Şimdi Ara

QCY Kullanıcıları Kulübü (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.279
Cevap
54
Favori
182.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • QCY T6 hakkında ne diyorsunuz 170 lira fiyatı var ve düşmeyi engellemek için çentiği var ki başka bir bir markada görmediğim efsane bir özellik. Xiaomi ve benzeri bir çok bluetooth kulaklık kulağımdan düşüyordu. Sırf düşmesin diye alacağım. En sonuncu olanı aldığım gün düşünce mikrofonu arıza yaptı. Kulaklık olarak çalışıyor gerçi. QCY T6 güzel derseniz hemen kupon arayışına gireceğim. Amazondan alacağım ben de.

• quote:

Orijinalden alıntı: erian87

QCY T6 hakkında ne diyorsunuz 170 lira fiyatı var ve düşmeyi engellemek için çentiği var ki başka bir bir markada görmediğim efsane bir özellik. Xiaomi ve benzeri bir çok bluetooth kulaklık kulağımdan düşüyordu. Sırf düşmesin diye alacağım. En sonuncu olanı aldığım gün düşünce mikrofonu arıza yaptı. Kulaklık olarak çalışıyor gerçi. QCY T6 güzel derseniz hemen kupon arayışına gireceğim. Amazondan alacağım ben de.

T7 niyeyse daha ucuz gözüküyor hocam 150 lira.

• Arkadaşlar bu QCY Uygulamasını nasıl ingilizce yada türkçeye çeviriceğiz

çince bilen bir kişi yardımcı olabişirmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Birde bende QCY T7 var yeni aldım daha şarj etmedim.bunu hızlı şarj çihazı ile şarj etsen bozulurmu acaba şarj adaptörümün çıkışı 2 amper

• mausemause1974 M kullanıcısına yanıt
    Sakın hocam eski tuşlu telefon adaptörüne type c kablo takarak şarj edin 500 miliamperlik falan olanlardan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat18100

arkadaşın kulaklığında da aynı problem olmuştu ondan sordum. Telefonu xiaomi idi onlarda balans ayarı var sağ sol onunki solda kalmıştı. Ortaya getirince düzelmişti. One plusta da olabilir bir bakın isterseniz

iyi akşamlar,

benzer durumu şu an yaşıyorum. t5 modeli kullanıyorum. telefonda xiaomi redmi note8 pro. sağ kulaklıktan ses gelmiyor. ama tuş kombinasyonu çalışıyor, mikrofon çalışıyor ama ses gelmiyor. reset attım, kapattım açtım, şarja taktım. yok, düzelmedi. sol kulaklık da hiç bir sorun yok. gayet iyi çalışıyor. bahsettiğiniz balans ayarını da telefonda binbir güçlükle buldum ama o da sonuç vermedi. ya da ben beceremedim.

• QCY T7 modelinin sağ kulaklığından az ses gelmeye başladı. Yabancı forumlara bakınca ses çıkışının olduğu yerdeki siyah bez gibi görünen filtreyi söküp temizleyin demişler. Sökünce zaten ses yükseldi, sorun kalmadı. Filtreyi temizleyip yerine taktım, böylelikle problem çözüldü. Terlemeden ötürü kulaklıkta sorun oluşmasın diye filtreyi yerine takın önerisi yapılmış.

Belki benim gibi sorun yaşayanlara yardımcı olur diye yazıyorum.

• keneral1907 K kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın telefonda balansı ortalayınca düzelmişti. Siz telefon görüşmesi denediniz mi. Aynı mı yine?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-25D61F122

ikisinde de herhangi bir gecikme yaşamadım hocam. t5 in oyun modunu kullanıyordum, t7de o özellik yok.

dostum bende t5 aldım birkaç sorum olacak. kutusunu şarj ettim yeşile döndü tam dolmuş demek midir yoksa yeşilin sönmesi mi lazım? Birde benim kulaklıklar kutu içinde hiç renk vermiyor tam dolu olduğunu nasıl anlarım.

