Şimdi Ara

Riekerink Kalmalı mı Gitmeli mi? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
2.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

quote:

Orijinalden alıntı: JampolPapa

Kim gelecek ki? Ertuğrul Sağlam mı Cihat Arslan mı? Yoksa tvde saçmalayan Hasan Şaş, Ümit Davala falan mı?

Yabancı Ottmar Hitzfeld ki bu yönetim asla oyle bir şey yapamaz. Yerli Y.Vural -ki JOR dan yuz misli iyidir. Yine yerli-yabacı Tudor varki geçmisinde büyük klüpte oynamış bir adam. ve R.Akçay var.. Alternatifsiz gibi gösterip çöp birisi ile yola devam etmek manasız..

Vural Türkiye'de büyük takım çalıştıramadan ölecek, emin olabilirsin. Akçay zaten teknik direktörlüğü bırakacağını açıkladı. Yabancı gelse bütçe ister. Çok seçenek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

quote:

Kim gelecek ki? Ertuğrul Sağlam mı Cihat Arslan mı? Yoksa tvde saçmalayan Hasan Şaş, Ümit Davala falan mı?

Yabancı Ottmar Hitzfeld ki bu yönetim asla oyle bir şey yapamaz. Yerli Y.Vural -ki JOR dan yuz misli iyidir. Yine yerli-yabacı Tudor varki geçmisinde büyük klüpte oynamış bir adam. ve R.Akçay var.. Alternatifsiz gibi gösterip çöp birisi ile yola devam etmek manasız..

Vural Türkiye'de büyük takım çalıştıramadan ölecek, emin olabilirsin. Akçay zaten teknik direktörlüğü bırakacağını açıkladı. Yabancı gelse bütçe ister. Çok seçenek yok.

Yabancı futbolu bile birisi gelsin. Kıytırık birisi gelecekse gelmesin.. Yılmaz Vural hoca olarak JOR'u katlar. Genç yabancı tudor var denenebilir..

• Bildiğin Hamza hoca işte,
  • Bir konuya daha yazdım klinsmannın abd'den sutlanmasıyla bir fırsat oluştu, anlaşılabiliyorsa, klinsmann gelirse riekerinkin gittiğine üzülmem, adam hem sistem adamı hem de abd milli takımına çağ atlattı ayrıca da üst düzey futbolcuydu almanya italya ingiltere liglerinde oynadı futbolu içinden gelen futbolu bilen adam. Şayet klinsmann ile anlasamazlarsa kimse gelmesin yeni macera aramaya gerek yok
  • Hala kalması gerektiğini düşünüyorum.
  • ludogorets oldukça iyi takım.etkili brezilyalıları var.bulgaristanın şaktarı diyebiliriz :)

kopenhagı elemeleri işten bile olmaz.

büyük liglerde ilk 4 hedefinde olan takımlar avrupa ligini fazla önemsemiyor.

tottenham yada manu elenip liglerine dönebilirler.keza roma villareal galibide sonraki turda elenebilir.

ama ispanyol takımları genelde iki ligi birden götürebiliyor.

not: diğer konuda mesaj yetkiniz yok diyor aga.
  • konuya gelirsek. bu adamı hollandalılar niye tutmamış?niye bizde? ne başkanımız başkan (derin galatasaray atadı) ne de teknik direktörümüz teknik direktör(o da sneijder tarafından atandı)

biz ve diğer kulüpler neden aziz yıldırım gibi bir başkan çıkaramıyorlar acaba?bunu sorgulamak lazım.kulüplerde çoğu başkan atanıyor aga.iyi kötü başkan olsun .ama atanmasın.tff başkanıda atandı.aziz yıldırımın gücü birazda burda sanırım.
  • Yankee go home!
  • Fatih Terim gelecekse gitsin o gelmeyecekse boşuna hoca değiştirmenin gene uyum sorunu filan yaşamaya gerek yok.
  • Ne kadar ekmek o kadar köfte gençler.Bu paraya böyle bir T.D işte.
  • Türk halkı çok iki yüzlü, sezon başı ümitsiz olup "ya ne olacak 1 sezon Riekerink'e şans verelim ne kaybederiz" daha ilk yarı bitmeden şampiyonluk potasına girince "bu Riekerinkle sezon bitmez derhal kellesinin alınması lazım"...

Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu... Sezon başı herkes Rie kalsın derken mali şartlar, yeterli oyuncu alınamaması FFP sorunsalı, UEFA'dam men, kemer sıkma politikası, vb gibi etmenlerin hepsi bir araya geldiğinde mantık çerçevesinde en uygun isim olarak takımı az çok tanıyan Riekerink ismi çıktı...
  • Rikerink kim ki abi biri bana anlatsın, adam hayatında teknik direktörlük yapmamış bizim takımın başına geçiyor ben hala anlamadım bu işi
  • Reikerink bir sezon daha kalabilir başarılı olduğu veya olacağı için değil takımın maddi yönden kendini toplaması için iilaki bir hoca gelecekse neden Yılmaz Vural'a bir şans vermiyoruz hırsı olan bir insan aynı zamanda Almanya'da eğitim görmüş yeni sezona Reikerink yerine Yılmaz Vural ile başlamayı tercih ederim adamda hırs ve istek var birşeyler başarabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _PiSLiCK_

Rikerink kim ki abi biri bana anlatsın, adam hayatında teknik direktörlük yapmamış bizim takımın başına geçiyor ben hala anlamadım bu işi

Anlamadıysan zorlama,herkesin anlayabileceği bir şey degil. Senin kapasiten bu kadarsa üzülmemelisin.
  • Thicknesse kullanıcısına yanıt
  • Yılmaz vuralı takıma layık görenler jor gitsin diyor. Ve ben neden hala burada okuduklarımı ciddiye alıyorum diye kendime soruyorum.
  • Sezon başı hedefi 5. lik olan takım bugün şampiyonluk yarışındaysa bu riekerinkin başarısıdır.
    tartışmaya gerek yok.
    sezon sonuna kadar kalmalı. ilk ikiye girerse gelecek sezon da kalmalı.
  • riekerink kalmalı kesinlikle. ama oyuncuların durumuna bakmadan yine takımın %85ini elde tutup gerekli bölgelere takviye yapılmaycaksa sportif direktör veya yine altyapı hocalığına geçiş yapabilir
  • kalmalı. kim gelecek sanki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgo_cr7

Sezon başı hedefi 5. lik olan takım bugün şampiyonluk yarışındaysa bu riekerinkin başarısıdır.
    tartışmaya gerek yok.
    sezon sonuna kadar kalmalı. ilk ikiye girerse gelecek sezon da kalmalı.

5 nci lik mi? Fenerbahce ve Beşiktaş dışında Galatasaray ile kadro olarak kapışabilecek takım var mı? oyuncu maaşı 60 milyon euro olan bir klübün Türkiye ligindeki hedefi 5 nlik olmaz. BJK den daha çok maaş ödemesi yapıyoruz
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.