Şimdi Ara

QCY Kullanıcıları Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.067
Cevap
49
Favori
130.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 455
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 22 saat 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 49
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Yazılımcı Online (43 mesaj) murat18100 (31 mesaj) yahyademirci (27 mesaj) CSCO_CS (20 mesaj) 0quz28 (19 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (529 mesaj) Mobil (372 mesaj) Tablet (11 mesaj) Mini (15 mesaj) Uygulama (168 mesaj)
  • @
3 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    95 Mesaj

Merhaba arkadaşlar Qcy T5 kullanıyorum üç gün filan oldu en başta kulaklık arada ses kesintisi yapıyordu göz ardı ediyordum da bugün cebimdeyken hiç ses gelmiyordu. Telefonu çıkarınca ses geliyordu. Ben de başka telefonlarda denedim cebime değil de telefonun üzerine elimi koyunca ses gidiyordu. Bilgisayarda denedim kulaklığı elimle kapayınca gene ses gidiyordu hiç gelmiyordu. Böyle bir kesinti olunca da bir kulaklık çalışıp biri çalışmıyor. Kapayıp açmam gerekiyor. Kulaklıklarım sıkıntılı mı acaba herkeste mi böyle

|
    |
  • Yüzbaşı
    288 Mesaj
    Bugün deneme amaçlı t7 kulaklığı açık bırakarak şarj süresi ölçümü yaptım. Sağ kulaklık yaklaşık 2.5 saat, sol kulaklık 30-40 dk. fazla gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat18100 -- 30 Aralık 2020; 17:36:58 >

• Onbaşı
    26 Mesaj

Hocam birşey merak ediyorum. Sizin t7 bin kutusu %100 şarj oluyor mu ? Benim hep 90 da kalıyor üstü çıkmıyor acaba bir sorun mu var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    murat18100 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    288 Mesaj

Oluyor hocam. Düşük amperli fiş kullanıyorsunuz değil mi?
    |
    |
    Gordi34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    26 Mesaj

Evet hocam. 5v 1amper kullanıyorum. Kulaklıklar %100 oluyor fakaat kutu maksimum 90. Anlamadım

|
    |
  • Er
    1 Mesaj
    [ *MESAJ* *SİLİNDİ* ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knoples -- 7 Ocak 2021; 19:14:51 >
    |
    |
  • Er
    13 Mesaj
    Merhaba severek kullandığım qcy t1c kulaklığımın sol tarafını düşürmek suretiyle kaybettim. Artık ürünü kullanmayan ya da sadece elinde çalışır olarak sol taraf kalmış birisi varsa sol kulaklığa talibim. Yer Ankara. Elden de alabilirim ya da kargo ile de alıcı ödemeli göndermek isteyen olursa çok makbule geçer. Teşekkürler.

|
    |
  • Teğmen
    198 Mesaj

Merhaba,

Xiaomi K20 Pro telefonum var. T7 modelini kullanıyorum ama bir türlü eşleştirme yapamadım. Hesap oluşturma kısmı tamamen gidik zaten aktivasyon kodu gelmiyor. Hesap girişi yapmadan eklemeye çalıştığımda ekrandaki yönergeleri yaptığım halde bir türlü bağlanmıyor.

|
    |
  • Yüzbaşı
    264 Mesaj

t5 bugün elime geçti ancak iki ayrı telefonda denedim şarkı dinlerken ya da film izlerken kopmalar oluyor çözümü var mı iade mi edeyim ?

|
    |
  • Yarbay
    3406 Mesaj

nasıl kvk garantisi var anlamadım.

aratınca garanti için yer bulamıyorum. ürünü garanti diye adı sanı duyulmamış bir firmaya yönlendiriyorlar. oraya gönderip 4 aydır garantiden ürününü alamayan var. telefonlara da çıkmıyorlar mış? benim t5 kulaklığım bozuldu garantiye veremedim. birde t7 var elimde o da bozulursa napacağım. garanti konusu ciddi bir konu...  

|
    |
  • Er
    5 Mesaj

Qcy uygulamasına kayıt olamıyorum nasıl olabilirim? Doğrulama Kodu gönderirken hata veriyor.

Bir diğer sorum QCY T8 aldım bilgisayara bağlanınca dokunmatik tuşlar çalışmıyor sol kulaklık sağ kulaklık farketmez iki defa üst üste basınca başka bir müzik çalıyor. Böyle bir şey yaşayan var mı?

|
    |
  • Er
    5 Mesaj

Hocam uygulamaya kayıt olamıyorum siz nasıl oldunuz? Kod gelmiyor ve hata veriyor.

|
    |
  • Yüzbaşı
    288 Mesaj

Hocam burdaki ekranda register tıklıyoruz

Burada mail adresini yazıp sağdaki verification code tıklayınca bir dakika içerisinde maile kod geliyor sol tarafa girerek uygulama açılıyor. Dokunmatik fonksiyonlarını burada değiştirebiliyorsunuz.
    |
    |
    prebb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
    5 Mesaj

Hocam qcy t8 kullanıyorum güncelleme gelmiş. Ne olduğunu bilmiyorum ama güncellemeyi yaptım bir problem olur mu? Çince olduğu içinn ne olduğunu anlamıyoruz doğal olarak :(

T8 i daha bugün aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prebb -- 21 Ocak 2021; 22:31:25 >
  • Yüzbaşı
    288 Mesaj

Güle güle kullanın hocam. Güncellemenin bir sıkıntı yapacağını sanmıyorum. Bende t7 var. T8 daha gelmemişti ülkemize ben aldiğimda.
    |
    |
  • Er
    5 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: murat18100

Güle güle kullanın hocam. Güncellemenin bir sıkıntı yapacağını sanmıyorum. Bende t7 var. T8 daha gelmemişti ülkemize ben aldiğimda.

Hocam qcy t8 yeni model bende ki 25 saate varan pil ömrü vaat ediyor. Mesela kulaklığı bugün 7-8 saat kullandım ikisinide şarj kutusuna koydum şarj ettim. Kutunun şarjı %42 kalmış idi. Yani 15-16 saat pil ömrü gitti kutudan. Böyle hesaplamak lazım di mi?

• Yarbay
    3619 Mesaj

Hepsiburadadan QCY T5 aldım çok kopma oluyor arkadaşlar, başımı sallıyorum kopuyor. Android için QCY programını çektim firmware update için ama bir türlü serverlarına bağlanamadı.

Farklı bir öneriniz var mı? Bu konu daha önce tartışıldıysa da özür.

|
    |
  • Yüzbaşı
    288 Mesaj

7-8 saat tek kullanımda çok iyi bir süre. T7 ortalama 3 saat hocam. Hesaplamanız doğru bu arada.
    |
    |
  • Binbaşı
    1890 Mesaj
    Merhaba, qcy t7 kulaklığımın sol tarafının sesi sağa göre baya az gelmeye başladı. Nasıl çözerim acaba

|
    |
  • Yüzbaşı
    345 Mesaj

arkadaşlar selamlar. benim qcy t5 var. kutunun şarjı azalınca kulaklıkların kapanmaması kronik sorunu bende de var.

merak ettiğim konu: kutunun şarjının bittiğini nasıl anlarım?

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
kripto para haberleri
anzer balı
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.