Şimdi Ara

Resident Evil 7 Türkçe Yama Beta Çıktı (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
476
Cevap
12
Favori
92.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3-5 kişi dışında kimsenin hatalar için feedback yapacağını sanmıyorum. Test edilip yayımlanmalı bence.

Bu arada kurulum olayı nasıl olacak acaba, bende u-crew'in yaptığı yama var, DLC'ler için kullanacağım yamanızı sadece.
  • DLC'ler sonraya kaldı maalesef. Aegir arkadaşımızın prototype çevirisi var. Onunla ilgilenecek, ardından Allah nasip ederse dlc'lere başlayacağız :)
  • emrecan12bjk E kullanıcısına yanıt
    Hazırlanıyor
  • Castellanos kullanıcısına yanıt
    Oyunun kısayoluna bakıp oyuna giremedikçe üzülüyorum, yama gelse de yüzümüz gülse gece gece
  • Hazırlanıyor. Yalnız, gerçi bunu not kısmında da belirteceğiz.

1: Öncelikle bilgisayarınız da açık olan bütün programları kapatınız. Ki program dosya gömme işlemini sıkıntısız bir şekilde yapabilsin. Program kasabilir, donabilir, merak etmeyin. Bu sorunlar geçicidir.

2: Program türkçe karakter içeren klasörün içinde olmasın. Programı masaüstüne veya yerel disk d'ye atınız. Ardından programı çalıştırınız.

3: Programı çalıştırdığınız da sağ üst köşede dosyaları kontrol et tiki var, onu kaldırıp dosyaların bulunduğu bölümü seçtikten sonra kurulumu başlatınız. Kurulum yaklaşık 20 dakika sürmektedir. Bu süre zarfında bir şeye dokunmayınız.

Resident Evil 7 Türkçe Yama Beta Çıktı

• quote:

Orijinalden alıntı: Castellanos

Hazırlanıyor. Yalnız, gerçi bunu not kısmında da belirteceğiz.

1: Öncelikle bilgisayarınız da açık olan bütün programları kapatınız. Ki program dosya gömme işlemini sıkıntısız bir şekilde yapabilsin. Program kasabilir, donabilir, merak etmeyin. Bu sorunlar geçicidir.

2: Program türkçe karakter içeren klasörün içinde olmasın. Programı masaüstüne veya yerel disk d'ye atınız. Ardından programı çalıştırınız.

3: Programı çalıştırdığınız da sağ üst köşede dosyaları kontrol et tiki var, onu kaldırıp dosyaların bulunduğu bölümü seçtikten sonra kurulumu başlatınız. Kurulum yaklaşık 20 dakika sürmektedir. Bu süre zarfında bir şeye dokunmayınız.

Resident Evil 7 Türkçe Yama Beta Çıktı
    20 dakika kasacak mı bilgisayar ?

Hayır. Biraz kasma sorunu olabilir. 20 dakika boyuca kasmayacak yani :)
  • Yama çıktı, hücum
  • U-Crew denen para gözlere kapak olsun!
  • Yamada emeği gecen gerçek çevirmenlere sonsuz saygılarımı sunuyorum ve teşekkür ediyorum. Oyundaki notlar vb yerler türkçe mi? Birde yamanın tam sürümüne nazaran neler eksik?
  • Teşekkür ederim.
  • Mastertranslatorr kullanıcısına yanıt
    Her şey türkçe :) Sorun çıkarsa diye ALFA yazdık :) Bir sorun ile karşılaşırsanız ekran görüntüsü alıp bize özelden atabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz
  • Castellanos kullanıcısına yanıt
    Tabii efenim ne demek bir hata görürsem mutlaka söylerim veya ss atarım.
  • elinize sağlık ama yamayı kurarken hata aldım re_chunk_000.pak ile uyumlu değil diyor sürüm ile alakalı mı acaba çünkü sürümü nerden öğrenicem göremedim ben
  • residentevil5 kullanıcısına yanıt
    Gold sürümünü indirmeniz gerekiyor :)
  • residentevil5 kullanıcısına yanıt
    resident evil gold edition indirin
  • Elinize kolunuza sağlık
  • Bütün arkadaşlara keyifli oyunlar dileriz
  • 11 dk da kuruldu bende girdim oyuna Türkçe olmuş elinize sağlık ancak oyunun dosya boyutu 61 gb oldu yedek dosyası yer kapladı 23.5 gb bunu silsek sıkıntı olmaz heralde ?
    Yedek dosyayı silebilirsiniz, sıkıntı yok. Patch dosyalarına da gömdüğü için 61 gb olmuş olabilir :) Keyifli oyunlar dileriz :)
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.