Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.935
Cevap
277
Favori
453.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pc'de oyunları malum yerlerden indirince kızarlar. Hadi dublajı geçtim Tr altyazı bile çıkartmıyorsan niye sadece konsola oyun yapıyorsun. Çoğu oyunda saçma sapan diller bile var. Yani ne desek boş ya Tr sorumlularının suçu varsa Allah bin belalarını versin. (Neyse beddua ağır oldu , Allah görsün deyim...)
  • Yarın bir sürpriz olabilir ama bence prey çıkacak. Neyse yarın Gameinformer ın mart sayısı tanıtılacak.https://twitter.com/gameinformer/status/828705099975385088

Geçen ay'ı kontrol ettim "bir sonraki kapağımız acaba ne??" gibisinden tweet atmamışlar biraz beklentiyi arttırıyor haliyle ama ben prey çıkacağını düşünüyorum maalesef.

Gameinformer 2012 Ekim ayında Gta V i inceleyeeceklerini duyurmuşlardı ve bu inceleme aralık sayısının konusuydu(kasım başında çıkıyor),yani RDR 2 olsa önceden haber verirlerdi gibime geliyor ama bakalım. Ve ayrıca Gameinformer Rockstar ile araları iyi bilmeyenler için.
    https://twitter.com/VG_Dave/status/826858949517463554 Buda geçen hafta Rockstar,Gameinformer ı unfollow edip sonrasında followlamıştı.

Yarın TakeTwo finansal rapor zımbırtısı var bunuda bi ihtimal olarak ekleyebiliriz ama Gta V çıkışını beklerken 2-3 tane böyle finansal rapor yapılmıştı ve hiçbirşey paylaşılmamıştı diye hatırlıyorum.

Konuyu ara ara canlandırmayaca çalışıyorum Gtaforums,Reddit ve Neogafta ara ara RDR 2 konusu hakkında birşeyler yazılıyor,paylaşılıyor burdada bu görevi ben üstleneyim bari. Neyse mesajımı sildim kimseye sataşmıyorum Ayrıca Prey 2 ay öncenin kapağıymış yani prey olamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WrathofGlatzeman -- 7 Şubat 2017; 1:40:2 >

• quote:

Orijinalden alıntı: WrathofGlatzeman

Rockstar 2011 sonlarına doğru Türkçe çeviri yapabilecek eleman arıyordu. İstedikleri özelliklerde bir hayli fazlaydı. Red Dead Redemption 2 nin 2012 yılında geliştirilmeye başlandığını biliyoruz, o zamanlar herkes Gta 5 için aradıklarını düşünmüştü fakat Gta 5 2009 da geliştirme sürecine girmiş bir oyundu. Benim için Türkçe olup olmaması çok önemli değil -olursa daha güzel olur tabii- RDR 2 Türkçe gelebilir boşu boşuna vermemişlerdir heralde o ilanı. Şuan bulamadım maaş kısmını ama 10.000 ile 15.000 dolar arası bir maaş vaat ediliyordu sanırım. İlan şuan açık değil bulmuşlardır umarım.

https://www.technopat.net/2011/12/29/rockstar-ise-turkce-bilen-eleman-ariyor/

Pek sanmıyorum ama inşAllah olur öyle bişey tadından yenmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Rockstar oyunları da artık Türkçe altyazı koysun bi zahmet.

Benim gibi İngilizce bilmeyenler,böyle diyaloğun çok olduğu oyunları anlamıyor.

Ea bile Türkçe yaptı. Ki gta yıllardır ülkemizde sevilip oynanan bir oyun.

• GTA'da bile TR altyazı yokken Red Dead'e zor gelir bence...
  • Türkçe olmasın ama hemen çıksın
  • Arkadaşlar ps3um yok. Sizce ilk oyunu satın alıp arkadaşımın ps3uyle oynasam mi? Sonra da koleksiyonuma katarım. Yoksa Rdr 2 ye başlamadan önce gameplay videolarını izlesem yeter mi? Oyunu oynamis yerli duzgun insan da yok gerci. Yabancı izlerim. Keske ps4 e çıkarsalardı yahu su oyunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: fantastik canavar

Arkadaşlar ps3um yok. Sizce ilk oyunu satın alıp arkadaşımın ps3uyle oynasam mi? Sonra da koleksiyonuma katarım. Yoksa Rdr 2 ye başlamadan önce gameplay videolarını izlesem yeter mi? Oyunu oynamis yerli duzgun insan da yok gerci. Yabancı izlerim. Keske ps4 e çıkarsalardı yahu su oyunu.

Bırak Türkçeyi yabancılar arasında bile tercih edebileceğim Easter GamersTv var youtube'da. Her zaman söylediği gibi oyunda senaryo varsa, hikaye ağırlıklı çekimler yapıyor. Oyuna büyük saygı duyuyor. Altyazıları Türkçeye anlık çevirip oyunun atmosferini de bozmamaya çalışıyor ve en önemlisi oyuna kendisini verip işini ciddiye alıyor. Tavsiye ederim burdan izlemeni.

