Şimdi Ara

Returnal [PS5 ANA KONU] (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
934
Cevap
16
Favori
36.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tesekkur ederim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ANIL007 kullanıcısına yanıt

Ben geç gördüm ama arkadaş video bırakmış :)

Oyunda biraz risk almak gerekiyor. Parazitleri almaktan korkmayın.

• bozcan kullanıcısına yanıt

Hocam ilk ciktiginda almistim 20 saat oynayip ilk bosu gecemeyince birakmistim. Gecenlerde delux paket ile ucretsiz verilince indirdim tek seferde ilk bossu gectim 😎😎 cok garip bir oyun. Hatta cihazi satacaktim ama vazgectim oyun sayesinde 😊

• Arkadaşlar merhaba,
    Kuzenimle bu oyunu coop oynamak istiyoruz. Oyunun başındayız ve ilk kez oynayacağız. Ancak bir türlü beraber bağlanamadık. Nasıl yapacağız?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ya bu çöl bölümü öldürdü bitirdi beni. Şu duvar yazılarını arıyorum yok arkadaş çıkmıyor eksik olanlar Returnal [PS5 ANA KONU]  2 kere baştan sona oynadım bugün bu bölümü 10 tane eksiğim vardı, 2 run sonunda 1 tane yeni yazı bulabildim.

• gfblugano35 kullanıcısına yanıt

Oyunun başında yuvarlak beyaz bir teleport noktası var. Onun bulunduğu yere gidip host private Game deyip davet atacaksınız karşınızdaki kişiye hocam.

• Birkaç saattir oynuyorum çok iyi oyun ama 2 kez karşılaştığım ilk boss'u yenmeyi başaramadım henüz. Daha oynarım ama benim sabrım ne kadar kaldırır bu başarısızlığın devamını bilemiyorum

• ilk boss'un 3. fazında öldük 2 arkadaş co op giriyoruz bir türlü geçemedik

• LuqueTr kullanıcısına yanıt

3. Fazın bir önceki fazdan en büyük farki , boss un üstüste 2 yakın saldırı yapıyor olması. İlk saldırısında yana doğru dash yapın, 2. Saldırı öncesi gönderdiği kırmızı halkalar size yaklaşmış olacak. Orda da zıplayıp hava da yana doğru dash layacaksınız. Bir kaç deneme sonrası geçersiniz muhtemelen. Ama boss a gelmeyi kendinize hedef koyup alelacele gelmeyin derim. Bu oyun hafife alınmıyor pek.

• Öyle güzel karakteri kastım ki %250 can barı yaptım, 3. Boss u yağ gibi biçtim fakat oda ne 4. Bölümde herşey resetlendi canım sıkıldı vallahi 😅

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt

Bu bölümdeki yazıları bulmanız için reset cycle çok fazla yapmanız lazım 2. ve 6.bolumdekiler biraz zor çıkıyor diğerleri kolay

• emretor23 kullanıcısına yanıt

3. Bölümü tamamlayabildim. Haftasonu kalan bölümlere odaklanacağım artık. Bir de ne kadar mümkündür dikkat etmedim ama şu sarı bariyer gibi olan duvarların arkasında çıkma ihtimalleri de var bu itemlerin. O yüzden her yeni oyunda markete gittiğimde ilk işim bu bariyerleri kırma özelliğini almak oluyor. Tabi o upgrade in markette çıkması da ayrı bir şans işi Returnal [PS5 ANA KONU] 

Atmosferi bu kadar iyi olmasa uğraşacağım iş değildi ama oyun cidden bağladı beni kendine. Katalogta oynamak istediğim onca oyun varken, bunu bitirmeden diğerlerine başlamak istemiyorum. Umarım çok çok uzamaz bu eksikleri tamamlamak.

• Oyunu şimdi bitirdim . Zor ve çok güzel bir oyun . İçine çeken bir yapısı var . Hikaye ilginç tam ne olduğu belli değil . Kesinlikle oynanması gereken bir oyun .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt

4-5 bölümü çabuk alırsın en önemlisi 6 daki son yazıyı bulmak

• 1-3-4-5 bitti. 2 ve 6 kaldı. 8 tane eksiğim vardı 2 de 5 tane bulabildim. 6. Bölümde de 2 yazı eksiğim var. Dün bir tanesini buldum ama sanırım süreli bir platformun üstündeydi yazı çıkamadım olduğu yere Returnal [PS5 ANA KONU] Gözlerim dolu dolu uzaktan baktım artık Returnal [PS5 ANA KONU] 

• Returnal [PS5 ANA KONU]

Returnal [PS5 ANA KONU]

50.saatte platin geldi :) rng kısmı çok sinir bozucuydu ama oyun inanilmaz iyiydi.

• Demon souls remake hafif çıldırtarak da olsa bitirdim,onun üstüne bu nasıl gider.

• Akradaslar oyunu bitirdikten sonra ilk bölümlere çöllü yere felan dönemiyor muyuz ? Bir türlü bulamadım .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • shunter kullanıcısına yanıt

Geminin içinde bir geçiş var. Görürsün.

• phantom_coal kullanıcısına yanıt

bende aynı şekil merak ediyorum :D

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.