Şimdi Ara

Ps4 Logitech Driving Force Gt Uyumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
14.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ps4 ile dfgt direksiyon seti uyumlu mu araştırdım böyle bir bilgi bulamadım. Kime sorayım nereyi arayayım bilgisi olan var mı.

• Şuanlık uyumlu değil diye biliyorum
  • Ps3 İle Uyumlu.
    Suan Ps4 İle Uyumlu Degil.
    İnsallah İlerde Uyumlu Olur Ps4'le.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bagivup -- 25 Haziran 2014; 23:39:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bagivup

Ps3 İle Uyumlu.
    Suan Ps4 İle Uyumlu Degil.
    İnsallah İlerde Uyumlu Olur Ps4'le.
    Acaba Gt 6 ile birlikte gelir mi uyum
  • quote:

Orijinalden alıntı: donhak

Arkadaşlar ps4 ile dfgt direksiyon seti uyumlu mu araştırdım böyle bir bilgi bulamadım. Kime sorayım nereyi arayayım bilgisi olan var mı.

Tam emin değilim ama bu konu ile ilgili bir tweet vardı. Sanırım Logitech driver üzerinde çalışıyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: addidas_85

quote:

Arkadaşlar ps4 ile dfgt direksiyon seti uyumlu mu araştırdım böyle bir bilgi bulamadım. Kime sorayım nereyi arayayım bilgisi olan var mı.

Tam emin değilim ama bu konu ile ilgili bir tweet vardı. Sanırım Logitech driver üzerinde çalışıyormuş

Fanatec de bir driver yapsa keşke.. PS3 uyumlu her direksiyonun çalışması gerek bu cihazda, sonuçta arabirim aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugsymaloone

quote:

Orijinalden alıntı: addidas_85

quote:

Fanatec de bir driver yapsa keşke.. PS3 uyumlu her direksiyonun çalışması gerek bu cihazda, sonuçta arabirim aynı.

Alıntıları Göster
    Gelirse güncelleme ile gelir,Daha zaten adam akıllı yarış oyunu yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Diop.

Gelirse güncelleme ile gelir,Daha zaten adam akıllı yarış oyunu yok

Alıntıları Göster
    konuyu hortlatmış olabilirim ama driveclup geldi hala bir haber yokmu logitec den.ps4 de çalışacak mı bizim driving force gt ler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MikeMİller

konuyu hortlatmış olabilirim ama driveclup geldi hala bir haber yokmu logitec den.ps4 de çalışacak mı bizim driving force gt ler.

forumdan bir konudan okumuştum resmi olarak destek gelmeyeceğini açıklamışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ficarof

quote:

teşekkür ederim bilgilendirme için efendim.
  • donhak D kullanıcısına yanıt
    Uyumlu değil kardeş. Bu arada büyük ihtimalle olmayacak da
  • quote:

quote:

nerde o konu.Çalışmıyacakmı harbi dfgt ps4 de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lingua__Franca

quote:

quote:

YENİ DİREKSİYON GELDİ FORCE GT ÇALIŞMAYACAK HERKES BUNU KONUŞUYORDU KONUYU HATIRLAMIYORUM AMA HERKES ÇOK EMİNDİ KONUDA ZATEN ŞUANDA DESTEK YOK DAHADA DESTEK GELMEZ

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lingua__Franca

quote:

quote:

YENİ DİREKSİYON GELDİ FORCE GT ÇALIŞMAYACAK HERKES BUNU KONUŞUYORDU KONUYU HATIRLAMIYORUM AMA HERKES ÇOK EMİNDİ KONUDA ZATEN ŞUANDA DESTEK YOK DAHADA DESTEK GELMEZ

Alıntıları Göster
    politika bu isteseler çalıştırırlar ps4de lfgt yi,olamıycağına ben inanmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: speedy_gonzaless

politika bu isteseler çalıştırırlar ps4de lfgt yi,olamıycağına ben inanmıyorum

Alıntıları Göster
    Gelişme var mı logitech dfgt alıcam da destek gelir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nathan - Drake

Maalesef şu an için destek gelmeyecek gibi gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarppy

quote:

Orijinalden alıntı: Nathan - Drake

Maalesef şu an için destek gelmeyecek gibi gözüküyor.

Alıntıları Göster
    Dfgt gibi kalieli bi direksiyondan mahrummu kalıcak Ps4 sahipleri

• quote:

Orijinalden alıntı: Bartınoğlu

Dfgt gibi kalieli bi direksiyondan mahrummu kalıcak Ps4 sahipleri

Alıntıları Göster
    gözlerim ali abiyi aradı bulamadım çıktım.
  • Ps4 için ayrı bir direksiyon yapıp satmak gibi bir stratejileri var heralde. yoksa uyum sorunu olacağını sanmıyorum. Driving force gt nin şu anki fiyatıda inanılmaz. Sıfırını 130 TL civarı almıştım şimdi 500 civarı satan yerler var.
  • Konuyu hortlattım ama ps4 ile çalılıyomuş. Bunun için bir aparat gerekiyor. Bilgisi olan varmı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.