Şimdi Ara

QCY Kullanıcıları Kulübü (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.279
Cevap
54
Favori
182.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • a101 den aldım ama arkasında 2017 model olduğu yazılmış, perform standaert 2017-2019 diyor . ulan 2020 bitiyor hiç açmadan iade mi etsem bilemedim, sitelerde de fiyatı dip yapınca herhalde biri ucuza yurrdışında elde kalmışları buldu da ithal etti herhalde, piyasaya sürdü, naapsam bilemedim

ne dersiniz arkadaşlar?
     QCY Kullanıcıları Kulübü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün eşime aldığım airdots modelini denedim ve şuna karar verdim: t7 de tiz yok.

• GoldenShoot G kullanıcısına yanıt
    Eminim öyledir diğer arkadaşların dediğine katılıyorum.Çakma sitelerden çakma malı alıyorsun sonra buraya gelip markayı kötülüyorsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 67borte kullanıcısına yanıt
    Arkadaş konu kapansın diye, uzatmayayım diye birşey yazmıyorum başka biriniz çıkıyor..

Benim için ucuz mal ve KÖTÜ MAL. Belki bana denk geldi. İkisinde de sorun yaşadım, ne diyeyim yalan mı söyleyeyim?

Bilal'e anlatır gibi anlatayım..

İkisi çakma site diyorsunuz ya, bakın aldığım iki ürünün linkleri ve yorumları:

Önce Qcy T5 aldım şuradan(1900 yorum var, puanı 4.4):

https://www.hepsiburada.com/qcy-t5-bluetooth-5-0-kulaklik-siyah-p-HBV00000PKRW1?magaza=Hepsiburada

Şarj kutusu arızalıydı, iade ettim.

Sonra Qcy T7 aldım yine hepsiburada'dan(700 yorum var, puanı 4.6):

https://www.hepsiburada.com/qcy-t7-tws-bluetooth-kulaklik-beyaz-p-HBV00000VQFBI?magaza=Hepsiburada

Bunun da sol kulaklık sorunlu, 45 dk'ya şarjı bitiyor.

Bir markanın 2 ürününü güvenilir bir siteden, yorumlara dayanarak almışım, ikisinde de sorun çıkmış. Önceki sayfalarda da başkaları arızalardan bahsetmiş. Sen sorun yaşamadın diye ben neden çakma sitelerden çakma ürün almış oluyorum, nereden aldığımı bilmeden bu kanıya nasıl varıyorsunuz, bu kadar saçma birşey olabilir mi?

Mutluysan sorun yoksa kullanmaya devam edersin. Benim tecrübelerme göre T5'i de, T7'yi de önermiyorum. Ucuz ve kötü ürünler.

• GoldenShoot G kullanıcısına yanıt
    Benimde sağ kulaklık diğerinden %20 önce bitiyor. Zaten 150 liralık ürünün nasıl çakması oluyor bende onu anlamadım.
  • Qcy t7 kulaklığın kullanım süresinin 2 ay da 4 saatten 3 saate düşmesi normal mi? Kullanan arkadaşların kulaklıkları nasıl durumu? Ona göre garantiye göndericeğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçtiğimiz yıl aldığım ve beklentilerim arttıkça kulağıma işkence etmenin bir anlamı olmadığını düşündüğüm bu Qcy t1 pro'nun iç aksamı. Sol kulaklıktan ses gelmeyince bende parçaladım ve içini açtım. Özellikle dokunmatik teknolojisi ve donanım fonksiyonu beni benden aldı bu arada sol taraf pert doğal olarak. kasa ve sağ kulaklık duruyor ihtiyacı olana sembolik bir fiyata yollayabilirim.

