Şimdi Ara

Resident Evil 8 Village (2021) [PC ANA KONU] (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
475
Cevap
8
Favori
24.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Senin grafiklerde sorun var bu oyunun grafikleri attıgın ekran alıntılarından çok cok daha iyi.

• Kardesim oynuyor ben degil de 7 ile bunun baglantisi nedir tam olarak? Bu oyundaki vampir ve kurt adamlar ne alaka. Goz ucuyla bakiyorum hicbir mantiga oturtamadim.

Grafikleri dehset yalniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu konsolda bitirmiştim ama hem oyunu sevdiğim için hem oyun kıtlığı olduğu için kış indiriminde oyunu alıp tekrar bitirdim. Bilgisayarda kaliteli şekidle rahat rahat oynamanın tadı başka gerçekten. Oyunun grafikler, atmosferi, ses kalitesi, optimizasyonu her şeyi harika. Chris'in en karizma gözüktüğü oyun onun olduğu anlar ve sinematikler çok iyiydi. Sinematiklerin hepsi şahane zaten. Heisenberg'de ayrı karizmaydı. Bu ara 3 yıllık gamepass falan derken bütçeyi baya aştım o yüzden dlc ile birlikte almayı gözük kesmedi. Bir ara dlc indirime girince onu da alıp oynarım kesinlikle. Kaliteli bir korku oyunun bıraktığı tadı hiçbir şey veremiyor.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Ah be Ethan.. Kahramanlar can verir yurdu yaşatmak için dramatik bir sondu. Miranda ana beni baya zorladı bir an hiç ölmeyecek sandım. Sanki Sister Friede ile falan kapışıyoruz sandım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 8 Ocak 2023; 21:25:20 >

• Spoiler tagını kullanamamışsınız. @Sen Aydınlatırsın Geceyi

• Shadow of rose dlcsini nasıl oynayabilirim korsan olarak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba.

Oyunu MacBook ta oynayan var mı acaba ? Mac konusu göremediğim için buraya yazıyorum.. Ek olarak oyunun altyazılarını bazı yerlerde türkçe olarak görüyorum.. Türkçe için yapılması gerekenler nedir acaba ?

Teşekkür ederim.. İyi oyunlar

• SeneCa61 kullanıcısına yanıt

Mac için ayrı konu oluyor mu ki?

• Bu oyuna hafta sonu başladım ve fena sardı. Serinin bundan önceki oyununu oynamadım. Bu oyunu bitirdikten sonra bir önceki oyunu oynasam mı acaba?

• AKINLASINN A kullanıcısına yanıt
    Oynaman daha iyi olur hikayesi açısından. 7. Oyunu ben Village’dan daha çok sevdim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Cemo94 kullanıcısına yanıt

O zaman bir sonraki oyunumuz belli oldu. Hikayeyi tersten oynayalım.

Hiç AC oyunu oynamamışken son oyunu deneyip çok beğenmiştim. AC nin son üçlemesini tersten oynadım. Bu da öyle olacak.

• RE2 remake ve RE3 remake i geçen hafta bitirdim. Re7 yi de 3 gün önce. Hepsi harika cidden. RE8 e başladım. Beni benden aldı. Oyun gibi oyun gerçekten.

Resident Evil Village --- Taking care of the Lycan Den and Urias - YouTube

• Capcom, Resident Evil Village oyunundan Denuvo korumasını kaldıran yeni bir güncelleme yayınladı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Akşam eğlencesi çıktı şu Rose dlc'yi oynayalım artık. Resident Evil 8 Village (2021) [PC ANA KONU] 

• Denuvo kanseri kalkmış bende yüklüyorum oyunu, 3. şahıs dan bir kere daha oynayacağım bakalım.

• Denuvo kalkınca tekrardan başladık. Rose'un DLC'sini oynamamıştım iyi oldu. Resident Evil 8 Village (2021) [PC ANA KONU] 

• Rose a da bir bakarım o da varmış mis gibi oldu.

• rose nasıl olmuş arkadaşlar, tps oynanışı sorunlu gibi geldi bana neden diğer remake re ler gibi yapmamışlar ki

• Konu Pc konusu biliyorum. Xboxta 100 ledim. Oyun gibi oyundur. Rose u da oynayın mutlaka. Ethan ın hikaye tamamlanıyor:)

Resident Evil 8 Village (2021) [PC ANA KONU]

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Oyunda satın alınan itemleri silme yokmu ? Bütün Mermiler Sınırsız oynamak istemiyorum bu şekilde. Yokmu Çaresi arkadaşlar

• GökyüzüMavi kullanıcısına yanıt

Nasil yani ?? Sinirsiz mermili silahmi aldin ?

Oyunu en zorda oynuyorum..

Mermileri kusursuzca kafalara nişan almama ragmen 1 tane kurta 1 sarjör mermi boşaltiyorum adamlarin bana verdigi mermi sayisi 1 sarjor bile degil.. Şaka gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Absnthe -- 17 Nisan 2023; 2:7:12 >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.