Yüzbaşı
05 Mart 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 78 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arrow, the flash, supergirl dizlerine biraz baktım.Dizilerin hiçbir elle tutulur yanı yok.Titans da 2. sezonda flash back sahnelerden geçilmiyor.Gotham dışınca dc cidden dizilerden aşırı berbat
Leptopa windows 10 yükledikten sonra kendi kendine kapanmaya başladı.Kapanmadan pc donuyor ve fan tam çalışmaya başlarken kapanıyor.
Arkadaşlar telefonumu 10 gün sonra ekrandaki çatlağı yaptırmak için garantiye vericem.garanti önerisi olan var mı ? Birisi bakorköyde önerdi ama çok uzak kalıyor bana
arkadaşlar 3 gündür gündüzleri internet hızım 1-5 megabit arasında değişiyor.yaklaşık olarak gece 2 civarıda hızlanarak eski haline dönüyor.vodafone aradığımda ise bakım vs diyerek her seferinde geçiştiriyorlar.bu durumu yaşayan varmı ?
arkadaşlar iyi günler.bugün arkadaşımın telefonunu görünce farkettim.onun telefonun ekranı daha mavimsi gözüküyor.telefonun arkasına kulağımı koyuncada bir ses geliyor.acaba garantiye vermeli miyim?
buzdolabından su sesi geliyor.böyle fıkırdama sesi gibi ve sadece buzluk çalışıyor.buzdolabı soğutmuyor nedeni ne olabilir acaba ?
arkadaşlar yeni eve taşındım.pingim 100-120 arası değişiyor.telefonda pugb bile 88 ping alıyorum.acaba sorunum ne olabilir ?.internetim vodafone
arkadaşlar meraba.5 aydır izmirli bir arkadaşım var 5 aya kadar bişey yoktu arkadaşımdı.sonra bunlar evde 2 kişi kalıyor sende gel bizle kal dedi kalıcı olarak.bende yurtaydım yurdun yeri baya sıkıntı çıktım evden.eve gelince bu çocuğun haraketleri değişti.yaşamadığı olayları olmuş gibi anlatıyor.mesela birisini bir hareketi yapınca baya eleştiriyor ama kendisi sürekli yapıyor.özelliklikle bu yaşamadığı olaylar meselesi başka bi bir boyutta ve hani kendisi bile inanıyor nerdeyse.bu arkadaşın hastalığı nedir ? bu arada evden diğer ay çıkıcam
öncelikle iyi günler.çarşamba günü s7 edge telefonumu batarya sorunu ve sim kart okumama sorunu yüzüdenden kadıköydeki başarı isimli garantiye verdim.verdiğim günü akşamı cihazı sitesinden takip ederken -850tl masraf gözüküyordu.diğer gün gidip sorduğumda ise cihazın ekranı çatlak dediler.bende verirken böyle değildi filan dedim ücretsiz değiştiricez filan bişeyler dediler.arkadaşlar ben şahsen ekranın değişmesini istemiyorum sonuçta bi işlem yapılıcak kendi hataları.acaba para iadesi yada cihaz değişimi yaptırabilir miyim ?elimde belgede var cihazı verirken not düşmeleri lazımmış ekran çatlak diye not düşmemişler.şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.
800-950 tl arası tablet arıyorum.oyun oynayıp dizi-film izlemek için tavsiyelerinizi bekliyorum
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
iPhone
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.364
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 1.280 (Bu ay: 38)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 452 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.