Şimdi Ara

PSN OYUN İADE TALEP ETME FORMU (cyberpunk 2077 iade takip) SONY İADE ALMAYA BASLADI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
540
Cevap
2
Favori
25.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun (cyberpunk 2077) anakonusunda çok dağıldı ve arada kaldığı için böyle bir başlık açmak istedim iade talep etmek isteyen arkadaşlar için yardımcı olabilir teşekkürler.

Öncelikle;

Firmanın açıklaması :

"Eğer güncellemeleri beklemek istemiyorsanız iade hakkına sahipsiniz. PSN ve Xbox iade sistemleri üzerinden paranızı geri alabilirsiniz. Kutulu versiyona sahip olanların da ilk başta perakendecisi ile iletişime geçmesi belirtildi. Sorun yaşanması halinde helpmerefund@cdprojektred.com adresine mail yollayabilirler. Bugünden itibaren 21 Aralık'a kadar CD Projekt RED ile iletişime geçebilirsiniz."

PSN TR den alınan oyunlar için iade talep edilecek bölüm:

https://www.playstation.com/tr-tr/support/contact-us/contact-form/#contact-us-playstation-store-refunds-and-cancellations

GÜNCEL :

İADE ALMAK İÇİN : Cyberpunk 2077 İadesi (playstation.com)

Üstteki linke girip iade talebinizi yapmanız gerekiyor.

HİNT PSN İÇİN : https://www.playstation.com/en-in/cyberpunk-2077-refunds//

PlayStation Store'da bir şeyler satın aldıysanız ancak bu satın alma işlemi hakkındaki fikrinizi değiştirdiyseniz bazı durumlarda para iadesi isteyebilirsiniz.

Para iadesi talebinin nasıl yapılacağı dahil ayrıntılı bilgiler için lütfen satın aldığınız içerik türünü aşağıdan seçin. Aşağıda özetlenen geri ödeme prosedürlerine ek olarak, geçerli yerel yasalar kapsamında ek haklarınız da bulunabilir; aşağıdaki özette yer alan hiçbir ifade, yerel yasalar kapsamında sahip olduğunuz hakları sınırlandıramaz veya geçersiz kılamaz.

"PlayStation Store aracılığıyla bu tür bir içerik satın aldıktan sonra para iadesi talep etmek için satın alma işleminden itibaren 14 gün süreniz vardır. Satın aldığınız içeriği indirmeye ya da yayınlamaya başladıysanız içeriğin bozuk olmaması halinde para iadesi için uygun olmayacaksınız."

NOT: ONAY VERİLMESİ HALİNDE İADELER KULLANDIĞINIZ PSN HESABININ CÜZDANINA EKLENECEKTİR

HİNDİSTAN PSN den alınan oyunlar için iade talep:

iade taleb formu mevcut yada mail ile dönüş sağlayabilirsiniz

linke tıklayınca gelen ekrandan Select a subject kısmından PlayStation Store refunds and cancellations seçiyoruz ve çıkan formu dolduruyoruz

https://www.playstation.com/en-in/support/contact-us/contact-form//

sonyindia.care@ap.sony.com

Hindistan psn iade talebi için örnek mail :

Dear Sir/Madam,

I can not play the game effectively on my PS5 Console because of the crashes and bugs. After playing the game for 2 hours, it crashes and closes the game automatically. So that I would like to refund the game. In related to that the company CD Projekt Red has released a tweet on Twitter of refunding the game on PSN.

Name of service: Product Purchase Pre Order Game (Order Number: xxxx)

Order date:xx/xx/2020

Online ID: xxx

Sign-in ID: xxx ( xxx@xx.com)

Address: xx

Name: xx

Payment Method: PSN Credit Wallet / Credit Card

Total Paid: 3499 RS

Best Regards,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamer-x -- 19 Aralık 2020; 17:9:59 >

• Uzun zamandır forumda bu şekilde mahalle ağzıyla konuşan çirkef bir insan görmemiştim. Cd Projekt oyunu bu kadar savunmadı sanırım. 8 yıl beklenmiş oyun, insanlar ayar önce heves edip ortada olmayan bir oyunu ön siparişle alıyorlar. Yetmezmiş gibi oyunun çıkışını kaç kere erteliyorsun. O da yetmezmiş gibi buglarla dolu oyunu satışa çıkarıyorsun. Bahsettiğim arkadaş da bu aşamada adamın uzun süredir heyecanla beklediği oyunu keyif almadan da olsa bitirmiş olmasını eleştiriyor. Ve bunu sadece ben bitirmedim teziyle savunuyor. Diğer bir arkadaşın dediği gibi bitirmiş olması keyif aldığını göstermez. Parasının karşılığını, daha doğrusu parasının karşılığında vadedilen şeyi aldığını göstermez.

