Şimdi Ara

PSN OYUN İADE TALEP ETME FORMU (cyberpunk 2077 iade takip) SONY İADE ALMAYA BASLADI (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
540
Cevap
2
Favori
25.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Benım de enpara bugun geldi, çatır çatır harcadım :) herkese hayırlı olsun.

• Benimde iadem bugün enpara ya gelmiş kurtulduk sonunda bu illetten...
  • garanti bankası banka kartı ile ödeme yapanlara duyrulur..

an itibariyle bana iade yapıldı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en sonunda iademi aldım.

• mesaj falan mı geliyor psn'e yoksa kartlarımı kontrol ediyorsunuz dostlar en erken iade talebi veren benim(sony iade açmadan normal talep vermiştim) bana gelmedi iade bi türlü 😁
  • Hayatımda böyle bir saçmalık görmedim ya, oyunu iade etme butonuna bastıktan sonra oyundan keyif almaya başladım ve iade etmemek hatta cyberpunka hakkı olan parayı kazandırtmak istediğimden sony ile iletişim kurup paramı geri almalarını söyledim, böyle bir şey mümkün değil dediler. bu nasıl saçmalık ya? ben bu oyunu oynamak istiyorum. çift hak satan varsa talibim.

• quote:

Orijinalden alıntı: MidCruyff

Hayatımda böyle bir saçmalık görmedim ya, oyunu iade etme butonuna bastıktan sonra oyundan keyif almaya başladım ve iade etmemek hatta cyberpunka hakkı olan parayı kazandırtmak istediğimden sony ile iletişim kurup paramı geri almalarını söyledim, böyle bir şey mümkün değil dediler. bu nasıl saçmalık ya? ben bu oyunu oynamak istiyorum. çift hak satan varsa talibim.

Hocam hata sende hallaç pamuğuna çevirmişsin olayı

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A98986428

Hocam hata sende hallaç pamuğuna çevirmişsin olayı

Alıntıları Göster

Hocam iade işlemi çok detaylı ve uzun bir işlem, 50 şey dolduruyorsun ederken. 1 tıkla olacagını tahmin etmemiştim. neyse ki 10 güne oyun ekleencekmiş tekrar, bakiyeyle alırım artık

• quote:

Orijinalden alıntı: MidCruyff

Hocam iade işlemi çok detaylı ve uzun bir işlem, 50 şey dolduruyorsun ederken. 1 tıkla olacagını tahmin etmemiştim. neyse ki 10 güne oyun ekleencekmiş tekrar, bakiyeyle alırım artık

Alıntıları Göster

PS5'te özellikle pek crash ve fps sorunu yaşanmıyormuş PS4'e göre. PS4'e alacaksanız yine de size beklemenizi öneririm ama oynamışsınız tabii siz bilirsiniz.

• Bu iş iyi oldu 1500 rupee yukleyıp returnal aldık bi fiyata iki oyun :)

• Iademizi aldık. Ancak oyun toparlanirsa oyuna bir sans daha verilip tekrar alinip oynanabilir. Her ne kadar iadeler yapilana kadar oyunu bitirmiş olsam da şirketin böyle oyunlar yapmaya devam edebilmesi için oyunu tekrar almayi düşünüyorum.

• fps düşüşü yaşanmıyor ama çökme çok yaşanıyor hocam 6-7 saatte 4-5 kere çökmüştü oyun son güncellemeye rağmen iyi ki iade yaptılar,next gen gelince kutulu almayı düşünüyorum şuan ki hali malesef vasat oyunun
  • 3 gün önce iade talebinde bulundum fakat iadeniz alındı dendi oyunda kilit olmadi gelen giden de yok baya bekleyeceğiz sanırım
  • Bıyıklı Bey kullanıcısına yanıt
    Neden bu kadar geç kaldınız hocam
  • ibrhmshn İ kullanıcısına yanıt
    Normalde ps5 güncelleme bekliyordum ama sene sonu çıkacağını öğrendiğim an iade istedim umarım geç kalmamışimdir
  • Bana 10 gün önce bildirim geldi iadeniz oldu diye oyunda kitli fakat banka kartıma iade gelmedi bankayı aradım öyle bir iade işlemi yok diyor işlem gecmişinde iade yazıyor hala iade almayan var mı benim gibi

• Oyunu forumdan bir arkadaştan aldım iade etmememe ve arkadaş da etmemesine rağmen cüzdana bakiye geri gelmiş. Umarım tekrar stora gelince aynı fiyattan gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metin10oktay -- 19 Ocak 2021; 1:5:26 >
  • Adamlar bana iade yapmayı unuttular 1 şubat 00.00 olduğu gibi mail attım bu sabah yaptılar iadeyi 😓 ghost of tsushima indirimini kaçırdık o kötü oldu
  • meXel_ kullanıcısına yanıt

1.2 yamasından sonra hiç iade etmek isteyen yok mu? oynamadık bekledik ama boşuna. iade oluşturdum ne zaman geri dönerler ne yaparlar bilmem artık

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.