Şimdi Ara

Risen (2009) [ANA KONU] (50. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
998
Cevap
2
Favori
90.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • STENSTEN kullanıcısına yanıt
    ben warior olarak bitirmiştim dediğin gibi imkansız değil. Başlarda oyun mantığı gereği çok güçsüzsün okadar ilerledikçe zaten kolaylaşıyor.
  • DrkAvenger kullanıcısına yanıt
    Başlarda kolay asıl kardeşim ierledikçe zorlaşıyor sen oyunu ya oynamadın yada full hile kullandın bu oyuna kolay dediğine göre.
  • Ben bu oyuna ilk engizisyon tarafında başlamıştım, o zaman görevleri yapmak ilerlemek kolaydı ama bitiremeden ekran kartım yandığı için devam edememiştim , şimdi tekrar başladım haydutlar tarafından ilerliyorum şehre gittim bir iki görev yaptım ama ne yapmam lazım ana görev nedir, hangi görevleri yapmak zorundayım yada değilim çözemedim pek, şehirdeki haydut haracı işini hallettim sanırım şehirden ayrılıp donun kampına geri mi dönmem lazım yoksa ektra birşeyler yapmam lazım mı?
  • Başlığını görünce bi ah çektim. Çok severek oynadığım film gibi bitirdiğim bir oyundu. Türkçe yamasının olmasınında büyük payı vardı.
  • zerre bir şey anlamadım ben bu oyundan.
    8.5 saattir oynuyorum hala chapter 1 deyim. ne gideceğim yer belli, ne yapacağım şey. anca yan görev yapıyorum.
  • level atladıktan sonra str, dex geliştirmek için illa birilerine para mı vermek zorundayız? bütün altınımı bu adamlara harcıyorum. yazıktır yav, evde çoluk çocuk aç.

bir de zırh nerden alıyoruz? hiç kimse satmıyor, istediklerim de vermiyor bu nasıl iş? arena daki herkesi bir pantul bir tişört le tokatladım. ayağımda ayakkabı yok:D brogar baya zorladı.
  • 25 saatlik gameplay den sonra chapter 2 ye geçtim :)
    hala zırh yok üstümde. kimse satmıyor. bir tek don estaban veriyor. o da dandik avcı elbisesi, zırh bile değil. 1000 altın istiyor. böyle saçmalık olabilir mi ya? oyunda zırh alamıyorsun.

ilk başta don estaban ı seçtim. ama kristalleri inquisitor e vercem. don u hiç sevemedim. cibiliyetsiz herif bir zırh vermedi ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Banzai! -- 21 Eylül 2016; 17:15:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

25 saatlik gameplay den sonra chapter 2 ye geçtim :)
    hala zırh yok üstümde. kimse satmıyor. bir tek don estaban veriyor. o da dandik avcı elbisesi, zırh bile değil. 1000 altın istiyor. böyle saçmalık olabilir mi ya? oyunda zırh alamıyorsun.

ilk başta don estaban ı seçtim. ama kristalleri inquisitor e vercem. don u hiç sevemedim. cibiliyetsiz herif bir zırh vermedi ya.

Spoiler oyunu hiç oynamamış kimseler için. Sen aç.

Inquisitorden devam ediyorum ben, 21 saat civarı oldu, act 2ye geçeli üç dört saat oldu gerçi benim. Zırh hediye ettiler bana manastırda, para konusunu da şu aşağı taraftaki kasaba var ya hani deniz kıyısında, oradaki görevlerin hemen hepsini yaptığım için hiç dert etmedim şimdiye kadar. Epey birikim yapılıyor o kasabadaki görevlerle.
    Oyun epey hoşuma gitti benim pek rpg oynamadım şimdiye kadar. Türkçe olduğu için oynuyorum bunu da yoksa çözmem imkansız. Demek ne oyunlar var ki sırf Türkçe değil diye oynayamıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

25 saatlik gameplay den sonra chapter 2 ye geçtim :)

Spoiler oyunu hiç oynamamış kimseler için. Sen aç.

Inquisitorden devam ediyorum ben, 21 saat civarı oldu, act 2ye geçeli üç dört saat oldu gerçi benim. Zırh hediye ettiler bana manastırda, para konusunu da şu aşağı taraftaki kasaba var ya hani deniz kıyısında, oradaki görevlerin hemen hepsini yaptığım için hiç dert etmedim şimdiye kadar. Epey birikim yapılıyor o kasabadaki görevlerle.
    Oyun epey hoşuma gitti benim pek rpg oynamadım şimdiye kadar. Türkçe olduğu için oynuyorum bunu da yoksa çözmem imkansız. Demek ne oyunlar var ki sırf Türkçe değil diye oynayamıyoruz.

para konusunda sıkıntı yok. yapılmadık yan görev bırakmadım. ama harcayacak yer yok. karakteri geliştirmek için harcıyorum sadece. satıcılarda zırh satılmamasının mantığını anlayamadım ben. öldürdüğüm adamlarında zırhını alamıyorum. 33 saat oldu oyun süresi hala don atlet geziyom. böyle saçmalık, rezillik görmedim.

