Şimdi Ara

QCY Kullanıcıları Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (5 Mobil) - 1 Masaüstü5 Mobil
5 sn
1.039
Cevap
49
Favori
124.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 447
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 22 saat 32 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 49
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Yazılımcı Online (43 mesaj) murat18100 (29 mesaj) yahyademirci (27 mesaj) CSCO_CS (20 mesaj) 0quz28 (19 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (505 mesaj) Mobil (368 mesaj) Tablet (11 mesaj) Mini (15 mesaj) Uygulama (168 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    59 Mesaj

116₺ sipariş verdim amazondan bakalım 116ya değermi. Bu arada 15dk 1 saat kullanım gibi bi özelliği yok değil mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    god tier kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    141 Mesaj

hocam bendeki ürün sorunsuz, beklentilerimi karşılıyor. umarım sizin de şansınız yaver gider. yani bence değer. sorduğunuz soruyu anlayamadım.

|
    |
    MKarlion kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    59 Mesaj

Hocam 15 dk sarj kutusunda bekleyince 1 saat, 2 saat kullanım sunan Bluetooth kulaklıklar var. Bu kulaklıkta böyle bi şey varmı diye sordum?

|
    |
    god tier kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    141 Mesaj

bilmiyorum hocam, deneyimlemedim.

|
    |
    MKarlion kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    782 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MKarlion

116₺ sipariş verdim amazondan bakalım 116ya değermi. Bu arada 15dk 1 saat kullanım gibi bi özelliği yok değil mi?

Hocam o fiyata nereden aldınız acaba?

• Çavuş
    59 Mesaj

Amazon + 25 tllik kupon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MKarlion -- 8 Kasım 2020; 21:36:34 >
    |
    |
    LittleThings kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    164 Mesaj

Merhaba

Şuanda Trendyol da Qcy T5 in 3 tane farklı modeli var birisi v2020 ve 169TL fiyatı daha ucuz birisi 2019 fiyatı 200TL ve bir tane de 179 TL ye var modeller arasındaki farklılıklar nelerdir açıklarsanız sevinirim

|
    |
  • Yarbay
    3791 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MKarlion

sicak firsatlarda bende gordum 140 tl 25 cek ile 116 bende aldim

suan elimde bu kadarniyi olmasin cok sakinim

air pods 2 var bende. harika bir cihaz.. t7 esime almistim... yani sunu soylim air pods hic bilmeyen ucjn harika bir cihaz

air pods kulaga cok saglam oturuyor t7 bi o kadar iyi... ses kalitesi cok iyi ... konusma iyi genel olrak cihazi cok begnedim

airpods degismem o ayri bence mukkemel bi kulaklik airpods... ama 1.100-1400 verene kadar bütçe el vermiyorsa t7 oldukca başarılı olmus 👍👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1096 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: god tier

uzun bir süre T5 kullandım, yaklaşık 3 aydır da T7 kullanıyorum. sorusu olan arkadaşlar alıntılayarak sorabilir.

windows 10 da kullanırken youtube gecikmeleri nasıl hocam. Wİndows 10 da da oyun modunu açabiliyormuyuz? t5 veya t7 olarak değerlendirirseniz sevinirim....

• Teğmen
    141 Mesaj

ikisinde de herhangi bir gecikme yaşamadım hocam. t5 in oyun modunu kullanıyordum, t7de o özellik yok.

|
    |
    Xit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1096 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: god tier

ikisinde de herhangi bir gecikme yaşamadım hocam. t5 in oyun modunu kullanıyordum, t7de o özellik yok.

teşekkürler...

|
    |
  • Onbaşı
    25 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba. T5 te yolda yürürken sadece sağ kulaklığı kullanırken kopmalar yaşıyorum. Kutu ve telefon mont cebimde. Acaba neden olabilir bu? Diğerinin kutuda olmasının bir etkisi var mı acaba? Yani kulaklığı mono hale getirmeden dinliyorum. Acaba sol kulaklığın bağlantısını kesmek mi gerekiyor? İkisini ayrı ayrı kulaklık haline getirip denemenin bir faydası olur mu? Sizce sorun bundan kaynaklanıyor olabilir mi? Anormal kopmalar oluyor. Kısa kısa ama çok sayıda.

