun oynamadan dragon age oynadım..işten eve bir an önce gelip oynamak için can atıyordum..geçen hafta bitirdim ve 3 gündür Call of black ops oynuyorum ama sadece oynuyorum..isteksizce,öylesine..rpg nin güzelliğini daha iyi anladım.

• ben de hiç beğenmedim oyunu...
  • Risen son derece güzel ve keyifli bir oyundur. Eğer rpg türünü seviyorsanız, bunu da seversiniz. Sadece zaman ayırıp şans vermeniz gerek. Hikayesine ve atmosferine kapılınca zaten başından kalkamazsınız.
  • Temmuz'da verecekler heralde yamayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murderer_utku -- 26 Haziran 2011; 2:51:18 >
  • haizran bitti bitefcek yama hala ortada yok. bekliyruz bakalım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.