Şimdi Ara

Resident Evil 7 Türkçe Yama Beta Çıktı (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
476
Cevap
12
Favori
92.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Re 2 Remake'yi şu anda U–crew çeviriyor. Ve %80'e kadar getirmişler yamayı. Başka arkadaşlar da Re 2 konusunda yardım istedi. Onlara da nasıl yapılacağını anlattım. Biz Re 2 yaması ile ilgilenmiyoruz. Çeviren arkadaşlara şimdiden kolaylıklar diliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeş re2 elbet çıkar. oyun efsane. yalnız u-crew e güvenmiyorum, çünkü şuana kadar bir çok yama ekibi gördüm ki buna mcpsp ve mcps4 sitesi ekibide dahil ki orada abimde çalışıyrdu. yama yaparken hiç para talep etmiyorlardı. u crev re2 de de aynen re7 gibi yapacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeonClaire -- 8 Şubat 2019; 13:41:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castellanos

Re 2 Remake'yi şu anda U–crew çeviriyor. Ve %80'e kadar getirmişler yamayı. Başka arkadaşlar da Re 2 konusunda yardım istedi. Onlara da nasıl yapılacağını anlattım. Biz Re 2 yaması ile ilgilenmiyoruz. Çeviren arkadaşlara şimdiden kolaylıklar diliyorum.
    bu arada kardeşim re7'nin dlc'leri çevirmeniz çok iyi oldu hikaye yarım kalmaz. ama şöyle yapsak olmazmı siz dlcleri yaparken ana hikayenin türkçe yamasını paylaşsanız. sonra dlc bitince güncellersiniz
  • Castellanos kullanıcısına yanıt
    Kardeşim kelimeler neden büyük harf yani büyük küçük harf olursa okuması daha güzel olur. buna bir çözümünüz varsa sevinirim eğer yoksa elinize sağlık.
  • LeonClaire L kullanıcısına yanıt
    Ben bir süre sonra herkese açık bir şekilde paylaşacaklarını düşünüyorum. Facebook da açıklama yapmışlardı. Ve sistemi değiştireceklerini söylemişlerdi. Bu yama hakkında yardım isteyenler de oldu. Onlara da nasıl yapılacağını söyledim. Ayrıca kendilerine u–crew de oyunu çeviriyor dedim. Re 2 hakkında artık konuşmak istemiyorum.

• Allah aşkına bağış adı altında çıkartacaksaniz satış diye çıkarın da tilt olmayayım teşekkürler

• reis tahmini kaç gün sonra çıkar. çünkü resident evil 2 bu hafta içinde yayınlanacak. sabırsızlıkla bekliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • LeonClaire L kullanıcısına yanıt
    Evet, murat abi re 2 yamasını 10 günde tamamlamış. Helal olsun.

Az kaldı. Takipte kalın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: LeonClaire

Kardeşim kelimeler neden büyük harf yani büyük küçük harf olursa okuması daha güzel olur. buna bir çözümünüz varsa sevinirim eğer yoksa elinize sağlık.
    çok saçma olmuş cidden. manşet başlığı atar gibi bu ne bütün harfler büyük böyle? yamayı yapan arkadaşın klavyesinde capslook tuşu kapanmıyorsa yeni klavye alalım kendiside.
    oyunun orjinalinde böyle birşey yok.
  • Çürük Kemik kullanıcısına yanıt
    Açıklamayı okumadınız mı? Yazıları daha iyi okuyun diye bu şekilde yaptığımızı söyledik, değil mi? Yok klavye gönderelim, yok yazılar şöyle olmuş, kusura bakmayın beyefendi. Yamayı buldunuz, üstüne bir de büyüf harfin lafını mı ediyorsunuz? Ücretli olur, hakaret edersiniz. Bedava olur, abuk sabuk yorumlar yaparsınız. Sizin gibi insanlar yüzünden millet yamaya hasret kaldı. Aynen öyle devam edin.

Edit: Yama çıktığında isteyen indirir, isteyen indirmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castellanos -- 9 Şubat 2019; 18:9:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çürük Kemik

çok saçma olmuş cidden. manşet başlığı atar gibi bu ne bütün harfler büyük böyle? yamayı yapan arkadaşın klavyesinde capslook tuşu kapanmıyorsa yeni klavye alalım kendiside.
    oyunun orjinalinde böyle birşey yok.

Alıntıları Göster
    Gelde kendin cevir ozaman
    Adamlar bedava yama yapiyor .hala bidi bidi konusuyosunuz.

yazıların harfleri büyük olması beni rahatsız etmedi yazı boyutu da iyi bence sıkıntı yok ellerinize sağlık
    https://www.vatanbilgisayar.com/razer-blackwidow-chroma-v2-turkce-klavye.html
    şu klavyeyi alırsan söz sana özel, küçük harfli yama yapacağım. Ama lafının arkasında dur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aegir

https://www.vatanbilgisayar.com/razer-blackwidow-chroma-v2-turkce-klavye.html
    şu klavyeyi alırsan söz sana özel, küçük harfli yama yapacağım. Ama lafının arkasında dur.
    teklifin için sağol ama 1500 tl vermek yerine oyunun parayla satılan yaması 10 liraymış onu almayı tercih ederim.
    bedavaya bu yamayı oynayıp büyük yazıları okuyarak gözlerimi kanatacağıma 10 lirayı verip parayla satılan yamayı alırım daha iyi.

Keyifli oyunlar. Bir daha burada yorum yapmazsanız sevinirim. Yama çıktığında umarım yamamızı indirmezsiniz.

• Eline sağlık kardeşim on numara olmuş.
  • castellanos biz son durumu bildirimisin. sabırsızlıkla bekliyoruz. teşekürler
  • Ellerinize, emeğinize, çabanıza sağlık. Bu işi gönülden yapan herkese sonsuz teşekkürler. İnşallah emekleriniz karşılıksız kalmaz. Sayenizde bazı güzel şeylerden mahrum kalmıyoruz, sağ olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xox3 -- 20 Şubat 2019; 19:55:30 >
    ucrew cidir. adamdaki yüzsüzlüğe bakar mısın
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.