Yüzbaşı
30 Kasım 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme
Toplam: 857 (Bu ay: 4)
Gönderileri
Selam herkese dostlar oyun arşivimde gezerken karşıma Days Gone çıktı sonra düşündüm bayılarak oynadığım oyunun neden devamı gelmedi çoğu oyun severin ortak fikri oyunun iyi olduğundan yanaydı. Prologue kısmında çalan efsane müzik hala kulaklarımda, Deacon ST John ile bir maceraya daha çıkmak isterdim doğrusu.

Peki sizde şu oyunların devamı gelsin dediğiniz var mı?
Herkese merhaba, sizlere bir sorum var. 8000 TL butcem var. Xbox tarafını daha önce hiç denemedim ve merak ediyorum açıkçası. Ama ps tarafida oyun anlamında baya güçlü. Sizce ne yapmalıyım beyler hangisine yönelmeliyim? Sizce bu bütçeyle 60 fps oynatacak bir pc sistem dizebilirmiyim? Amacım sadece oyunları 60 fps oynamak bunun için bana ne önerirsiniz, teşekkür ederim.
Evet arkadaşlar konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum ama başlıkta belirttiğim gibi. Daha önce hiç gaming pc kullanmadım hep konsollara yöneldim, yeni nesil konsolların fiyatı yüksek, gerek yama kurulamaması gerek uçuk oyun fiyatları nedeniyle konsollar maddi olarak zorlamaya başladı. PS exc oyunları yavaş yavaş pc gelmeye başlamasıda beni pc ye yönlendiriyor. Yaz aylarında ps5 almayı düşünüyordum sizce pc geçmelimiyim yoksa ps ye devam mı? Aynı bütçeyle sadece birini yapabilirim. Herkese teşekkürler
Hakkında
Meslek: Teknisyen
İlgi Alanları: Oyun Sinema Futbol
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 sa.
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 949
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 155)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 484 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.