Dostum ben savaş verdim oyunu oynamak için. Sen kaç oyunda 10 larca çökme yaşadın ki ? Ayrıca iade talebi mi yaptığım an iademi alıp param geri yatsa ben bundan memnun olurdum . İade yaptığım halde hala almadıkları oyunu tabiki oynayacağım . 10 larca çökme raporu yolladım. 10 larca bug videosu çektim. Ayrıca kimse kendini kandırmasın iade alanların yarısı indirimli fiyattan tekrar alacak bu oyunu. Bu nedenle böyle komik durumlara düşmeyelim. Bende sony olsaydım böyle bir oyunu onaylamazdım.
  • Hindistan psn den iade edicekler sitede form yoktur direk ilgili mail adresine mail atın 1-2 güne dönüş geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ardamax

Hindistan psn den iade edicekler sitede form yoktur direk ilgili mail adresine mail atın 1-2 güne dönüş geliyor.

bilgilendirme için teşekkürler konuya ekledim ; ingilizce iade talep mailini oluşturan bir arkadaş var ise konuya ekleyebilir ise diğer arkadaşlarada yardımcı olur

• Talepte bulundum sonucu buraya yazarım.

• teşekkürler

@Ardamax

• Ardamax kullanıcısına yanıt

teşekkürler

• hint psn iadesi için form var hocam yok diyen arkadaş bulamamiş :)

https://www.playstation.com/en-in/support/contact-us/contact-form/

linke tıklayınca gelen ekrandan Select a subject kısmından PlayStation Store refunds and cancellations seçiyoruz ve çıkan formu dolduruyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PSN TR'den iade talebinde bulundum. İsterlerse iade yapmasınlar, tüketici mahkemesinde o parayı seve seve iade edecekler. Gelişme oldukça mesajı güncelleyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

hint psn iadesi için form var hocam yok diyen arkadaş bulamamiş :)

https://www.playstation.com/en-in/support/contact-us/contact-form/

linke tıklayınca gelen ekrandan Select a subject kısmından PlayStation Store refunds and cancellations seçiyoruz ve çıkan formu dolduruyoruz

uyarı ve düzeltme için teşekkürler konuya ekledim

• Hint psn den alırken amazon üzerinden alıyoruz iade nasıl oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: asertyu

Hint psn den alırken amazon üzerinden alıyoruz iade nasıl oluyor?

oyunu oynadığınız hesabın cüzdanına eklenmesi gerekli kabul edilirse tabiki

• asertyu kullanıcısına yanıt
    amazondan iade olmaz hocam yukarda verdiğim hint psn formunu doldurmaniz lazim. iade bakiye olarak hint psn hesabıniza olacaktir.
  • byvolcan kullanıcısına yanıt
    Eskiden yoktu form yazdığım mail adresinden 4-5 oyun iadesi aldım ben bilginize
  • gamer-x kullanıcısına yanıt
    Ne demek hocam ana konuya yazdın diye alttan karmaşıklık olmasın diye sildim bilgine
  • iade talebine red yada onay maili (TR yada IND PSN) alan arkadaşlar olursa buradan paylaşırsa yararlı olur teşekkürler.

• ben iade talebimi dün oluşturdum yolladım, fakat işlem kimliği bölümünü boş bıraktım çünkü işlem geçmişi bir türlü yüklenmiyordu sitede zaten bu kısım zorunlı tutulmamış umarım bir sorun yaratmaz.

ayrıca iade talebimden sonra şöyle bir mail aldım.

PSN OYUN İADE TALEP ETME FORMU (cyberpunk 2077 iade takip) SONY İADE ALMAYA BASLADI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DelNaja -- 14 Aralık 2020; 14:28:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı mail banada geldi otomatik olarak yolluyorlar tahminim konu ile ilgili resmi görüşmeler sonunda iade onayı yada red verecekler zaman kazanmak için bu şekilde dönüş sağlanıyor

@DelNaja

Bende işlem kayda alındı maili geldi yaklaşık 8 saate cevap gelir paylaşırım
    Bu klasik dönüş hocam zaman kazanma maili değil makinem ortadan ikiye çatladı desenizde aynı maş cevabı geliyor. Otomatik mail
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.