Yarbay
12 Nisan 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
26 üye
Görüntülenme
Toplam: 327 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Sony bugünlerde pek çok vr oyunu duyuruyor.Yeni Vr geliştirdiğini de duyurdu.

Bildiğiniz gibi ps4 oyunlarına destek veriyor ps5.

Destek veriyor da nasıl bağlayacağız playstation 5 e ps4 için çıkmış olan vr modelini.

Playstation 5 iniz olsun olmasın,vr ın üzerinide bulunan seri noyu linke kaydederek,adresini girmeniz gerekli.Adresinize kadar ücretsiz teslim(insanfsız gümrük memurları hediyeye bile 17 tl almış.

Merhaba,Capcomun 40.yılına özel çıkardığı retro oyun konsolu.Görüntüsü çok güzel ama işlevselliği için aynı şeyi söyliyemiyeceğim.

Arkadaşlar kardeşime sarı powerbeats pro aldım,airpods pro ile spor yapmak cidden sıkıntı aldığıma pişman oldum ama gündelikte tabi airpods pro derim,2 si arasında kalırsanız sporcu iseniz bunu almanızı tavsiye ederim.Kardeşim kutusunu açma videosu da çekti.Airpods proya kulak kancası aldım,böylece işimi görüyorum.

Arkadaşlar Mario 35 yılına girdi ve Nintendo İlk 2 mario oyunu dahil,gameboydan önce çıkmış game and watch konsolunu limitli olarak telrar piyasaya sürdü.

video sesi biraz kötü

Arkadaşlar ben alırken türkçe kaynsk bulamadım mpg27cq ve mpg27cq2 ve normal versiyon arasında farkı belirten türkçe video yok internette,bu farkları anlattığım bir video çektim.Monitör çok iyi 144hz 1440p,alacak arkadaşlara tavsiye ederim.

edit :22.gün sonunda yeni cihazım ulaştı

edit :arkdaşlar bugün tam 3.hafta bitiyor iş günü olarak,yine aradım ,bildiğiniz gibi series x stokları yok ,bekledim günlerce .İlk gün preorder yapıp bir hayal kırıklığı yaşadım.Ama bugün kargolama safasına geçildiğini söylediler.P.tesi bende olacaktı ama sokağa çıkma yasağı var,inşallah salı alırım elime.

Hep derler çıkış konsolunu alma bozuk çıkabilir ,bende derdim milyonlarca üretiliyor 10.000 de 1 olabilir,xbox 360 da başıma geldi seried x dede aynısı oldu.Allahım sen gelecek ps5 imi koru.

farklı elektrik kabloları,prizler,ekrablarda denedim.

50 li yaşlarda Taksici eşimi sıkıştırmış, inmiş arabadan üstüne yürümüş.Bu onun bunun çocuğu piçi nasıl bulurum.Plakası var.
Arkadaşlar 15 gün sonra evleniyorum.Malum artık babamdan ayrılıyor keselerimiz.Bizde yan odada digiturk var,yani benim odamda 15₺ ödüyoruz.Babam kabul etti, şimdi o kutuy alıp evime götürsem dahili uydu var ama eurelsat turksat anlamam.Taksam bu kutu çalışır mı, yasal mı.evler arası 100 metre.Teşekkürler
Arladaşlar 4k film ve 1080p filmleri indirebileceğim son sürat paralı hangi siteyi önerirsiniz, bütün kaynaklar patlamaya başladı.
Merhaba sony a/v receiverim var dh-770 ,android box,digiturk,dsmart ı bağlayınca görüntü var,ama playstation 4 pro ve xbox one s i bağlayınca görüntüde yol ses de yol ne yapmam gerek , lütfen yardım edin.
Hakkında
Forum İmzası:
Hakkımda:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
iMac
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Mercedes
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Turkcell
ISS
turktelekom
Oyun Platformu
ps4pro
Oyun Platformu
xboxone
Oyun Platformu
nintendo
Oyun Platformu
psvita
Oyun Platformu
wii
Oyun Platformu
xbox
Oyun Platformu
ps3
Oyun Platformu
psp
Takım
Fenerbahçe
TV
LG
TV
Samsung
TV
Sony
Ses Sistemi
Bose
Tablet
Apple
Notebook
Apple
PSN ID
fenerbahce
Xbox Live GamerTag
phantomcoal
Game Center
phantomCOAL
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 9.275
İkinci El Bölümü Mesajları: 251
Konularının görüntülenme sayısı: 78.488 (Bu ay: 909)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.042 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.