Şimdi Ara

PUBG Mobile çıktı! (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
273
Cevap
4
Favori
52.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: WolfBite

Sağolun hocam. Ben şimdi bilgisayardaki pubg nin emülatöründen oynuyorum. Acaba burda arkadaş listemden biriyle oyuna girdiğimde mobilden giren arkadaş mı sadece emülator kullananların oyununa girmiş oluyor yoksa ben mi mobil oynayanlarla oynamış oluyorum ?
    Hocam valla hiç bilgisayardan oynamadım o yüzden ne desem yalan olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar pubg mobile pcden en iyi hangı sekılde oynarım bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim

• kocaman29 kullanıcısına yanıt
    Pubg nin kendi emülatörü var. Tencent games adında. 60fps ye ayarlayabiliyorsunuz ve hdye alabiliryorsunuz. Oyunun galiba kendi emülatörü bu.

• çok iyi de telefon kaldırmaz bunu
  • WolfBite kullanıcısına yanıt
    Hayır, emülatörle oynayanlar ayrı ağda mobilden oynayanlar ayrı bunu firma da belirtti hocam, bi haksızlık yok anlayacağınız
  • The Eintabian kullanıcısına yanıt
    Hocam şöyle açıklamaya çalışayım. Şimdi siz emülatörden girdiniz diyelim ama arkadaş listenizdeki bir arkadaşınız mobilden oynadığını varsayalım. 4 kişilik takım maçına davet ettiniz diyelim. Şimdi burda mobil olan arkadaş mı emülatörden oynayanlarla oyuna girmiş olacak yoksa emülatörden oynayanlar mı mobil oynayanların oyununa girecek? Bunu denemek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WolfBite -- 12 Eylül 2018; 11:2:18 >
  • Pubg mobile demişler ama oyuncuların %80 i PC den oynuyor lul
  • quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

Pubg mobile demişler ama oyuncuların %80 i PC den oynuyor lul
    Pc'den girersen pc'den girenler ile eşleştiriliyorsun. Ayrı pc versiyonu da var zaten emulatör ile.
  • 2 kişilik biri telefon biri Bluestacks'dan pc ile Pubg oynamıştık, şimdi bu oyunda telefondan girenler mi emulatörden girenler mi çoğunlukta oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Strange Night

2 kişilik biri telefon biri Bluestacks'dan pc ile Pubg oynamıştık, şimdi bu oyunda telefondan girenler mi emulatörden girenler mi çoğunlukta oluyor?
    Takımında 1 emulatör bile olsa emülatör serverine giriyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hüzünlendim ne cok hikaye yasatti bu oyun ....

• Çok başarılı bir oyun

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.