Şimdi Ara

Riekerink Kalmalı mı Gitmeli mi? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
2.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

quote:

Orijinalden alıntı: dgo_cr7

Sezon başı hedefi 5. lik olan takım bugün şampiyonluk yarışındaysa bu riekerinkin başarısıdır.
    tartışmaya gerek yok.
    sezon sonuna kadar kalmalı. ilk ikiye girerse gelecek sezon da kalmalı.

5 nci lik mi? Fenerbahce ve Beşiktaş dışında Galatasaray ile kadro olarak kapışabilecek takım var mı? oyuncu maaşı 60 milyon euro olan bir klübün Türkiye ligindeki hedefi 5 nlik olmaz. BJK den daha çok maaş ödemesi yapıyoruz

Geçen sezon aynı oyuncularla ne yaptı ki takım?
    daha mı az ödüyorduk o zaman?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

quote:

Sezon başı hedefi 5. lik olan takım bugün şampiyonluk yarışındaysa bu riekerinkin başarısıdır.
    tartışmaya gerek yok.
    sezon sonuna kadar kalmalı. ilk ikiye girerse gelecek sezon da kalmalı.

5 nci lik mi? Fenerbahce ve Beşiktaş dışında Galatasaray ile kadro olarak kapışabilecek takım var mı? oyuncu maaşı 60 milyon euro olan bir klübün Türkiye ligindeki hedefi 5 nlik olmaz. BJK den daha çok maaş ödemesi yapıyoruz

Geçen sezon aynı oyuncularla ne yaptı ki takım?
    daha mı az ödüyorduk o zaman?

Takımın yarıştan düşmesi başka bir şey, senin kast ettiğin şey başka bir şey. Elindeki oyuncuları Bursaspor, Başaksehir, Trabzospor ile karşılaştır. Hangi takım direk ilk üçe girmemize engel olabilir.

• kalmalı

• Kalmalı. Adam sezon başı söyledikleri hep tuttu.

Kanat istedi sürekli gidip çöp çöp adamları aldılar.

Riekerink 2 kanatlı sistemde oynamak istiyor. Basıp giden Agüero gibi bir forvet istiyor.

Adama Eren'i verdiler. Sağ kanat zaten pert. Podolski çok ağır ayağa top bekliyor. Eren desen zaten tank gibi. Selçuk durağan oynuyor Sneijder öyle. De Jong pozisyon itibariyle ileriye çok fazla gitmiyor. Haliyle arabesk futbol oynuyoruz.

Bu leş oyunun sebebi Riekerink değil leş kadro. Mourinho, Guardiola ya da Wenger de gelse bir şey değişmez iyi transfer yapılmadıktan sonra.

1. olarak bu takımın radikal kararlar alması gerek. Selçuk artık 11 yüzü görmemeli. Podolski ile Sneijder'dan birisi ile yollar ayrılmalı. Bu isim kesinlikle Podolski.

Orta sahaya Modric tarzında 2 yönlü orta saha, santrafora Agüero gibi bir santrafor ve sağ kanada Bruma, Rodrigues gibi bir adam lazım. Bunlar şart oğlu şart. Riekerink ondan sonra.

• Hoca bir düzen getirdi takıma. Kendisi giderse yine kaos günleri Hagi-Bülent Korkmaz-Fatih Terim-Dandik yabancı hoca döngüsü yeniden başlayacaktır. Bu adam takımın başında uzun yıllar kalmalı.
  • sene sonu gitmeli
  • F.T gelecekse kalmalı.
  • defolmalı
  • futbolcuların seveceği değil çekineceği korkacağı gerekirse kadro dışı bırakınca geri vites yapmayacak bir hoca şart.

futbolcuların ölü noktalarda zamana karşı oynamaları gayretsiz ve isteksiz maça çıkmaları değil tam tersini yapan yaptıran bir hoca şart.

en önemlisi de gerçekten teknik direktör getirin takımın başına tükürdüğünü yalayan birini değil.
  • Bu sezon zaten umudum yok o yüzden sezon sonuna kadar kalsın. Yeni sezonda Karabükspor'un hocasıyla devam edelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • #DirenveEfsaneOlRiekerink

• Riekerink gitse ne olacak ? Sanki yeni gelecek hocanın raporu doğrultusunda yapılacak yeni transferler... Önce içimizdeki hırsızları ve rantçıları ayıklamamız lazım !

• Adamın elinde alternatif oyuncu eksikliği var sezon sonu beklenmeli
  • Balık baştan kokmuştu Riekerink geldiğinde evet iyi işler yaptı ama o da düzene ayak uydurdu kötü oynan maçtan sonra bile iyi oynadık diye saçma sapan açıklama yapabiliyor ancak daha geldiği gün ısınamadım ve bundan bir halt olmaz dedim koskoca Galatasaray alt yapı hocasına kalmamalıydı bu düşüncemin doğru çıkması üzdü çünkü Galatasaray iyi halde değil.

Eren geldi bir ton laf ettim goller atınca ben bir sürü laf yedim ama sonuç ortada yine dediğim çıktı o adam laf ettiğimiz hatta statta ıslıkladığım küfür ettiğim Burak Yılmaz bile daha iyi futbolcu.

Yasin... Sabri... bunlara girersem uzar gider neyse

Riekerink gidecek bu belli ama çözüm değil başta ki Yalancı başkan , vasıfsız başkan gitmediği sürece.
  • Riekirink Bey hocamız iyi insan kalsın diyorum.
  • Josue ' ye 80 dakika dayanan adama , sezon sonuna kadar beklenmeli diyenler var . Eminim 2-1 olmasa ereni falan oyuna almayacaktı , adam beraberliğe razı bir şekilde çıkmış zaten sahaya . Karabük kim la koskoca gs sin sen , çıkıp yeneceksin , öyle anadolu takımları gibi beraberlik için sahaya çıkmayacaksın. Derhal kovulmalıdır , ya da altyapıya geri gönderilmelidir . Şansa bala aldığı puanlar için teşekkür edilmeli , ortada futbol falan yok , rakipler az yetenekli , muslerada az kötü oynasa bu puanın yarısını alamazdık . Rİekering kim ? Altyapı hocasını getiren zihniyetinde gitmesi lazım şu kulüpten.
  • Manciniye benziyo. Neden aynı adamı tekrar almışlarkı bile bile ateşe atmışlar kendilerini.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.