Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

| Qnoops | - Call Of Cthulhu %100 Türkçe Yama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
132
Cevap
9
Favori
16.555
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> | Qnoops | - Call Of Cthulhu %100 Türkçe Yama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5680 Mesaj
    Elinize sağlık.Hızlı bir çeviri olmuş.Kalitesinden şüphem yok.Kısa sürede bağış yapacağım.
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Kardeşim yamayı indirdim. Steam üzerinden klasörü de seçtim ama oyuna girmedi bilgin olsun. Var olan oyunum da gitti. Yamayı kaldır desem de oyun düzelmedi. Oyuna girmiyor . Steamapps/Common/CallofCthulhu klasörünü seçmiştim. Artık oyuna da giremiyorum sildim yeniden oyunu kuruyorum.
    |
    |

@ord_esteban keşke oyunu silmeseydiniz. böyle bir durumla karşılaşan olursa, yamayı kaldırsın ve steam'den oyunun dosyalarını doğrulasın. bu sayede steam orijinal dosyayı (500 mb) geri indirecek ve oyunu yeniden kurmanıza gerek kalmayacak.
    Ayrıntılar için size ayrıca mesaj atıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    AMD Ryzen 5 2600 3.9GHz || ASUS TUF B350M-PLUS GAMİNG || Crucial Ballistix Sport DDR4 3000MHz (2x8) 16GB || MSI GTX 1070 8GB AERO ITX OC || Hikvision C100 240GB 3D TLC || HP EX900 M.2 250GB NVMe 3D TLC || Seagate BarraCuda SATA III 1TB 7200 RPM || WD 500GB BLUE SATA III 7200 RPM || Everest Rampage MAJESTY || Xigmatek Tauro 700W 80+ || SAMSUNG CJG50 27" QHD 144Hz 2K Curved (4ms) || Logitech Z333 2.1 Subwoofer || Corsair K55 RGB Gaming || Logitech G27 Racing
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Tekrar yorum yazmak istedim.

Oyun müthiş, türkçe yamayla anlayıp oynamak daha müthiş. 8. Bölümdeyim.

Oyun film gibi sizi içine sürüklüyor. Hızlı oynamadan yavaş yavaş oynayan hikaye seven kişiler için müthiş bir korku gerilim.

Hem yamayı çeviren hemde oyunu yapan ekibe bu güzel eserden dolayı teşekkür ederim.

Underrated kalmış bir oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Anakart:Gigabyte Z77m-d3h---İşlemci:İntel i5 3570k---SSD:Samsung 840 EVO 120 gb---GPU:Evga GTX960 SuperSC ACX 2.0+ GDDR5 4GB---Ram:Gskill Ripjawsx 8gb (2x4gb) ddr3 1600 mhz ram cl9 (1.5 volt)---HDD:WD Caviar Green 3.5" 1TB---Audio:???---Ses sistemi:Edifier DA5000pro---Kasa:Corsair Carbide 200r---PSU:OCZ Modxtream Pro 80+ 700W

Xiaomi MI 6 128 gb
  • Yüzbaşı
    345 Mesaj

@freeman1930 bir kişi daha aynı sorunu yaşamış, size özel mesaj atıyorum müsaitseniz dosyaya bir bakabilir miyim acaba?

@Hawk-Claw teşekkür ederim:)

@EmuMaster herhangi bir ekiple değil yalnız çalışıyorum, teşekkür ederim iyi oyunlar:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 12 Kasım 2018; 11:40:35 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Hawk-Claw , EmuMaster , freeman1930
    AA standartlarında bir oyun olmasına rağmen yine Focus Home Interactive'in yayıncısı olduğu bir oyun ve yine yüksek fiyat. Sayelerinde böyle güzel oyunları oynayamıyoruz. Yama için çok teşekkürler, umarım güzel indirim oranları alır da oynarız.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Qnoops

@TearsForFears @dysquest teşekkür ederim:)

@ord_esteban keşke oyunu silmeseydiniz. böyle bir durumla karşılaşan olursa, yamayı kaldırsın ve steam'den oyunun dosyalarını doğrulasın. bu sayede steam orijinal dosyayı (500 mb) geri indirecek ve oyunu yeniden kurmanıza gerek kalmayacak.
    Ayrıntılar için size ayrıca mesaj atıyorum
    Oyuna giremiyordum resimdeki hatayı alıyordum . Qnoops kardeşim sağolsun uzaktan bağlantı ile sorunu giderdi. Sorunun çözümü çok basit eğer benim aldığım hatayı steam'de alırsanız .

- Steam sol üst menü ayarlardan arayüz dilini ingilizce yapın
    - Yeniden ingilizce olarak bağlandıktan sonra oyuna bir defa girin ve çıkın
    - Sonra ayarlardan tekrar arayüz dilini türkçe yapabilirsiniz.

Sorun kalmıyor oyun türkçe menü ve altyazı var. Youtube kanalımda artık serinin devamını türkçe olarak devam edeceğim. Kanalımda kesinlikle kendisinin adı emeğinden dolayı geçecektir. 8.Bölümde.

• Yüzbaşı
    345 Mesaj

teşekkürler iyi oyunlar, takipteyim!
    |
    |
    lord_esteban kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Resmi Çeviriler
    Beastiarium | Bronze Age | Die for Valhalla! | Distrust | Hacknet | Egypt: Old Kingdom
    Predynastic Egypt | Remothered: Tormented Fathers | Revhead | Trojan Inc. | Wild Terra Online

Mobil Çeviriler
    Dictator 2 | Dictator 2: Evolution | Zombie Tsunami
  • Binbaşı
    1924 Mesaj
    keşke ps4e de olabilse.
    ingilizce oynamakta zorlanan arkadaşlar için istiyorum.
    ben oynadım bitirdim yoksa sözlük yardımıyla.
    |
    |

@All, yamanın boyutunu 2.1 mb'a indirdim ve oyun içinde gözüme çarpan birkaç hatayı güncelledim. yeni versiyonu kurmayı unutmayın:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 15 Kasım 2018; 14:2:38 >
    |
    |
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Rica ederim

.ZIP dosyasıyla sorun yaşayanlar 7zip adlı programı indirip kursun ve yama dosyasını onunla çıkartsın, winrar kullanmayın 7zip daha iyi:)
    |
    |
Reklamlar
e-ticaret
son dakika
izmir web tasarım
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,317
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.