Şimdi Ara

Returnal [PS5 ANA KONU] (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
936
Cevap
18
Favori
36.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oyunda artık bir kayıt sistemi olduğu için cloud kullanılarak. Çok daha kolay olacaktır.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bozcan kullanıcısına yanıt
    Bakayım bir açınca hocam teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 99 saat 43 dakikanın sonunda platini aldım. Oyunu bitirmekte geçen sürem coop yardıma gitmelerle beraber 40-45 saat sürmüştür. Kalan 50+ saat eksik duvar yazılarını aramakla geçti. Hele çöl bölümü rahat 20 saat oynamışımdır. 100 saatin sonunda hala açamadığım artifactlar da kaldı. Sesler ve atmosferin cazibesine kapıldığım için ( çöl bölümü hariç) aktı gitti oyun.

Son olarak bir sorum olacak. Bir kaç kez coop oynadığım zamanlarda yanıma siyah elbiseyle gelen oyuncular oldu. Oyunda elbise değiştirme olayı mı vardı yoksa bu elbiseler ön sipariş içeriği tarzı birsey miydi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk defa roguelite bir oyunda oyuncular gecemedikleri icin uzulmesinler diye oyuna coop getirildigini gördüm. Cloudsave zaten hile kullanmaktan farksızdı.

• Son bölüm ne kadar zor yahu.

• zugu kullanıcısına yanıt

Son bölümün silahı bana göre hollowseeker. Şayet portal beam ve turret özellikleri olan versiyonunu bulursanız kaçırmayın derim. Üstünüze atak yapan küçük yaratıkları savusturmada birebir bu silah.

Ben ağırlıklı olarak electro magnetic olan silahı kullanıyordum diğer bölümlerde ama son bölümün kalabalığında o silahtan verim alamadım açıkçası.

• TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt

Zehirli silahlla da iyi gidiyordum ama hollowseeker çıktı ve turretli olanı. Çok şükür 52 saat sonra oyun bitti.

• Electropylon Driver özellikle sandıkları açmadan önce çok işe yarıyor. Sandığı açmadan önce geniş açıyla üzerine atıyordum, sonrasında sandığı açtığım zaman eğer düşman çıkarsa zaten direkt olarak ağa yakalanıp ölüyordu Returnal [PS5 ANA KONU] Returnal [PS5 ANA KONU] 

Oynadığım dönemde favori siahlarım; Electropylon Driver, Tachyomatic Carbine ve Hollowseeker idi.

• Oyunun zorluğu souls oyunlarına göre nasıl sizce? Oyun yokluğunda başlayasım var ama yarıda bırakırım gibi geliyor.

• Targaryen96 kullanıcısına yanıt

Cloud'a save saklama geldiğinden beri çok daha basit oldu.

• bozcan kullanıcısına yanıt
    sağolun ama sildim oyunu 😅 bana göre olmadığına karar verdim.

• Platinlemeye çalışıyorum, plat yapan var mı aranızda arkadaşlar ? Xenoglyph Cipher harflerini bulmaya çalışıyorum ama biom 1 dışında her bölümde 2 şer tane eksik. Yardımcı olacak arkadaş var mı, gerekirse coop da oynayabiliriz.

• nier kullanıcısına yanıt

O yazıları bulmak tamamen şans işi. Konuda 50 saatte platin yapan arkadaşta vardı , benim gibi sadece 50 saatini o yazıları aramakla geçiren insanda. Coop ya da yalnız oynamanızın durumu değiştireceğini sanmıyorum.

Şahsen benim tek tavsiyem bölümlerde bulunan bastığınızda aşağı düştüğünüz alanlar var. Bunlara mümkün mertebe bulaşmayın derim. Bu alanlarda yazılardan çıkmıyor çünkü. Bazılarında mini boss lar geliyor hatta. Uğraştığınıza değmiyor yani.

• TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt

Map üzerinde loot olarak görünüyor mu ? Tesadüfen mi denk geliyorum yoksa döngü içerisinde ?

Bulunduğu alana girdiğinizde küçük üçgen şeklinde görünüyordu map te. Bazıları suyun altında bazıları da yukarıda bir yerlerde çıkıyor. Ona göre küçük üçgen görürseniz map te yanına gidip görmeden çıkmayın alandan. Çünkü consumable larva sanırım aynı şekilde ifade ediliyordu mapte.

• Oyun bitti, kesinlikle güzeldi, Housemarque'den de artık çıtası yüksek oyunlar bekleyebiliriz. Hak ettiği yerde olduğunu sanmıyorum ama, zor olduğundan insanlar yanaşmıyor mu nedir satmadı oyun.

Returnal [PS5 ANA KONU]

• Press a Key kullanıcısına yanıt
    Hocam roguelike olduğu için bu tür herkese hitap etmiyor.

• Son bir kupa kaldı, biom 6 da kalan iki tane xenoglphy var. 18 / 20 suan. Ne yaptıysam çıkmıyor. Platin yapan arkadaşlar biom 6 da kalan son iki xenoglphy de biom 2 deki gibi farklı döngülerde mi geliyor, yoksa sabit mi ? Döngüyü resetledim duruyorum, bir de speed run yapmak zor düşmanlar çok agresif ve güçlü mutlaka oynamak zorunda kalıyor düşmanlarda.
    Returnal [PS5 ANA KONU]

Biom 6, biom 2'den daha kolay bitirdim ben. Sürekli save yedekleyerek oynadım. Bütün odaları gezmeden yeni döngüye başlamadım.

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.