Şimdi Ara

PS4 PlayStation Plus (Ana Konu) : Gold, Silver, Platinum (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
2
Favori
6.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PS3 oyunlarina Stream destegi verilecegi kesinlik kazandi mi peki? Sahsen o kadar saheser PS3 oyununu PS4'de de oynamayi isterim :)
  • Sony, PlayStation Plus üyelik servisini PS4’ün 2013 tatil sezonu çıkışı ile her bölgede eş zamanlı olarak geliştirecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ek olarak, bugünden itibaren Sony, PlayStation Network servisinin adını daha sade ve daha dost canlısı bir isim olan “PSNSM” ile değiştirecek. “PSNSM” ve PS Plus için yeni logolar tanıtacak.

“PSNSM” nin sonundaki iki harf Social Media nın açılımı olabilirmi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

Ek olarak, bugünden itibaren Sony, PlayStation Network servisinin adını daha sade ve daha dost canlısı bir isim olan “PSNSM” ile değiştirecek. “PSNSM” ve PS Plus için yeni logolar tanıtacak.

“PSNSM” nin sonundaki iki harf Social Media nın açılımı olabilirmi?

Sony alıstığımız isimleri değiştirmeye calısıyor fakat her seferinde sanki daha kötüsünü buluyor..

Bir ara SEN simdi PSNSM
  • hayır gayet büyük bir keyifle

seve seve plus'a para veriyorum zaten

adamlar süper oyunlar veriyor her ay yahu

paralı olması falan beni etkilemiyor. zaten plus kullanmayı bırakmam ben
  • psnsm ne ya?çok gereksiz

• PS4 ile birlikte PS Plus sahibi olanlar, aşağıdaki 3 adet oyuna ve DriveClub Plus Edition'a sahip olucak. Outlast adlı bu korku oyununun direk PS4 oyun içi vidyosu yayımlandı ve gayet güzel. .

* Don't Starve
    * Outlast
    * Secret Ponchos

*DriveClub Plus Edition

PS4  PlayStation Plus  (Ana Konu) : Gold, Silver, Platinum

Kaynak:
    http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=598326

Outlast PS4 oyun içi vidyo.

• Güzel haberler geliyor.
    Plus yine coşturacak.

Microsoft'ta her ay 2 oyun bedava vereceğini açıklamıştı ve o 2 oyun tamamen oyuncunun olacak.
    Sony'de oyunları tamamen bize verse güzel olurdu. Hayırlısı.

PSNSM kulağıma pek hoş gelmedi. Aman, biz "Pesene" veya "Piesen" demeye devam ederiz.

• * Don't Starve
    * Outlast
    * Secret Ponchos

*DriveClub Plus Edition
    bu oyunlar ilk ayın oyunları mı olacak
  • hocam baslık değişsin istersen ps+ var sadece

@I-C-O

hocam ms 2 oyun verse ne olacak indirmek için 40 takla atman lazım vpn vsvs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Creativeflo -- 21 Haziran 2013; 19:13:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3xT-Xp

hocam baslık değişsin istersen ps+ var sadece

@I-C-O

hocam ms 2 oyun verse ne olacak indirmek için 40 takla atman lazım vpn vsvs

Yalnız Microsoft'un bir çok geri adım atması ile "Xbox One her ülkede çalışacak" diye bir açıklama da yapıldı.

Kaynak
    Kaynak (Mobil)

Eğer bu bedava oyun sistemi ile ilgili başka bir sınırlandırma varsa bilemeyeceğim.

Ekleme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I-C-O -- 21 Haziran 2013; 20:23:40 >

•  PS4  PlayStation Plus  (Ana Konu) : Gold, Silver, Platinum

• Mesajım bulunsun ilerde lazım olabilir.
  • bende ps4 almayı düşünüyorum ilerki zamanlarda bakalım bi yaz gelsin hele birde bu ps plus oyunlarını aylık verdiği oyunlar süresiz bizdemi kalıyor yoksa 1 aylıkmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bugra4129

bende ps4 almayı düşünüyorum ilerki zamanlarda bakalım bi yaz gelsin hele birde bu ps plus oyunlarını aylık verdiği oyunlar süresiz bizdemi kalıyor yoksa 1 aylıkmı?

Plus üyeliğiniz ne kadar sürerse o süre boyunca oynuyabilirsiniz. Süreniz dolduğunda makinenizde oyunlar kalır fakat erişemezsiniz, tekrar uzattığınız anda kaldığınız yerden devam edersiniz.
    Verileriniz korunur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar,
    ps4 için plus üyelik almak istiyorum ancak Encard la başarılı olamadım 112 tl lik indirimli üyelik için..
    şöyle bi durum var; arkadasımın hesabı plus üyelikli ve ben o hesabı second hesap gibi kendi ps4 üme tanımladım. Acaba online oyun için bu tanımladıgım plus üyelikten faydalanabilirmiyim ? Yoksa zorunlu olarak her ps4 de ana hesapta plus üyelikmi gerekmekte ?
  • Niye hortlattınız len konuyu sonuna kadar tarihe bakmadan yorumları okudum altıma işedim korkudan, yine sömürecekler diye.
  • selam herkese benim aklıma takılan bir konu var ayrıyetten ben takıntılı birisiyim sizden fikir almak istiyorum. şimdi ben psn plus üyeliğimi paypal kart ile satın almıştım. şimdi paypal kart hesapları kapatıldığı için yani paypal hizmeti sona erdiği için benim psn plus üyeliğim sona erdiğinde otomatikman psn plus üyeliğini yeniler mi yani paypal karttan uyelık parasını çekermi . sonuçta paypal kartı hizmeti sona erdi paypal sona erdiği halde psn plus uyelık parasını çeker mi ve çekerde paypal kartından benım haberım olmadan bana haciz veya icra gelirmi çünkü psn plus otomatkman uyelıgı yenıleyıp para alıyor paypal da kapalı oldugu halde yınede parayı cekıp bana hacız veya ıcra gelırmı lutfe yardımcı olun ıyı aksamlar
  • TheMessage T kullanıcısına yanıt
    ayarlar>psn>hesap bilgileri>hizmetler listesi>ps plus>otomatik yenilemeyi iptal et.
    bu işlemlerden sonra yenileme yapmaz
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.