Şimdi Ara

Riekerink Kalmalı mı Gitmeli mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
2.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Perreira bu adamdan iyi hocaydı
  • Takıma takviye şart. Mevcut kadro ile daha farklı ne olabilirdi bilmiyorum. Selçuk' un son haftalardaki oyununu da biliyoruz. Ruhsuz oyuncuların temizlenmesi lazım. Serdar Aziz amatör topçu gibi penaltı yaparsa onla da olmaz. Sağ bek bir türlü çözülemeyen sorun. Sinan geçen seneki performasını bile aratır vaziyette.Ki böyle genç ve tecrübesiz bir oyuncuya Fenerbahçe derbisinde ilk 11 başlatmak da büyük riskti ki hiç bir şey yapamadı. Tolga,de Jong ve Sneijder de bariz motive eksikliği(takımın geneli hatta) vardı. İsabetsiz paslar ruhsuz pres yapma. Bruma elinden geleni yaptı bence aynı şekilde sağ kanatta bir oyuncumuz olsa hücumda daha etkili olabilirdik ama Eren' e orta yapamayıp, pas atamadığımız için adam orta sahaya top kapmaya gelir haldeydi.
    Milli maç arası ile birlikte 15 günlük sürede oyuncular iyi hazırlanamamış .Kondüsyonumuz çok zayıf. Takımda güçlü,diri futbolcu yok. Zannederim ki dün akşamki kadro ve taktik de 1-2 gün önce gündeme gelip uygulandı.Hazırlanılmış, çalışılmış hiç bir aksiyonumuz olmadı oyun içerisinde. Oyun düzeninde bir adaptasyon sorunuda vardı.

Riekerink gitmeli bilmem ama yerine gelecek T.direktör daha farklı ne yapabilirdi onu düşünerek adım atılmalı. Bilmiyorum var mıdır ama taktik ve teknik analiz yapan, kadro yapısı değerlendiren şirketler varsa yardım alınmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: dgo_cr7

İçinde bulunduğumuz durumda en az hatalı olan riekerink.
    takımın şu an oynadığı oyun oynayabileceği maksimum oyun.
    tek bir hücum planı var, Bruma.
    rakip sol tarafımızı kapattığında yapabileceğimiz hiç bir şey yok.
    adamın takıma bir hava getirdiği ortada. sabredilmeli. en az bir transfer dönemi daha sabredilmeli.

Adam geçen seneden beri Teknik Direktör hatırlatırım.

Sene başı gelmedi.

Takım eksiklerini neredeyse 1 yıla yakın bir zamanda çözemediyse neyine sabredicez?

Takıma hava getirdiden kastın ne? Ben bi hava göremiyorum. Tek gördüğüm hava GS taraftarının klasik abartıları.

Riekerink ile şu güne kadar 1 tane bile "OF NE MAÇ YAPTIK" dediğim olmadı. Bruma 2 hareket yapınca takım o gün harika oynadı diyoruz sadece.

Bugün pazartesi işbaşı günü ve bu adamın bugün antremana çıkacak olması bile bir yönetim acizliğidir.

Riekerink'e asla kızmam. Neden kızmam çünkü Riekerink'e kızmak Muslera'yı forvet yapıp gol atamayınca eleştirmek gibi birşeydir. Riekerink TD bile değil.

2002 GENT
    2004 EMMEN

Adamın klübk tenkik direktörlüğü BU. Başka yok.

Gerisi yardımcı antrenör veya Çin u19 ve u16 takımlarının başında kaldı.

Yazıklar olsun bu adamı TD yapana. YAZIKLAR OLSUN.

• Şu forumu bile okusa takımın sıkıntılarını görür. İnatla aynı kısır oyunu oynamaya devam ediyoruz. Şu oyunu oynadığımız sürece her takım bizden puan alabilir. FB maçında doğru dürüst pozisyon bulamamamız tesadüf değil. Halı sahada herkesin kendine oynadığı gibi top oynuyoruz. JOR bu oyunu oynatmaya devam ederse devre arasını göremez.
  • Hocadan önce yönetim gitmeli. Dursun ve ekibi durdukça gelen hocada gideni aratır
  • Manchester City'nin bu sene tek kötü yanı defansı. Dolayısıyla Guardiola'ya biraz daha şans verilmeli.
  • Bu saatten sonra şampiyonluk zor,Avrupa'da yokuz,oyuncu kalitesi berbat,takım içi huzur yok.
    Böyle bir takıma üst düzey hoca getiremezsin.Gelende çok para isteyecek ligi 3. bitirmek hedefi için.
    Riekerink öyle yada böyle sezon sonuna kadar kalmalı.
  • Kalmalı.
  • mavizaman kullanıcısına yanıt
    Rasim gitmesin hocam
  • Bu maç takımı çok güzel kurdu tek gereken şey transfer bence defans ve defansif orta saha almamız gerek ; bugünkü maçta sneijder sadece ofansif oynayınca resmen yardırdı (hırslıda oynadı) forveti ikinci plana atıyorum (savunma oyuncularımız döküldüğünden) ama alırsak kesinlikle drogba gibi bir oyuncu almamız lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgo_cr7

İçinde bulunduğumuz durumda en az hatalı olan riekerink.
    takımın şu an oynadığı oyun oynayabileceği maksimum oyun.
    tek bir hücum planı var, Bruma.
    rakip sol tarafımızı kapattığında yapabileceğimiz hiç bir şey yok.
    adamın takıma bir hava getirdiği ortada. sabredilmeli. en az bir transfer dönemi daha sabredilmeli.

