Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

| Qnoops | - Call Of Cthulhu %100 Türkçe Yama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
132
Cevap
9
Favori
16.543
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> | Qnoops | - Call Of Cthulhu %100 Türkçe Yama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    345 Mesaj
    Yamanın boyutunu 1.5 mb'a indirdim ve gözüme çarpan birkaç hatayı düzelttim.

yamanın şu an güncel versiyonu 1.1. Güncellemeyi unutmayın:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 15 Kasım 2018; 23:17:40 >

Orijinalden alıntı: Qnoops

Yamanın boyutunu 1.5 mb'a indirdim ve gözüme çarpan birkaç hatayı düzelttim.

yamanın şu an güncel versiyonu 1.1. Güncellemeyi unutmayın:)
    Acaba son çıkan update den sonra türkçe yamada sıkıntı çıkarıyor mu ? Yani güncellemeyi yükleyelim mi ? Teşekkürler

Selam, evet oyunu güncelleyebilirsiniz. Şimdi yamanın steam versiyonuna uygun sürümünü yayınlayacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 15 Kasım 2018; 21:44:56 >
    |
    |
    maffay__musty kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Qnoops

Selam, evet oyunu güncelleyebilirsiniz. Şimdi yamanın steam versiyonuna uygun sürümünü yayınlayacağım
    Bilgilendirme için teşekkür ederim. Umarım bundan sonra sizi başka bir sürpriz projede görebiliriz..
    |
    |

@maffay_musty Rica ederim, elbette!

@amesnahre Teşekkürler:)

_____________________________________________________________________________

@All Steam'e gelen güncelleme sebebiyle yamanın kurulum dosyaları artık Steam ve 'İlaçlı' olmak üzere ikiye ayrılmıştır. Size uygun olan yamayı yükleyerek oyunu oynayabilirsiniz.

Oyunun Steam sürümüne sahip olanlar, güncelleme yaptıktan sonra Steam'e uygun yamayı indirip tekrar kurarak Türkçe oynamaya devam edebilir.

indirme linkleri; https://qnoops.xyz adresinde.

_____________________________________________________________________________

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 15 Kasım 2018; 23:7:26 >
    |
    |
    Bahsedilenler: maffay__musty , amesnahre

ben teşekkür ederim=)
    |
    |
    ilkekaratas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    oyunum crackli versiyon. türkçe yamayı kurduktan sonra oyundan fatal error hatası alıyordum. yani 5 dakka oynuyorum oyundan atıyordu. ben de update yamayı kurayım dedim. oyunun update yamasını kurunca , türkçe yamanın yenisi de eskisi de çalışmadı. ben de oyunu tekrardan kuracağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darknorrec -- 17 Kasım 2018; 0:19:53 >

Yamayı iki kere üst üste kurarsanız sorun çıkarabilir.

"fatal error" uyarısını büyük boyutlu yamayı kurup oynarken alıyordunuz sanırım? onun sebebini bilmiyorum, ilk defa duydum.

oyunu tekrar yükledikten sonra siteden en son eklediğim yamayı indirip kurun bir sorun olmayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 17 Kasım 2018; 1:27:28 >
    |
    |
    darknorrec kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şu an 1.1 türkçe yaması normal oyunla sıkıntısız çalışıyor.Ancak oyun için yayınlanan upgrade i kurduğum zaman hata veriyor. Normal şekilde oyunu oynayacağım, sıkıntı değil.

verdiği hata şu:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darknorrec -- 17 Kasım 2018; 10:39:56 >
    |
    |
    Qnoops kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sanırım sorunu buldum. Yamanın ilaçlı sürümü v1.0'a göre yapılmıştı. Steam'e getirilen güncellemeyi ilaçlı sürüme de getirmişler. Siz de o güncellemeyi yükleyince oyun çalışmıyor.

Şimdi inceleyip tekrar editleyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 17 Kasım 2018; 11:4:43 >
    |
    |
    3. bölümü oynuyorum oyunun oynanış dinamikleri hikayesi diyaloglar çevre dizaynı ve atmosferi inanılmaz hoşuma gitti. Türkçe çeviri kalitesi bir okadar güzel. Oldum olası bir oyun almadan önce merlinin kazanında inceleme ve yorumları okurdum bi fikrim olması açısından ama şu oyuna 60 puan verip okadar kötülediklerini görünce şüpheye düşmüştüm. Yinede detektiflik konusunu sevdiğim ve türkçe olduğu için şans vermek istedim. Sonuç olarak bu oyunun incelemesi merlinin kazanını kullandığım son inceleme oldu kör oynasa okadar alakasız inceleme yapamaz şu oyuna. Ayrıca yama için tekrar teşekkürler.

kesinlikle katılıyorum. oradaki incelemeyi okuyup hayal kırıklığı yaşamıştım, yine de oynamak istedim oyunu.İyiki de oynamışım atmosfer süper, sırf onun için bile oynanır .
    |
    |
    4XCUE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: darknorrec

kesinlikle katılıyorum. oradaki incelemeyi okuyup hayal kırıklığı yaşamıştım, yine de oynamak istedim oyunu.İyiki de oynamışım atmosfer süper, sırf onun için bile oynanır .
    Özellikle atmosfer bitiriyor insanı zaten. 3. bölümde köşkü içinde bi kütüphane var allahım gömün beni oraya tonlarca kitap var içim gitti
    |
    |
    Teşekkürler yama için
    |
    |

Bir şeyler deneyebildiniz mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darknorrec -- 17 Kasım 2018; 18:37:0 >
    |
    |

Evet, siteyi güncelliyorum. Birazdan editleyeceğim. Haber ederim

@4XCUE , @AreaNuda rica ederim

edit: Tamamdır, yükleyebilirsin yamayı. Update 1'li sürümü yüklemen gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 17 Kasım 2018; 19:10:2 >
    |
    |
    Bahsedilenler: darknorrec kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör AreaNuda , 4XCUE

çok çok teşekkürler emek verdin o kadar.Hemen denedim sıkıntısız şekilde oldu, çok sağolasın
    |
    |

rica ederim, iyi oyunlar:)
    |
    |
Reklamlar
e-ticaret
haberler
Lastik Fiyatları
izmir web tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,384
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.