Şimdi Ara

PUBG Mobile çıktı! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
4
Favori
52.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mi 5S var kasmaktan zar zor oynuyorum en sonunda cihazı kıracağım artık. Aşırı lag var işin tuhafı ilk başlarda bu kadar kasmıyordu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozqur35 kullanıcısına yanıt
    Timi studio hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mromurksrc kullanıcısına yanıt
    Benim telefonda en akıcı oynanan 60 fps e yakın Timi nin yaptığı hocam. Samsung Galaxy S7 Edge.

• Bu 5s te neden bu kadar çok ısınıyor bu oyun. 10 dk oynadım telefon aşırı ısındı ele alınmayacak düzeyde. Güncellemeyle düzeltilir mi bu yoksa hep böyle mi kalacak?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PUBG denen oyun her mobile çıkmadan rahat etmeyecek anlaşılan.
  • ozqur35 kullanıcısına yanıt
    Güzel aslında sadece dil sorunu var oda olmasa favorim o bot da yok gibi görünüyor mesela onda

• mromurksrc kullanıcısına yanıt
    Göz menüye aşina oldugu için bana dil artık koymuyor hocam ezberledim sayılır 😄

• İlk 50 dışında bitirince 30-40 lig puanı düşürüyor 1. olunca 25 falan alıyorsun cidden squadda lig kasması aşırı zor.
  • Yarın yada yarından sonra 0.4.0 güncellemesi gelecek arkadaşlar. Optimizasyon daha iyi olacak test sahası vs gibi birçok yenilik gelecek. Çinde 0.5.0 sürümü var şuan yeni Miramar haritası 0.5 sürumde gelecek. Bilginize

• Arkadaşlar İphone 7de sesim karşı tarafa çok az gidiyor. Ayarlarda mikrofon sesi fullde halbuki. Aynı sorunu olan var mı?
  • arkadaşlar ipad aldım yeni 2018 sürümünü oyun grafikelr muhteşem görünüyor ama oynamak için gamepad lazım. kendi sitesinde satılan nimbus steelseries çalışmıyor şuan ama internette çok farklı çalışan pubg mobile için ios a uyumlu gamepad videoları var. türkiyede hangi siteden vs bulabilirim biri yardımcı olabilir mi ipad için.
  • Androidde pubg gfx ile 60 fps oynayabiliyorsunuz.Gölgeleri kapatma ve çözünürlük değiştirme ayarları da var. Root gerektirmiyor ama sonuçta oyun dosyalarına müdahale var. Ban riski olabilir onu göze alarak yükleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozqur35

Benim telefonda en akıcı oynanan 60 fps e yakın Timi nin yaptığı hocam. Samsung Galaxy S7 Edge.
    bendede s7 edge var ama full grafiklerde oynayamıyorum hocam arkadaş s8 ile herşeyi sonda kasmadan oynuyor çok saçma optimizasyon yapmaları lazım
  • Noobs Gona Wild kullanıcısına yanıt
    Timi studionun geliştirigi icin söyledim hocam ben. Global versiyon bendede lag droplama sorunu yaşatıyor. S7 edge optimizasyonu şuanki güncel versiyonda kötü.

• quote:

Timi studionun geliştirigi icin söyledim hocam ben. Global versiyon bendede lag droplama sorunu yaşatıyor. S7 edge optimizasyonu şuanki güncel versiyonda kötü.
    Diğer versiyonunu bende denedim hocam haklisiniz onda bende herşeyi fullemiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noobs Gona Wild -- 16 Nisan 2018; 12:36:15 >
  • Beyler bluestacks'den mobil PUBG'yi yükledim. İlk oynayışımda 1. oldum. Sonra anladım ki oyunda herkes bot. Tek mermiye herkes ölüyor. Oyun çok kasıyor. Kasmasına rağmen kimse beni vuramıyor. Çünkü oyunda real player yok. Hiç zevk almadım. Hem bluestacks kasıyor, hem oyuncu yok. PC verisyonuda bu böyle bu oyunun. Milyarlarca oyuncusu var rezillik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Why Shy

Beyler bluestacks'den mobil PUBG'yi yükledim. İlk oynayışımda 1. oldum. Sonra anladım ki oyunda herkes bot. Tek mermiye herkes ölüyor. Oyun çok kasıyor. Kasmasına rağmen kimse beni vuramıyor. Çünkü oyunda real player yok. Hiç zevk almadım. Hem bluestacks kasıyor, hem oyuncu yok. PC verisyonuda bu böyle bu oyunun. Milyarlarca oyuncusu var rezillik.
    bot küme atlayınca azalıyor bende nerdeyse bot gelmiyor.oyunun optimizasyonu cidden çok kötü yapmışlar s7 edgede bile orta kasma yapıyor oyun
  • İPhone X te 10 numara oynanıyor akıcı

• quote:

Yarın yada yarından sonra 0.4.0 güncellemesi gelecek arkadaşlar. Optimizasyon daha iyi olacak test sahası vs gibi birçok yenilik gelecek. Çinde 0.5.0 sürümü var şuan yeni Miramar haritası 0.5 sürumde gelecek. Bilginize
    ioslara ne zaman gelicek 0.4

android ile oynanmıyo şuan çözüm bulamadım sürüm ler farklı

• Haşin_ErKeK kullanıcısına yanıt
    Gec olmus baya ama sorun devam ediyorsa ayarlara gir kontrol tuslarini ozellestirme yerine gir sifirla deyip kaydet.Duzelir buyuk ihtimal devam ediyorsa.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.