Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.935
Cevap
277
Favori
453.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet bir önceki paylaştığım live action haberi Far Cry la ilgili çıktı. Bu seferde Gtaforumsta paylaşılan bir ekran görüntüsünü koyuyorum. Fake mi gerçek mi bilemedim. Renk paleti biraz farklı duruyor ama offscreen çekilmiş bir görüntü olabilir o yüzden renkler kaymıştır. At bana trailer videosundakilere çok benzer geldi zaten at yüzünden karar veremedim. Genel olarakta RAGE engine andırıyor aslında(RAGE engine Rockstar'ın kullandığı oyun motoru).
    RED DEAD REDEMPTION 2  [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER]

• Goruntu off screen, ona ragmen bile harika gorunuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efsane bir oyun olacaga benziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BaŞKumandaN -- 11 Mayıs 2017; 10:42:46 >
  • vay be ilk oyun çıktığından beri ne kadar zaman geçti. O sırada üniversite sınavına hazırlanıyordum bir de 2. yılım olduğu için baya stres vardı. Sabah kalkıp akşama kadar ders çalışıyordum sonra akşam 8 e doğru red dead redemption oynuyordum 11 e kadar filan, resmen motive ediyordu ders çalışmak için Bu oyun sayesinde fizik full e yakın yapmıştım artık lys de nasıl bir gaz verdiyse deli gibi fizik eksiklerimi kapatmıştım 1 ay gibi bir sürede, hey gidi günler bende yeri çok ayrıdır bu yüzden çıkar çıkmaz alacağım umarım çok bekletmez Rockstar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasomen -- 11 Mayıs 2017; 11:13:0 >
  • Harika ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Heyecanlandim be
  • Kesinde ğil resimin gercek

• Beyler yine yanlış alarm,resim Wild west online adinda bir mmorpg oyununa aitmiş. Yine hüsran :( ama artık kaçınılmaz bence E3 e kadar yabda E3 te kesin bişeyler gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: WrathofGlatzeman

Beyler yine yanlış alarm,resim Wild west online adinda bir mmorpg oyununa aitmiş. Yine hüsran :( ama artık kaçınılmaz bence E3 e kadar yabda E3 te kesin bişeyler gelir.

E3 içinde umudum yok benim Rockstar E3 te pek boy göstermez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Saga -- 12 Mayıs 2017; 0:33:13 >
  • Sıza ekran görüntüsü PC'ye özel olan yakın zamanda duyurulacak "Wild West Online" oyununa aitmiş

http://oyungezer.com.tr/haber/49001-rdr-2-den-sizdigi-sanilan-gorselin-kaynagi-belli-oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

Sıza ekran görüntüsü PC'ye özel olan yakın zamanda duyurulacak "Wild West Online" oyununa aitmiş

http://oyungezer.com.tr/haber/49001-rdr-2-den-sizdigi-sanilan-gorselin-kaynagi-belli-oldu

Taklaya geldik

• Bence Wild West Online'in yapimcisi bilerek gorseli sizdirip rdr 2 soylentilerine bi sure ses cikarmadi. 2 gun once oyunu kimse duymamisken simdi herkes biliyor. Inanilmaz mantikli bi hamle olmus, ders diye okutulur.

• RDR 2 nin kaymağını yemek isteyen çok, Ubisoft bile yeni Far Cry ı western olarak yapacakmış. Live action reklamı çekilirken benzer haber olmuştu RDR için mi bu dşye.
  • oyun öyle bir marka haline gelmiş ki

en ufak western teması içeren bir şeyde ortalık "red dead redemption" diye çalkalanıyor

başarı budur
  • quote:

Orijinalden alıntı: defected

oyun öyle bir marka haline gelmiş ki

en ufak western teması içeren bir şeyde ortalık "red dead redemption" diye çalkalanıyor

başarı budur

Oyundan ziyade rockstar çok başarılı bir firma. Diğer firmalar gibi yılda 3 oyun yerine 3 yılda 1 tane çıkarıyor ama darmadağın ediyor piyasayı😀

• Western tarzina belki cok uzak olacak ama Rdr ye o konuda bence en cok yaklaşan oyun Last if us. At sürüş grafik oldukça başarılıydı.Gerci cok fazla sahnesi yoktu ama naughty dog ve rockstarin işin içinde oldugu her halinden belli oluyordu.Iki firmada cidden kalite abidesi.....

• Valla rdr 2 nın kaymagını yemektede geç kaldı yapımcılar 2010 da çıktı oyun 2018 olacak bır benzerı rakıbı çıkmadı kafa çalısmıyor hakıkaten bu yapımcılarda. Bu sene benzerı oyun cıkarsan ne olacak zaten sene sonu orjınali çıkıyor..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Remastered duyurulsa efsane olur bu E3'te. Red Dead Redemption 2'nin Ekim'de geleceğini pek zannetmiyorum. Rockstar, her oyununda yaptığı gibi bunu da erteleyecektir bence. Eylül veya Ekim'de Remastered'i soksalar araya çok iyi olurdu aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StativeDread -- 13 Mayıs 2017; 2:35:11 >
  • https://youtu.be/gmA6MrX81z4

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • L.A Noire ile Red Dead Redemption Remastered gelse varya efsane ötesi olur ya. Rockstar kıyak yapsa keşke
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.