Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Resident Evil 7 Türkçe Yama Beta Çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
327
Cevap
12
Favori
31.858
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> Resident Evil 7 Türkçe Yama Beta Çıktı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    473 Mesaj

Re 2 Remake'yi şu anda U–crew çeviriyor. Ve %80'e kadar getirmişler yamayı. Başka arkadaşlar da Re 2 konusunda yardım istedi. Onlara da nasıl yapılacağını anlattım. Biz Re 2 yaması ile ilgilenmiyoruz. Çeviren arkadaşlara şimdiden kolaylıklar diliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    LeonClaire kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    kardeş re2 elbet çıkar. oyun efsane. yalnız u-crew e güvenmiyorum, çünkü şuana kadar bir çok yama ekibi gördüm ki buna mcpsp ve mcps4 sitesi ekibide dahil ki orada abimde çalışıyrdu. yama yaparken hiç para talep etmiyorlardı. u crev re2 de de aynen re7 gibi yapacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeonClaire -- 8 Şubat 2019; 13:41:10 >

Orijinalden alıntı: Castellanos

Re 2 Remake'yi şu anda U–crew çeviriyor. Ve %80'e kadar getirmişler yamayı. Başka arkadaşlar da Re 2 konusunda yardım istedi. Onlara da nasıl yapılacağını anlattım. Biz Re 2 yaması ile ilgilenmiyoruz. Çeviren arkadaşlara şimdiden kolaylıklar diliyorum.

Alıntıları Göster
    bu arada kardeşim re7'nin dlc'leri çevirmeniz çok iyi oldu hikaye yarım kalmaz. ama şöyle yapsak olmazmı siz dlcleri yaparken ana hikayenin türkçe yamasını paylaşsanız. sonra dlc bitince güncellersiniz
    |
    |

• Onbaşı
    21 Mesaj

Kardeşim kelimeler neden büyük harf yani büyük küçük harf olursa okuması daha güzel olur. buna bir çözümünüz varsa sevinirim eğer yoksa elinize sağlık.
    |
    |
    Castellanos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben bir süre sonra herkese açık bir şekilde paylaşacaklarını düşünüyorum. Facebook da açıklama yapmışlardı. Ve sistemi değiştireceklerini söylemişlerdi. Bu yama hakkında yardım isteyenler de oldu. Onlara da nasıl yapılacağını söyledim. Ayrıca kendilerine u–crew de oyunu çeviriyor dedim. Re 2 hakkında artık konuşmak istemiyorum.

|
    |

|
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Evet, murat abi re 2 yamasını 10 günde tamamlamış. Helal olsun.

Az kaldı. Takipte kalın :)

|
    |

Orijinalden alıntı: LeonClaire

Kardeşim kelimeler neden büyük harf yani büyük küçük harf olursa okuması daha güzel olur. buna bir çözümünüz varsa sevinirim eğer yoksa elinize sağlık.

Alıntıları Göster
    çok saçma olmuş cidden. manşet başlığı atar gibi bu ne bütün harfler büyük böyle? yamayı yapan arkadaşın klavyesinde capslook tuşu kapanmıyorsa yeni klavye alalım kendiside.
    oyunun orjinalinde böyle birşey yok.

Açıklamayı okumadınız mı? Yazıları daha iyi okuyun diye bu şekilde yaptığımızı söyledik, değil mi? Yok klavye gönderelim, yok yazılar şöyle olmuş, kusura bakmayın beyefendi. Yamayı buldunuz, üstüne bir de büyüf harfin lafını mı ediyorsunuz? Ücretli olur, hakaret edersiniz. Bedava olur, abuk sabuk yorumlar yaparsınız. Sizin gibi insanlar yüzünden millet yamaya hasret kaldı. Aynen öyle devam edin.

Edit: Yama çıktığında isteyen indirir, isteyen indirmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castellanos -- 9 Şubat 2019; 18:9:27 >
    |
    |
    Çürük Kemik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ero abacıı

quote:

Orijinalden alıntı: Çürük Kemik

çok saçma olmuş cidden. manşet başlığı atar gibi bu ne bütün harfler büyük böyle? yamayı yapan arkadaşın klavyesinde capslook tuşu kapanmıyorsa yeni klavye alalım kendiside.
    oyunun orjinalinde böyle birşey yok.

Alıntıları Göster
    Gelde kendin cevir ozaman

Adamlar bedava yama yapiyor .hala bidi bidi konusuyosunuz.

|
    |

yazıların harfleri büyük olması beni rahatsız etmedi yazı boyutu da iyi bence sıkıntı yok ellerinize sağlık
    |
    |

https://www.vatanbilgisayar.com/razer-blackwidow-chroma-v2-turkce-klavye.html
    şu klavyeyi alırsan söz sana özel, küçük harfli yama yapacağım. Ama lafının arkasında dur.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Aegir

https://www.vatanbilgisayar.com/razer-blackwidow-chroma-v2-turkce-klavye.html
    şu klavyeyi alırsan söz sana özel, küçük harfli yama yapacağım. Ama lafının arkasında dur.

Alıntıları Göster
    teklifin için sağol ama 1500 tl vermek yerine oyunun parayla satılan yaması 10 liraymış onu almayı tercih ederim.
    bedavaya bu yamayı oynayıp büyük yazıları okuyarak gözlerimi kanatacağıma 10 lirayı verip parayla satılan yamayı alırım daha iyi.

• Yüzbaşı
    473 Mesaj

Keyifli oyunlar. Bir daha burada yorum yapmazsanız sevinirim. Yama çıktığında umarım yamamızı indirmezsiniz.

|
    |
    |
    |
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xox3 -- 20 Şubat 2019; 19:55:30 >
    |
    |

ucrew cidir. adamdaki yüzsüzlüğe bakar mısın
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
izmir web tasarım
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.