Şimdi Ara

Resident Evil 7 Türkçe Yama Beta Çıktı (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
476
Cevap
12
Favori
92.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bunun gibi boş insanlara ne söylesek boş. Gönüllü olarak devam eden birkaç kişi kaldı. Onlarda bırakınca ne yapacaklar çok merak ediyorum. Bu gibi yorumları gördükten sonra inanın yama yapmaktan soğudum. Bırakanları ve bağış isteyenleri şimdi daha iyi anlayabiliyorum.

BİLGİLENDİRME: Son kontroller yapılıyor. Ardından setup işlemine geçeceğiz. Setup konusunda sıkıntı yaşarsak, ufak bir video ile dosyaları nasıl gömeceğinizi göstereceğiz. İşlem çok basit, merak etmeyin :) Herkese iyi forumlar diliyoruz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • reis yarın çıkarmı. galiba re 2 ve 7 aynı anda çıkacak
  • LeonClaire L kullanıcısına yanıt
    Re 2 mi? Biz re 2 ile uğraşmıyoruz Ama RE 7 için şu an son kontroller yapılıyor. Geriye setup kalıyor. Setup yapıldıktan sonra yama paylaşılacak. Setup konusunda sorun çıkarsa, yamayı normal olarak paylaşacağız. İyi forumlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Castellanos

Re 2 mi? Biz re 2 ile uğraşmıyoruz Ama RE 7 için şu an son kontroller yapılıyor. Geriye setup kalıyor. Setup yapıldıktan sonra yama paylaşılacak. Setup konusunda sorun çıkarsa, yamayı normal olarak paylaşacağız. İyi forumlar :)
    yarin gelirse muthis olur bekliyoruz sebastian elinize saglik.
  • emrecan12bjk E kullanıcısına yanıt
    Yama tamamlandı arkadaşlar Setup işlemi kaldı sadece. Yalnız yamayı sadece 2 saat test edebilmiştik. Son halini maalesef test edemedik. Test için bir arkadaşa ihtiyacımız olacak. Teste gerek yok, sorunlu olduğunu düşündüğümüz yerlerin ekran görüntüsünü alıp size özel mesaj yolu ile atabiliriz diyorsanız, bu şekilde de paylaşabiliriz. Ne dersiniz?
  • quote:

Yama tamamlandı arkadaşlar Setup işlemi kaldı sadece. Yalnız yamayı sadece 2 saat test edebilmiştik. Son halini maalesef test edemedik. Test için bir arkadaşa ihtiyacımız olacak. Teste gerek yok, sorunlu olduğunu düşündüğümüz yerlerin ekran görüntüsünü alıp size özel mesaj yolu ile atabiliriz diyorsanız, bu şekilde de paylaşabiliriz. Ne dersiniz?
    Aslında ekran görüntüsü alarak size bildirilse güzel olur fakat bizim insanımız hemen bu nasıl yama böyle yama mı olur diye serzenişte bulunur bilginiz olsun. Bence test yaptıktan sonra yayımlamanız daha sağlıklı olur yine de siz bilirsiniz.. İyi çalışmalar...

• maffay__musty kullanıcısına yanıt
    Sizlerin düşünceleri bizim için önemlidir Fikrinizi belirttiğiniz için teşekkür ederim. Herkesin yorumunu dikkate alacağız, merak etmeyin
  • Test konusunda tecrübeli olan arkadaşlar bizimle iletişime geçebilir.
  • Yayınlanması taraftarıyım
    Abuk subuk konusan insanları hic kimsenin taktıgı yok zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mystical23 -- 13 Şubat 2019; 13:50:47 >
  • quote:

Test konusunda tecrübeli olan arkadaşlar bizimle iletişime geçebilir.
    yayınlamanız daha mantıklı oynayan kısıler yanlıslık olan noktaları ss olarak paylasır sızlerle.
  • emrecan12bjk E kullanıcısına yanıt
    Aegir arkadaşımız müsait olunca gerekli açıklamayı yapacaktır. Fikrinizi belirttiğiniz için teşekkür ederiz :)
  • teste gerek yok yayınlayın hata varsa yazılır burdan
  • Şu an işteyim. Akşama kadar fikirlerinizi belirtirseniz; ona göre test yapmadan yayınlayıp yayınlamama kararı alacağım.
  • Aegir kullanıcısına yanıt
    Bana sorarsanız test olmalı, çeviri kadar önemli, ancak yine de siz bilirsiniz. Yardım etmek isterdim ancak ben şu an 1 oyun çeviriyor, 1 oyun da test ediyorum. Size setup konusunda yardımcı olabilirim.
    Biz GUN'u 7 defa test etmiştik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eren Acar -- 13 Şubat 2019; 16:29:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aegir

Şu an işteyim. Akşama kadar fikirlerinizi belirtirseniz; ona göre test yapmadan yayınlayıp yayınlamama kararı alacağım.
    yayınlayın en güzeli.
  • Aegir kullanıcısına yanıt
    Emekleriniz için Allah sizden ve çeviriye katkı sağlayan arkadaşlardan razı olsun. Bence daha fazla beklemeye gerek yok:) Gönderin gelsin ve bu bekleyiş son bulsun.
  • Bence yayınlanmalı. Pazar günü üniversite için boluya gideceğim. Gitmeden oynayıp bitirmek istiyorum :D
  • bencede yayınlayalım arkadaşlar. oyunu oynayanlar hata olan yerlerde ss alıp paylaşırlar.
  • Castellanos kullanıcısına yanıt
    Betalar ne için vardır ki? Beta olarak yayınlayın sizde, bunu da üstüne basa basa belirtin ki boşlar kafa ağrıtmasın. Sonra da tam sürümü sürersiniz.

Yine de benim görüşüm önce bir test sürecinden geçmesidir. Hatta önce test edilsin, sonra beta yayınlansın, yeterli sayıda geri dönüş sağlandığına kanaat getirirseniz alfayı sürersiniz, burada illa tek tük hata çıkabilir, son olarak tam sürümü yayınlarsınız.

Zaten oyun çoktan oynandı geçildi, hatta süre daha da uzayacağı için insanlar iyice unutur. Keza siz yamayı yayınlarsanız bir saniye bile durmam tekrar kurar yüklerim oyunu. Cidden benim açımdan efsane bir oyunda ama pek bir şey anlayamadık.

Hele şimdi RE2R'nin çamur grafiklerine bakınca değeri daha bir arttı diyebilirim.
  • gece oldu çıkşa iyidi.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.