• ne oyundu be... malesef bitirdim oyunu 56 saat sürdü. 70-80 saat oynarım diye tahmin ediyordum. birden bitiverdi. serbest dolaşmamıza izin verselerdi bari. daha titan zırhıyla millete hava atacaktım:D

save leri 2 ve 3. oyunlara aktarabiliyor muyuz bilen var mı?
  • Arkadaşlar chapter 1 de görevlero yapıyorum ama lorenzoyla bir türlü konuşamıyorum bug heralde bu ne yapmam lazım yardım edebilir misiniz? Şu halde oyunu oynayamam heralde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun ile yeni tanışmış ve taze bitirmiş biri olarak düşüncelerimi belirtmek isterim. Kağıt üzerinde "hesap makinesi" ile bile oynanabilecek bir oyun gibi görünsede can sıkıcı buglar ve FPS problemlerinin olması insana elinde tesbih ile sabır çektire çektire oyun oynatıyor. Bir yere tırmanacakken birden karakterin kaybolmasımı dersin. Herhangi birini öldürdüğümüzde birden gökyüzüne doğru fırlamasımı dersin. Yüksek bir yerden atladığımızda iki saat sonra yere temas etmemizmi dersin.. Birçok oyun denemişimdir fakat Risen kadar problemli bir oyun eminim yoktur. Oyunun konusu oldukça güzel. Fazla spoiler vermeden; oyun Stanga isimli bir adada geçiyor. Ada üzerinde Haydutlar ve Engizisyoncular isminde iki farklı grup var. Bizim olayımız, görevlerde yapacağımız tercihler ile bu iki gruptan birine dahil olarak hikayeyi devam ettirmek. Dahil olacağımız grup ile oyunda elde edeceğimiz deneyim farklılaşıyor. Yine seçeceğimiz gruba göre elde edebileceğimiz silah ve zırh gibi ekipmanlar farklılık gösteriyor. Her iki durumda da oyunun hikayesi bir yerden sonra aynı sona denk gelmekte.

• quote:

Orijinalden alıntı: HakanYüksel

Oyun ile yeni tanışmış ve taze bitirmiş biri olarak düşüncelerimi belirtmek isterim. Kağıt üzerinde "hesap makinesi" ile bile oynanabilecek bir oyun gibi görünsede can sıkıcı buglar ve FPS problemlerinin olması insana elinde tesbih ile sabır çektire çektire oyun oynatıyor. Bir yere tırmanacakken birden karakterin kaybolmasımı dersin. Herhangi birini öldürdüğümüzde birden gökyüzüne doğru fırlamasımı dersin. Yüksek bir yerden atladığımızda iki saat sonra yere temas etmemizmi dersin.. Birçok oyun denemişimdir fakat Risen kadar problemli bir oyun eminim yoktur. Oyunun konusu oldukça güzel. Fazla spoiler vermeden; oyun Stanga isimli bir adada geçiyor. Ada üzerinde Haydutlar ve Engizisyoncular isminde iki farklı grup var. Bizim olayımız, görevlerde yapacağımız tercihler ile bu iki gruptan birine dahil olarak hikayeyi devam ettirmek. Dahil olacağımız grup ile oyunda elde edeceğimiz deneyim farklılaşıyor. Yine seçeceğimiz gruba göre elde edebileceğimiz silah ve zırh gibi ekipmanlar farklılık gösteriyor. Her iki durumda da oyunun hikayesi bir yerden sonra aynı sona denk gelmekte.

• 2016 ekim ayında oynamışım oyunu toplamda 27 saat. Acaba bitirdim mi onu hatırlamıyorum. Büyücü olarak oynamıştım ama büyü öğrenme kısımları falan çok zorlamıştı diye hatırlıyorum o fakülte bölümleri kanserdi. Bu sefer bam güm savaşçı olurum herhalde.

• Oyunların arasında bağlantı var mı?

• vay arkadaş amma seveni varmış bu oyunun. zamanında oynamıştım ama bitirdimmi hatırlamıyorum. sonra risen 2'yi de denedim ama bir türlü saramadı. 10 yıl öncesine göre iyi oyunlar ama bu devirde çekilmez.

• @Gokyabgu Reis sayesinde oynamiştim Oyun muhteşem :) Oynayin arkadaşlar.

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.