QCY Kullanıcıları Kulübü
     QCY Kullanıcıları Kulübü
     QCY Kullanıcıları Kulübü
     QCY Kullanıcıları Kulübü

• t1c modelini aldım ses olarak işlevsellik olarak beklentilerimi karşıladı

fakat şarj kutusuna koyduğumda karşılıklı olarak sürekli kulaklıkların ışıkları sellektör şeklinde yanıp yanıp sönüyor sebebini bilen varsa yardımcı olabilir mi

bu arada senkronunu yaptım

• Merhaba arkadaşlar Qcy T5 kullanıyorum üç gün filan oldu en başta kulaklık arada ses kesintisi yapıyordu göz ardı ediyordum da bugün cebimdeyken hiç ses gelmiyordu. Telefonu çıkarınca ses geliyordu. Ben de başka telefonlarda denedim cebime değil de telefonun üzerine elimi koyunca ses gidiyordu. Bilgisayarda denedim kulaklığı elimle kapayınca gene ses gidiyordu hiç gelmiyordu. Böyle bir kesinti olunca da bir kulaklık çalışıp biri çalışmıyor. Kapayıp açmam gerekiyor. Kulaklıklarım sıkıntılı mı acaba herkeste mi böyle

• Bugün deneme amaçlı t7 kulaklığı açık bırakarak şarj süresi ölçümü yaptım. Sağ kulaklık yaklaşık 2.5 saat, sol kulaklık 30-40 dk. fazla gitti.  QCY Kullanıcıları Kulübü  QCY Kullanıcıları Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat18100 -- 30 Aralık 2020; 17:36:58 >

• murat18100 kullanıcısına yanıt

Hocam birşey merak ediyorum. Sizin t7 bin kutusu %100 şarj oluyor mu ? Benim hep 90 da kalıyor üstü çıkmıyor acaba bir sorun mu var?

• Gordi34 G kullanıcısına yanıt
    Oluyor hocam. Düşük amperli fiş kullanıyorsunuz değil mi?

Evet hocam. 5v 1amper kullanıyorum. Kulaklıklar %100 oluyor fakaat kutu maksimum 90. Anlamadım

• [ *MESAJ* *SİLİNDİ* ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knoples -- 7 Ocak 2021; 19:14:51 >
  • Merhaba severek kullandığım qcy t1c kulaklığımın sol tarafını düşürmek suretiyle kaybettim. Artık ürünü kullanmayan ya da sadece elinde çalışır olarak sol taraf kalmış birisi varsa sol kulaklığa talibim. Yer Ankara. Elden de alabilirim ya da kargo ile de alıcı ödemeli göndermek isteyen olursa çok makbule geçer. Teşekkürler.

• Merhaba,

Xiaomi K20 Pro telefonum var. T7 modelini kullanıyorum ama bir türlü eşleştirme yapamadım. Hesap oluşturma kısmı tamamen gidik zaten aktivasyon kodu gelmiyor. Hesap girişi yapmadan eklemeye çalıştığımda ekrandaki yönergeleri yaptığım halde bir türlü bağlanmıyor.

• t5 bugün elime geçti ancak iki ayrı telefonda denedim şarkı dinlerken ya da film izlerken kopmalar oluyor çözümü var mı iade mi edeyim ?

• nasıl kvk garantisi var anlamadım.

aratınca garanti için yer bulamıyorum. ürünü garanti diye adı sanı duyulmamış bir firmaya yönlendiriyorlar. oraya gönderip 4 aydır garantiden ürününü alamayan var. telefonlara da çıkmıyorlar mış? benim t5 kulaklığım bozuldu garantiye veremedim. birde t7 var elimde o da bozulursa napacağım. garanti konusu ciddi bir konu...  QCY Kullanıcıları Kulübü 

• Qcy uygulamasına kayıt olamıyorum nasıl olabilirim? Doğrulama Kodu gönderirken hata veriyor.

Bir diğer sorum QCY T8 aldım bilgisayara bağlanınca dokunmatik tuşlar çalışmıyor sol kulaklık sağ kulaklık farketmez iki defa üst üste basınca başka bir müzik çalıyor. Böyle bir şey yaşayan var mı?

Hocam uygulamaya kayıt olamıyorum siz nasıl oldunuz? Kod gelmiyor ve hata veriyor.

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.