Ne maksimum oyunu ya, Başakşehir de kim varda lider götürüyorlar ? Adamlar ligin en iyi avarajına sahip...kim var ? Bırakın şu tuhaf halleri, takım ölü futbol oynuyor.

En az hatalı Jor diyorlar anlamak mümkün değil ya, takım futbol oynamıyor ceza sahasına giremiyor, topla oynama fazla ama bi halta yaramıyor rakibin yine pozisyon buluyor. Oyuncu değişikliğini kim yapacak ya ? Dakika 88 ilk değişim oluyor, kaldı ki maç çoktan gidebilirdi. Ortada tamamen bireysel katkılarla ilerleyen Galatasaray var, Td etkisi yada hamlesiyle dönen uçan bi Galataaaray yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• defolsun gitsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

Bu saatten sonra şampiyonluk zor,Avrupa'da yokuz,oyuncu kalitesi berbat,takım içi huzur yok.
    Böyle bir takıma üst düzey hoca getiremezsin.Gelende çok para isteyecek ligi 3. bitirmek hedefi için.
    Riekerink öyle yada böyle sezon sonuna kadar kalmalı.

Serdar Aziz e 4,5 m Euro vermiş takım td için para harcasın ya böyle saçmalık mı olur ? Bir iki elemanı gönderip en azından geleceği kurtarmak adına td gelmeli... böyle futbolla ne Avrupa ne şampiyonluk zaten zor, para gitmesin diye gelecek parayı gözden çıkarmak nasıl bi mantık ?

Kötü ama az paralı td kalsın nasıl bi mantık ? İyi td ile en azından daha çok kazanma şansı yakalarız...Jor ile hiç bir şey olmuyor, kaç Aydır takım başında kıpırtı yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• oyuncu11790 kullanıcısına yanıt
    Abi ilk haftalar futbolu beğenmiştim yalan yok dahası olamaz diyordum. Bugün çıldırdım resmen.

BJK,FB,Başakşehir puan kaybetmiş bu oyunun açıkalamsı yok. Ben sözümü çiğniyorum gitsin artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

Abi ilk haftalar futbolu beğenmiştim yalan yok dahası olamaz diyordum. Bugün çıldırdım resmen.

BJK,FB,Başakşehir puan kaybetmiş bu oyunun açıkalamsı yok. Ben sözümü çiğniyorum gitsin artık.

Hocam sezon başında herkeste şu inanç oldu, Galatasaray bir hava yakalayacak ve bu takım o havaya girince Jor bile olsa bir noktaya geliriz mantığı oluyordu.

Fakat td nin önemi böyle zamanlarda öne çıkıyor, hedef maçların hepsini kötü futbolla kaybettik...Ts - Fb - Başakşehir bu maçlar kötü oyunla kaybedildi. Bizim taraftar topa sahip olmayı iyi futbol sanıyor, etkisiz alanda istediğin kadar topla oyna bir halta yaramıyor. Kaldı ki bu maçta da gördük, rakip atsa berabere bitecek böyle riskli futbol mu oynanır ?

Bu hafta en kritik dönemeçlerden biri ve ölüp ölüp dirilen takıma 88 de değişim oluyor, o dakikaya kadar maç gidebilirdi resmen bekliyoruz. Değişiklik illa taktik boyutta değil takımı dinlendirmek adına da yapılır.

İyi bir araştırmayla bize ideal bir td getirilip futbol oynamamız gerek, böyle 3 puanda alsak gelecek adına umutsuzluk yaratıyor.

• Kasımpaşa maçı da gösterdi ki gitmeli.
    Adam 87 dakika maçı en güzel yerden izledi.10 kişi kalmış Kasımpaşa Muslera olmasa......... Vay yavrum vay.

Bende efendi ve temiz bir insanım beni getirin takımın başına.
  • Fenerbahçe Üsküdar'ı geçmek üzere.. Adam gibi bir hoca bulunup gönderilmesi lazım
  • Yönetici olsam kalmasından yana görüş bildirirdim, mali konular olmasa asla gs yi kaldıracak hoca değil aslında
  • Kim gelecek ki? Ertuğrul Sağlam mı Cihat Arslan mı? Yoksa tvde saçmalayan Hasan Şaş, Ümit Davala falan mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JampolPapa

Kim gelecek ki? Ertuğrul Sağlam mı Cihat Arslan mı? Yoksa tvde saçmalayan Hasan Şaş, Ümit Davala falan mı?

Yabancı Ottmar Hitzfeld ki bu yönetim asla oyle bir şey yapamaz. Yerli Y.Vural -ki JOR dan yuz misli iyidir. Yine yerli-yabacı Tudor varki geçmisinde büyük klüpte oynamış bir adam. ve R.Akçay var.. Alternatifsiz gibi gösterip çöp birisi ile yola devam etmek manasız..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.