Şimdi Ara

Returnal [PS5 ANA KONU] (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
936
Cevap
18
Favori
36.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hiç bir save işine girmedim, suspend cycle iş görüyor.

Ama kalan 2 Xenoglyph rastgele mi geliyor yoksa sabit mi biom 6 da anlamadım.

• nier kullanıcısına yanıt

Benim biome 6 da bulduğum son 2 yazım daha önce denk geldiğim fakat dikkatsizliğim yüzünden kaçırdığım yazılardı.

1 tanesi süreli bir platformda sağda solda consumable , sağlık iyileştirmesi ve sandiklar varken bir yerde de bu yazılardan vardı. Ben bilmeden sandıklara hamle yapınca yazıyı kaçırmak durumunda kalmıştım.

Diğer kaçırdığım ise büyük geniş bir alanda düşmanlarla çatıştığım yerde buldum. Kırık bir sütunun üzerine çıkıp, zıplayıp ulaşabileceğim ölü bir noktadaydı. Bu tarz aksiyonu bol olan yerlerde o adrenalin gazıyla etrafı araştırmama durumu olabiliyor. Her yeri köşe bucak aramaya dikkat edin.

Sabit olan yazılara zaten her döngü de denk geliyorsunuz. Mesela 6. Biome da boss tan sonra arabaya yakın bir yerde sabit bir yazı var. Onların harita da sembolize edilmeleri de ayrı oluyor. Muhtemelen sizin kaçırdığınız rastgele olanlardır diye düşünüyorum.

• TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt

Arabaya yakın olan duvardaki harflerin yazılımları. Bana kırmızı boyalı harfler lazım. Odalarda da maviler dahil olmak üzere hepsini giriyorum, hatta sarı kapı challenge bile yapıyorum. Elim ağardı, coop oynayacak birisi bulursam devam edeceğim çok düşman yoğunluğu var

Cihazım olsa yardımcı olmak isterdim ama sürekli ısınıp kendini kapatması sorunu yüzünden servise verdim. 15 gündür de bekliyorum. Gelinceye kadar bulamamış olursanız beraber de deneyebiliriz Returnal [PS5 ANA KONU] 

• Hem ana oyun hem dlc full platinlendi.. Uzun bir süre returnal defterini kapatıyorum :D

Returnal [PS5 ANA KONU]

Returnal [PS5 ANA KONU]

Returnal [PS5 ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nier -- 13 Eylül 2022; 16:16:21 >

• oyunu hem birlikte oynamak hemde platin yapmak isteyen olursa mesaj atsın 2 kişi kolay olur ve zamandan tasarruf ederiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yellow canary01 -- 28 Eylül 2022; 12:44:6 >
  • Bu ne biçim oyun kardeşim. Oynatmamak için elinden geleni yapıyor. Sinirlerim zıpladı. Soulslike oyunlarda karakter kasıp hallediyorduk. Bunda o da yok.

Oyunu 2. Bitirişte sonu farklı mı oluyor? Öyle bir şey okudum.
  • massiv a kullanıcısına yanıt

evet

Bir de şunu soruyum o zaman. Şimdi oyunu bitirdim oyun tekrar başladı geminin içerisinden 4. Biome ve 1. Biome arasında geçiş yapabiliyoruz ya. 4. biomedeyken baya bir oynadım karakter gelişti geminin içerisine dönüp 1. Biomeye geçiş yaparsam geliştirmelerimin hepsi gider mi, karakter yeni başlamış gibi mi geçer?
    2. Sonu görebilmek için bir şey toplamak gerekiyor mu?
  • Bu oyun bir harika ya…

Returnal [PS5 ANA KONU]

1 ve 4 biom arası geçişlerde her şey sıfırlanıyor hocam ether dısında, çiçek parçaları var her bölümde birer tane. Topladıkça ilerle, 4 ten 1 e geri dönme.

İkinci son için çiçek parçaları toplanıp 6.bölüm bossu öldüreceksin. Sonra sana arabanın anahtarını verecek, o anahtarla arabaya gidip ikinci sonu göreceksin hocam.

Teşekkürler üstad. Peki topladığımız çiçek parçaları kalıcı oluyor değil mi?

Evet hocam onlar da ether gibi kalıcı

Üstad benim şu çiçekleri mi toplamam gerekiyor, sonra güneş parçasını mı toplayacağız?

Returnal [PS5 ANA KONU]
    Tamam o çiçekler kule içinmiş. Yalnız güneş parçası için neyi bitirmek gerekiyor önce anlayamadım. Ciphers leri mi tamamlamam gerekiyor?

Returnal [PS5 ANA KONU]

Hocam çiçek dediğim güneş parçası, ben öyle diyorum yanlıs anlasılmısım sanırım. Platin kupa yapmayacaksan ciphers lar zorunlu değil. Güneş parçaları her bölümde bir gizli odada oluyor, bütün odaları mutlaka arayın çıkar. Fragments yazan 6 güneş parçası toplanacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nier -- 22 Ekim 2022; 23:29:44 >
    Bütün odaları aradım oldukları yerlere gittim yok. Bu bölümlerin ortasındaki eve gittim küçük kız olarak oynadım sonrasında güneş parçalarını arıyorum çıkmıyor bir şeyi eksik yaptık heralde.
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.