Şimdi Ara

Punto verip C elysee almak mantıklı mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2009 grande punto dizel aracım var. Satıp 33 - 35 bin fiyat aralığında düşük km li dizel araç almayı düşünüyorum. Sizce c elysee nasıl bir seçim olur ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kucuk geldigi icin mi dusunuyorsun usta? Degistirmeye sebep dusundugun sey nedir?

• Bir hafta boyunca kullanmistim C-elysee yi

Abartmiyorum,Punto ondan daha iyi

Bagaj vs ihtiyaciniz yoksa gecmeyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Model yükseltmeyi düşünüyorum. ESP nin standart oluşu ve seri oluşu beni cezbetti c elysee de :) aracın önden görünüşü güzel de arkadan pek iç açıcı durmuyo

• punto satılıp c elyse alınmaz punto c elyse'nin yanında mercedes gibi kalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soa

Model yükseltmeyi düşünüyorum. ESP nin standart oluşu ve seri oluşu beni cezbetti c elysee de :) aracın önden görünüşü güzel de arkadan pek iç açıcı durmuyo

Hocam celysse b sinifi. Yukseltmek istiyorsan degmesi icin c sinifi arac bak derim usta. Uc asagi bes yukari sembol ayarinda arac celysse ve 301

• Hocam büyük şehirde yasiyorsan aracın hem dizel hem hatchback hem de city modda serçe parmağı ile dönebilen direksiyonu var.

Bagaj sorun değilse kesinlikle geçmeyin.İlla gececem diyorsan bile C sınıfına yönel.

• Motordan dolayı tercih edilebilir, aslında yeni symbol dci daha şık duruyor 301ve elleseye göre ama hep beyaz bulunuyor ,hepside şirketlerin tercih ettiği araçlar.

• Punto gibi evrensel bir araçtan, C-Elysee gibi 3. dünya ülkeleri için üretilmiş vasatın da altında bir araca geçilmez.

Bravo veya 308 dizellere bakabilirsiniz.
  • Punto nun kalite hissi daha çok.

• Bagaj sorunun yoksa geçme...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki arkadaşlar tavsiyenizi dikkate alacağım. İstanbul'da yaşıyorum trafik vs malum. Bu fiyatlara dusuk km li az yakan az km li araba önerisi olan var mı ?

• Hiç tavsiye etmem.

• Punto da bagaj sorunu yaşamıyorsanız geçmeyin.
    Küçük araba sevmesem bile İstanbul'da böyle rahatlık veren başka araç yok örneğin.
  • C elize cok muhtesem bir arac degil ama 2009 model bir arac satilip 4-5 yas daha genc, ekonomik ve genis bir arac olarak tabii ki tercih edilebilir.

• 2012+ euro5 fluence olabilir.
  • Katırdan inip eşeğe binersiniz.
  • Hocam hangisi daha iyi oluyo yani :)

• quote:

Orijinalden alıntı: U.C.Y

Hocam hangisi daha iyi oluyo yani :)

Şahsi düşüncem Punto daha iyi.
  • GEÇME
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.