|
    |
  • Er
    6 Mesaj

QCY T6 hakkında ne diyorsunuz 170 lira fiyatı var ve düşmeyi engellemek için çentiği var ki başka bir bir markada görmediğim efsane bir özellik. Xiaomi ve benzeri bir çok bluetooth kulaklık kulağımdan düşüyordu. Sırf düşmesin diye alacağım. En sonuncu olanı aldığım gün düşünce mikrofonu arıza yaptı. Kulaklık olarak çalışıyor gerçi. QCY T6 güzel derseniz hemen kupon arayışına gireceğim. Amazondan alacağım ben de.

• Binbaşı
    1735 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: erian87

QCY T6 hakkında ne diyorsunuz 170 lira fiyatı var ve düşmeyi engellemek için çentiği var ki başka bir bir markada görmediğim efsane bir özellik. Xiaomi ve benzeri bir çok bluetooth kulaklık kulağımdan düşüyordu. Sırf düşmesin diye alacağım. En sonuncu olanı aldığım gün düşünce mikrofonu arıza yaptı. Kulaklık olarak çalışıyor gerçi. QCY T6 güzel derseniz hemen kupon arayışına gireceğim. Amazondan alacağım ben de.

T7 niyeyse daha ucuz gözüküyor hocam 150 lira.

• Çavuş
    56 Mesaj
    Arkadaşlar bu QCY Uygulamasını nasıl ingilizce yada türkçeye çeviriceğiz

çince bilen bir kişi yardımcı olabişirmi

|
    |

• Çavuş
    56 Mesaj
    Birde bende QCY T7 var yeni aldım daha şarj etmedim.bunu hızlı şarj çihazı ile şarj etsen bozulurmu acaba şarj adaptörümün çıkışı 2 amper

• Yüzbaşı
    278 Mesaj

Sakın hocam eski tuşlu telefon adaptörüne type c kablo takarak şarj edin 500 miliamperlik falan olanlardan.

|
    |
    mausemause1974 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    2 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: murat18100

arkadaşın kulaklığında da aynı problem olmuştu ondan sordum. Telefonu xiaomi idi onlarda balans ayarı var sağ sol onunki solda kalmıştı. Ortaya getirince düzelmişti. One plusta da olabilir bir bakın isterseniz

iyi akşamlar,

benzer durumu şu an yaşıyorum. t5 modeli kullanıyorum. telefonda xiaomi redmi note8 pro. sağ kulaklıktan ses gelmiyor. ama tuş kombinasyonu çalışıyor, mikrofon çalışıyor ama ses gelmiyor. reset attım, kapattım açtım, şarja taktım. yok, düzelmedi. sol kulaklık da hiç bir sorun yok. gayet iyi çalışıyor. bahsettiğiniz balans ayarını da telefonda binbir güçlükle buldum ama o da sonuç vermedi. ya da ben beceremedim.

• Çavuş
    40 Mesaj

QCY T7 modelinin sağ kulaklığından az ses gelmeye başladı. Yabancı forumlara bakınca ses çıkışının olduğu yerdeki siyah bez gibi görünen filtreyi söküp temizleyin demişler. Sökünce zaten ses yükseldi, sorun kalmadı. Filtreyi temizleyip yerine taktım, böylelikle problem çözüldü. Terlemeden ötürü kulaklıkta sorun oluşmasın diye filtreyi yerine takın önerisi yapılmış.

Belki benim gibi sorun yaşayanlara yardımcı olur diye yazıyorum.

|
    |
  • Yüzbaşı
    278 Mesaj

Arkadaşın telefonda balansı ortalayınca düzelmişti. Siz telefon görüşmesi denediniz mi. Aynı mı yine?

|
    |
    keneral1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bebek Oyunları
Sohbet
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,141
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.