Zaten Red Dead Redemption'ın açılış sahnesindeki tren sohbetlerini çevirmesini ve yorumlamasını izle (o yıllardaki ırkçılık, yokluk, dedikodular vb.) anlarsın nasıl bir seri izleyeceğini.

Reklam gibi algılanmasın. Çok rahatlıkla hayatımın en güzel oyunu diyebileceğim The Last Guardian'ı öyle itici ve yapmacık çekmiş ki 3 bölüm dayanamadım kendim oynamaya karar verdim. O sesini çocuksu yapıp tricooo diye bağırışları falan öff...

• quote:

Orijinalden alıntı: NİGHTROD

quote:

Orijinalden alıntı: fantastik canavar

Arkadaşlar ps3um yok. Sizce ilk oyunu satın alıp arkadaşımın ps3uyle oynasam mi? Sonra da koleksiyonuma katarım. Yoksa Rdr 2 ye başlamadan önce gameplay videolarını izlesem yeter mi? Oyunu oynamis yerli duzgun insan da yok gerci. Yabancı izlerim. Keske ps4 e çıkarsalardı yahu su oyunu.

Bırak Türkçeyi yabancılar arasında bile tercih edebileceğim Easter GamersTv var youtube'da. Her zaman söylediği gibi oyunda senaryo varsa, hikaye ağırlıklı çekimler yapıyor. Oyuna büyük saygı duyuyor. Altyazıları Türkçeye anlık çevirip oyunun atmosferini de bozmamaya çalışıyor ve en önemlisi oyuna kendisini verip işini ciddiye alıyor. Tavsiye ederim burdan izlemeni.

Zaten Red Dead Redemption'ın açılış sahnesindeki tren sohbetlerini çevirmesini ve yorumlamasını izle (o yıllardaki ırkçılık, yokluk, dedikodular vb.) anlarsın nasıl bir seri izleyeceğini.

Reklam gibi algılanmasın. Çok rahatlıkla hayatımın en güzel oyunu diyebileceğim The Last Guardian'ı öyle itici ve yapmacık çekmiş ki 3 bölüm dayanamadım kendim oynamaya karar verdim. O sesini çocuksu yapıp tricooo diye bağırışları falan öff...

Evet hocam kendisini Enis Kirazoğlu'nun videolarından tanıyorum. İyi birisi ama oyun oynayisini bilmediğim icin red dead redemption serisinden rastgele bi video açıp rastgele bi kısmını biraz izledim. Pek beğenmedim ama bu yorumunuzdan sonra tekrar izleyeceğim. Teşekkürler.

• Gameinformer dergisinde bu ay ayrıntılar gelecek..

• Umuyoruz hocam kesin birşey yok,bir kaynak falan bulduysanız paylaşın lütfen koskoca oyun dünyasında 2 oyunu gerçekten merakla bekliyorum biri bu biri WiLD
  • Ahahah demek mete nin enise reklam yapması gerekirken enis meteye reklam yapmış :D

• Gelmedi haber e3 öncesi kesin gelir ama

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukayaz

Ahahah demek mete nin enise reklam yapması gerekirken enis meteye reklam yapmış :D

Evet öyle oldu ama izlemiyorum abone de olmadım oyunu aldim kendim oynayacam bakalim. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Husqv4rn4

GTA'da bile TR altyazı yokken Red Dead'e zor gelir bence...

Gta iyi sattıysa read dead türkçe olabilir inşallah da olur

• quote:

Orijinalden alıntı: LazBoard

quote:

Kendi exclusive oyununa bile Türkçe altyazı eklemeye üşenenler gidip Rockstar la iletişime geçip altyazı eklettirecek.
    Nasıl olsa GTA V den bile fazla satacağını biliyorlar.Oyuncuları düşünmek en son işleri onların.
    İnş.siz haklı çıkarsınız,umarım Rockstar oyununda Türkçe görürüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nemanja Bjelica

quote:

Orijinalden alıntı: LazBoard

quote:

Kendi exclusive oyununa bile Türkçe altyazı eklemeye üşenenler gidip Rockstar la iletişime geçip altyazı eklettirecek.
    Nasıl olsa GTA V den bile fazla satacağını biliyorlar.Oyuncuları düşünmek en son işleri onların.
    İnş.siz haklı çıkarsınız,umarım Rockstar oyununda Türkçe görürüz.

GTA'dan fazla satamaz yalnız.

• Kasım 2017 de tadını çıkarırız umarım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KOX B0SS

Kasım 2017 de tadını çıkarırız umarım

inşAllah hocam.
  • Umarım GameInformer Nisan sayısından tanıtılır artık detaylarıyla.

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.