Şimdi Ara

Risen (2009) [ANA KONU] (48. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
999
Cevap
2
Favori
90.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuyu uplayalım bu oyunu görmemiş olan varsa hemen oynasın
  • Oyunu hem savaşçı hem büyücü olarak bitirdim( son boss hariç). Harika bir oyun. Acaba her iki şekildede yeteneklerimizi azami seviyeye getirebiliyomuyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gundonumu

Oyunu hem savaşçı hem büyücü olarak bitirdim( son boss hariç). Harika bir oyun. Acaba her iki şekildede yeteneklerimizi azami seviyeye getirebiliyomuyuz?

aynı anda olmuyor o
  • beyler bir video izledim ağzım açık kaldı uzun süre.
    oyunu oynamayanlar veya bitirmeyenler spoiler yemek istemiyorsa bakmasın derim

http://www.youtube.com/watch?v=awFWuNVPEow toplam 14 video var devamını merak edenlere.
    bence bunu yapan ya oyunun yapımcısı yada bu adamlar sağlam deli.bu nedir yaaa.
  • Ah be Risen 2'yide biri hayrına Türkçe'ye çevirse onuda oynarız,İngilizcem iyi olsa bende şu çeviri işine girecektim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: white_slayer

beyler bir video izledim ağzım açık kaldı uzun süre.

http://www.youtube.com/watch?v=awFWuNVPEow toplam 14 video var devamını merak edenlere.

Bu adam 3-4 saatte bitirir oyunu

• Eğer büyücü(mage) iken pickpocket-3 öğrenemiyorsanız öğretmene "tell joke" büyüsü yapın belki pickpocket-3 açılır. Deneyen varsa söylesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tugrul_512bit -- 16 Mart 2013; 22:36:34 >
  • selamlar. yahu risende nasıl büyü yapılıyor. yani parşömen olmadan yapılmıyormu. büyücü olacağımda. daha görevleri yapıyorum. ama büyü yapamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: komarna

selamlar. yahu risende nasıl büyü yapılıyor. yani parşömen olmadan yapılmıyormu. büyücü olacağımda. daha görevleri yapıyorum. ama büyü yapamıyorum.

büyücü ile bitirmedim bazen diyorum tekrar başlasım büyücü olarak mı bitersem ama sırada bitirmem gereken oyun çok. Ama büyüleri parşomenle yapıyordum.
  • büyülü bariyerleri nasıl yok ediyoruz. delireceğim yav.
  • quote:

Orijinalden alıntı: komarna

büyülü bariyerleri nasıl yok ediyoruz. delireceğim yav.

parşömenlerle ( scroller ) ve de sen hangi bariyeri yok etmek istiyorsun oyunun sonuna doğru açılan bariyerler var özel scrollerle.
  • sanırım bu oyun beni delirtecek. şu titan zırhını tamir ettirdikten sonra ne yapmam lazım. kimse konuşmuyor yahu. görevde yok.
  • Oyunu en son 2011 de bitirmiştim. Şimdi tekrardan bitirdim. İlk bitirdiğimde büyücü olmuştum, şimdi Don'un adamı olarak bitirdim. Oyun kendini oynattıkça oynatası geliyor. Birde Türkçe yamalı olunca değmeyin keyfine..
  • Konuyu hortlattım kusura bakmayın ama başka bir konu açmak istemedim.New Vegası tekrar açıp 100 saatte bitirdikten sonra biraz aksiyonlu bir rpg oynamak istedim Risen aldım.Daha başlardayım yemek sistemi hoşuma gitti oyunun Survival'a benziyor NV'deki.Şuan Don'un mekanındayım bir kaç ayak işi yaptım etrafta bulduğum yaratıkları kestim 3 veya 4 lvl'ım galiba.Genelde sürekli sneak attacklarla dmg vuran görevleri konuşarak halleden karakterler yaptım oyunlarda (TES ve Fallout'tan alıştım galiba)Her neyse yine öyle birşey yapmak istiyorum galiba okçuluk bu oyunda Avcılık demek.Daha hiç birşeyi geliştirmedim.1-2 sene önce Engizisyona yakalanmıştım fena adamlar değiller ama bu sefer ya savaşçı ya avcı yapacağım.Eğer avcı yaparsam sneak ve lockpick't uzmanlaşacağım ama aklımdaki asıl soru bu oyunda Fallout'taki gibi Karma var mı ?Yani hırsız olunca insanlarla ilişkim bozulur mu ? Ve boss savaşlarında Avcı olursam zorlanırım gibime gleiyor bir de farklılık olsun diye savaşçı da yapabilirim tamamen sizin tavsiyelerinize bağlı lütfen yardım edin

• Arkadaşlar bir yerde kaldım yardım ederseniz çok memnun olurum.. Mendoza ile görev yapıyoruz şuan volkanın içine girdik. Bir duvar çıktı karşımıza ve Mendoza duvarı Ethan'ın kırabileceğini söyledi. Ama ortalıkta Ethan diye bir adam yok! Yabancı sitelerde Ethan'ın görevini Vince'in yapabileceğini söylüyor ama ben Vİnce'i de bulamıyorum. Bu adamlar nerde şimdi sıkıştım kaldım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Istanbulboy

Arkadaşlar bir yerde kaldım yardım ederseniz çok memnun olurum.. Mendoza ile görev yapıyoruz şuan volkanın içine girdik. Bir duvar çıktı karşımıza ve Mendoza duvarı Ethan'ın kırabileceğini söyledi. Ama ortalıkta Ethan diye bir adam yok! Yabancı sitelerde Ethan'ın görevini Vince'in yapabileceğini söylüyor ama ben Vİnce'i de bulamıyorum. Bu adamlar nerde şimdi sıkıştım kaldım..

Arkadaşlar bilen sorunuma cevap verebilir mi? Oyunu oynamak istiyorum ama sıkışıp kaldım ilerleyemiyorum..
  • quote:

quote:

Arkadaşlar bir yerde kaldım yardım ederseniz çok memnun olurum.. Mendoza ile görev yapıyoruz şuan volkanın içine girdik. Bir duvar çıktı karşımıza ve Mendoza duvarı Ethan'ın kırabileceğini söyledi. Ama ortalıkta Ethan diye bir adam yok! Yabancı sitelerde Ethan'ın görevini Vince'in yapabileceğini söylüyor ama ben Vİnce'i de bulamıyorum. Bu adamlar nerde şimdi sıkıştım kaldım..

Arkadaşlar bilen sorunuma cevap verebilir mi? Oyunu oynamak istiyorum ama sıkışıp kaldım ilerleyemiyorum..

yanlış hatırlamıyorsam orada bir yanlış çeviri vardı bende biraz takılmıştım.(isim açısından)

yıkılmaya çalışılan duvara arkanı dön dümdüz git sanırım orada dönen taşlar filan vardı.neyse oradaki duvarı yık.yaratık filan kes.içerideki dönme duvarı oku.

sonra mendoza ile geri dön zaten o zaman kadar duvar yıkılmış oluyor(alttan küçük bir delik)

inşallah yanlış bilgi vermemişimdir.

biraz üst tarafta bir paylaşım yapmıştım.
    youtube da denk gelmişti.mutlaka işine yarar.ama çok feci spoiler vardır söyliyeyim.

• Arkadaşlar, oyun bittikten sonra ne oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: white_slayer

beyler bir video izledim ağzım açık kaldı uzun süre.

Bu nedir ya yuh adam büyük işsizmiş
  • Arkadaşlar oyunu kurdum türkçe yamasını da yaptım fakat map görünmüyor, yardımcı olabilecek başına gelen varmı?
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.