• murat18100 kullanıcısına yanıt

T5 t7 arasında ses farkı farkı varmı basa tiz falan nasıl müzik için lazım bana . iPhone kablolu kulaklık ve Xiaomi kablolu kulaklık kullanıyorum iPhone tadı verirmi müzik dinlerken

• 3344yusuf 3 kullanıcısına yanıt
    T5 silikonlu baslar güzel derinden geliyor. T7 silikonsuz olduğu için bas yok onu söyleyim. Yani müzik için T7 sizi üzer, şöyle ki; arbadaki tiz hoparlörden müzik dinliyormuşsunuz gibi T7.
    Ben note fe cihazımın kulaklık silikonlarını takıp dinliyorum müziği.

• WhoiS_AttaCK W kullanıcısına yanıt

Hocam T5 gibi olan modeller kulağımda durmuyor bir şeyler taşırken koşarken falan düşüyor nedense. QCY T6 kulaklık arkasından sararak tam tutuyor. Sizce bu ürün nasıldır kalitesi arıza oranı amazondan alsam 150 lira yapmış gülümseten cuma diye. Alınır mı?

https://www.amazon.com.tr/QCY-T6-Bluetooth-Kulak-Kulakl%C4%B1k/dp/B086V4SJVH/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&dchild=1&keywords=QCY+T6&qid=1605949759&sr=8-1

• Kız arkadaşıma aldığımız t7 modelinde 1 haftalık kullanım sonrası birinde ses kısıklığı oldu.Kulaklıkları sıfırlama vs denendi sorun devam ediyor.Yaşayıp da çözebilen var mı?Yoksa kargoyla değişim için göndereceğiz.

• QCY T3 aldım. Xiaomi Redmi Note 5 Pro ile kullanacağım.

Hangi yazılımı yüklemeliyim?

• keneral1907 K kullanıcısına yanıt

Aynı sorunu bugün qs2 modeli ile yaşamaya başladım. Sıfırlama, kapatıp açma, ve şarj işlemlerini bende yaptım ama düzelmedi maalesef.

Bilgisayara veya telefona sadece sağ kulaklığı eşliyorum ses gelmiyor ama tuş fonksiyonları çalışıyor.

Bilgisayara veya telefona sadece sol kulaklığı eşliyorum ses geliyor ama tuş fonksiyonları çalışıyor.

Bilgisayara veya telefona her iki kulaklığı eşliyorum (sol kulaklık sağ kulaklığa eşleniyor otomatik olarak, telefona bağlanan kulaklık sağ ) her iki kulaklıktanda ses gelmiyor bu sefer.

Aliexpressten almıştım KVK garanti kapsamına girmez sanırım. Darbe alma, su teması gibi durumlar olmadı. Daha önce bu sorunla karşılaşan oldu mu acaba ?

• konu 3 sene önce açılmış kulaklıklar uzun süre gidiyor mu yoksa 1-2 senede bozuluyor mu uzun süre kullanıcı yorumları nasıl qcy markasının?

• quote:

Orijinalden alıntı: erian87

Hocam T5 gibi olan modeller kulağımda durmuyor bir şeyler taşırken koşarken falan düşüyor nedense. QCY T6 kulaklık arkasından sararak tam tutuyor. Sizce bu ürün nasıldır kalitesi arıza oranı amazondan alsam 150 lira yapmış gülümseten cuma diye. Alınır mı?

https://www.amazon.com.tr/QCY-T6-Bluetooth-Kulak-Kulakl%C4%B1k/dp/B086V4SJVH/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&dchild=1&keywords=QCY+T6&qid=1605949759&sr=8-1

Ben hiç QCY kullanmadım hocam bilemiyorum. Ama alınır gibi duruyor yorumlara bakmak lazım

• Arkadaşlar qcy'nin haylounun çok alternatifi var. açıkçası 150 lirayı geçmeyecek şekilde ne alabilirim. müzik film için alcam kablolulardan cok sıkıldım elde böyle imkan varken kullanmak lazım. çoğunlukla t5 t7 kullanılıyor forumda. ama ikisi için de olumlu olumsuz yorum cok fazla. silikon vs farketmez. sonuçta kabloluda kulak içi kullanıyorum silikonları var.

• Xit kullanıcısına yanıt
    Benim qcy alır almaz bozuldu. Tek kulaklık kullanabiliyorum.
  • xSwindLer X kullanıcısına yanıt
    Hepsiburadadan aldım, olmayan servisten arıza var raporu almamı istediler.
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.