Şimdi Ara

PUBG Mobile çıktı! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
4
Favori
52.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tab s3 de s820 var. oda s7 nin işlemci gücünde. şunu söyliyim bu oyun için tam sınırda. s7 ile oynadığımda oynatıyor ama akıcılığını kaybettiği zamanlar oluyor. samsungların çözünürlükten kısma özelliği var buda işine yarayacaktır optimizasyon için. atom işlemcili lenovoya bakma bile. tabletlerde sağlam işlemcili cihaz bulmak sıkıntı çünkü çok satılmadığı için genelde donanımdan kısıyorlar.
  • Tam pil düşmanı bir oyun :) oyunu oynadım sevdim ama çok şarj yiyor :) bu oyuna şarj dayanmaz mecbur sildim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lonkia

Samsung Note 5 kullanıyorum, arada kasmalar yaratıyor, samsung optimizasyonu ne durumda bir bilginiz var mı ? @Woozie

Valla hocam ben de note 5 ile oynuyorum aynı zamanda 7plus ile oynayan arkadaşlar da var bizim telefon vallahi daha iyi ya.30dakikalik oyunda max 6 7 saniye takılıyor o da son alanda.Zaten son alana gelip takılmayan kaç telefon vardır orası meçhul.

• Meryem Kancan M kullanıcısına yanıt
    Bende de samsung gamepad var. S7 edge kullanıyorum ama sağ joystick hareketi sağlayamadım bir türli octopus ile. Başka oyunlarda da aynı sıkıntı oldu. Doğrudan pubg ye girdiğimde iki joyatickte çalışıyor ama diğer tuşlar çalışmıyor. Octopusta bu sıkıntıyı yarattı. Gamepad i fırlattım

• selamlar,
    ya iphone 7 ile oynuyorum bende ama ben nerden ateş edildiğini çözene kadar yada hedef alana kadar vuruluyorum zaten daha kolay hedef almanın bir yöntemi var mı?
  • 2 yapımcınında Çin sürümlerinde hem optimizasyon hemde yeni Miramar haritası geldi. Globale bir türlü güncelleme vermiyorlar. Nefret ediyorum bunların alayından. Hele Timi Studio nun yaptıgı Mobil Pubg android cihazlarda gayet akıcı. Onu daha Global'e bile vermediler anasını satayim.

• ozqur35 kullanıcısına yanıt
    Yeni haritalar ios a güncelleme ile gelecekmi bi bilginiz varmı?

• Telefona gelmiş acık ara en iyi oyun bence. Arkadaslarla oynuyoruz cok sarıyor. Tek sıkıntı sarj. Prize takıp oynuyoruz artik:) şu oyun için 6s plus falan alasım var

• mromurksrc kullanıcısına yanıt
    İlerleyen güncellemelerde mutlaka gelecektir. Daha diğer yapımcının yaptıgı oyunda gelecek Globale zaten. Daha yolun çok başındayız.

• İpad airde oyun durduk yere çalışmaz oldu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Amlamadım başka bir pubg de mi var?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Diğer yapımcının yaptığı oyun derken pubg den hariçmi ?

• Oyun anormal derecede şarj yiyor. 2 gün önce 20dk lık oyunda %52 şarj yedi %85 ten %33 e düştü. Telefonu kapatıp açtım %49 a yükseldi. Biraz sonra tekrar bakınca %19 a düşmüş olduğunu gördüm.

Az önce ise 3-4 dk menüde oyalandım arkadaşlık isteğini kabul ettim ve şarj bu süreç içerisinde %35 ten %18 e düştü.

Telefon iPhone 6S Sürüm 11.3 Sıkıntı neyden kaynaklanıyor olabilir?
  • Evet 2 yapımcı var. Birisi Lightspeed&Quantum Studio diğeride Timi Studio. Şuan Türkçesini oynadığımız globalde olan Lightspeedin yapmış olduğu. Timi Studio nunki şuan hala Çin marketine açık. Globale verilmedi. O daha performanslı daha optimize çoğu telefona.

• 2 side lisanslı bu arada Bluehole game tarafindan yani orjinal Pubg yapımcı tarafından.

• Mi 6 da sıfır kasma var. Yüksek çözünürlük yada grafikteydi ustelik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız oyun mobile gelen en efsane oyun bence grafik, oynanış, detay, koskoca bir harita. Optimizasyon da düzelip 60 fps gelirse daha da efsane olur

Valla kardeşim merakımdan gidip çin hesabı açıp indirdim ve gayet başarılı sadece dil yüzünden oynanmaz ultra hd kullanılıyor ve yeni güncellemerin hepsi var gayet başarılı inşallah en kısa zamanda gelir

• mromurksrc kullanıcısına yanıt
    Hangi yapımcınınkini indirdiniz hocam?

• nedir bu pubg aşkı yeter ya
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.