Şimdi Ara

| Qnoops | - Call Of Cthulhu %100 Türkçe Yama (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
10
Favori
25.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eline sağlık hocam. Güzel görünüyor.
  • ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 7:44:18 >
  • İban da bir problem var sanırım!
  • Teşekkür ederiz yarın ilk işim hesabınıza bağış yapmak olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • obasar84 O kullanıcısına yanıt
    ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 7:44:22 >
  • Beklediğim oyun elinize sağlık. Bu arada sitenizde çok güzel olmuş :D
  • Gerçekten tebrik ve teşekkür ederim. Yama yapıyoruz diye senelerce bekleten çeviri "gruplarının" yanında inanılmaz bir iş çıkarmışsınız. Oyunu oynadıktan sonra kesinlikle bağış yapacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qnoops

Herhalde ilgili yama linkine yamanın kendisine yine yeniden tek ben ulaşamıyorum hayırdır işallah (daha önce de böyle bir durum ilk kez başıma gelmişti sizin yamalarınızdan biriydi diye hatırlıyorum), Call Of Cthulhu %100 Türkçe Yama için yönlendirilen site bu -> https://www.qnoops.xyz/ sitenizden indirmek için link bu -> http://ouo.io/kqtgYh neden her tıkladığımda bambaşka reklam amaçlı sitelere yönlendiriliyorum yahu? O yancı reklamlı siteleri geçip bir türlü yamanın kendi download linkine de ulaşamadım, 3-4 kez denedim en sonunda antivirüs yazılımı da dayanamadı herhalde trojan bulundu deyip site bağlantısını kesti.

Bir de bu yama/dosya upload işlerinden pek anlamam da böylesi dosyaları yamaları herkesin kolaylıkla ulaşabileceği basitçe kullanabileceği Google Drive, Microsoft OneDrive, Yandex Disk gibi yerlere bedavadan yükleyip indirmeye bırakamıyor muyduk?. Google Drive en azından her cep telefonu kullanıcısının bedavadan sahip olduğu bir şey diye biliyorum ve sanırım 10-15 GB'a kadar her şey upload'lanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ravenholm -- 11 Kasım 2018; 10:28:52 >
  • Elinize sağlık hocam
  • Merhaba arkadaşlar önceki oyununu oynamamıştım direk bununla başlarsam hikayeyi anlarmıyım?
  • 2 si farklı oyunlar tamamen birbirinden bagımsız 2 oyun, istedğin gibi oyna hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eline sağlık
  • Ellerine sağlık çok çok iyi olmuş dostum. Arkadaşlar bu arada bu oyunun save dosyaları nereye kayıt oluyo bulamadım bi türlü bilen varsa yardımcı olabilir mi

• ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 7:44:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qnoops

Teşekkürler hocam iyi oldu böyle, bu yama için de böylesi özel bir oyunu daha Türkçe oynamaya vesile olduğun için çok sağolasın eksik olma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaViTz

2 si farklı oyunlar tamamen birbirinden bagımsız 2 oyun, istedğin gibi oyna hocam
    Sağol hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helal olsun be. eline emeğine yüreğine sağlık kardeşim.
  • South Park: The Fractured But Whole çevirinizden sonra yine kendinize hayran bıraktınız çok teşekkür ediyorum, hayatta keşke dediğiniz her şeyin sizinle olması dileğiyle
  • Call fo Cthulhu. Mu?

O metallica nın şarkısı değil miydi lan?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.